Categories

Archive

Kilka informacji na temat najbardziej słonecznej wyspy z Grecji Rodos, plusy wypoczynku w tym uroczym miejscu.

Morze Bałtyckie ma swój niepowtarzalny urok, ale też jedną ogromną wadę. Pogoda nad nim jest nieprzewidywalna, można w czasie urlopu natrafić na trzydziestostopniowe upały, lecz można też całe dwa tygodnie moknąć w deszczu. Całkowicie odmiennie jest w krajach położonych na południu Europy, tam w zasadzie na okrągło świeci słońce, a pogoda z deszczem występuje naprawdę sporadycznie.

Read more ›

Marzysz o egzotycznych przygodach? Wszystko przed tobą, biura podróży oferują coraz ciekawsze wyjazdy do odległych rejonów świata

Zagraniczne wyjazdy zapewniają idealną okazję, aby poznawać obcą kulturę, zapoznać się z przedstawicielami obcych narodowości, zasmakować niezwykłych smakołyków i ujrzeć wspaniałe miejsca. Wśród Polaków zainteresowaniem cieszą się wycieczki do Europy, nasi rodacy z chęcią wybierają się także na urlop nad Morzem Śródziemnym, w Chorwacji bądź Turcji.

Read more ›

Categories

Dlaczego warto zdecydować się na wyjazd na Dominikanę? Kiedy opłaca się pojechać w tamten rejon?

Zawsze w momencie gdy za oknem mamy gorszą pogodę zaczynamy marzyć o wyjazdach do dalekich krajów. Najlepiej tam, gdzie jest gorąco, słońce świeci, prócz tego jest morze oraz plaża. Ma to być dla nas swego rodzaju odskocznia od cogodzinnej szarości. Przeglądając oferty biur podróży można natknąć na dosyć oryginalny, ale już coraz bardziej zyskujący na popularności kierunek. A może by tak polecieć na Dominikanę? Dominikana leży na wyspie Haiti znajdującej się na Morzu Karaibskim. Jest to kraj niemal siedem razy mniejszy niż Polska, ale zachwycający swoją przyrodą i pięknymi miejscami do plażowania.

Read more ›

Categories