Categories

Archive

Wyspy kanaryjskie, a może Bułgaria? Wakacyjne last minute

Polskie lato nie zachwyca, może nawet autentycznie drażnić. Zziębnięci szukamy urlopu w cieple. Właśnie last minute to dobry wybór na idealny wakacyjny wyjazd. Niezależnie od pory roku piękne plaże perfekcyjnie mieszczą się w sferze naszych marzeń. Większość Polaków wybiera wakacje w u nas, ale coraz częściej realizujemy pomysły, a Wyspy Kanaryjskie i słynna – Fuerteventura – ściągają każdego lata znowu więcej ludzi.

Read more ›

Categories

Sposoby na wakacje w Europie – morze czy góry?

Istnieje wiele sposobów na odpoczynek. Sposoby te są często uzależnione od indywidualnego gustu, ale również od możliwości finansowych oraz od pory roku. Dla przeważającej liczby osób słowo urlop przywodzi na myśl jedynie letnie wakacje. Wybierają oni w większości przypadków wypoczynek o charakterze biernym, najlepiej w miejscowościach, gdzie jest ciepły klimat i dostęp do morza.

Read more ›

Categories

Zastanawiasz się jakie egzotyczne wczasy wybrać? Nie zastanawiaj się dłużej, bowiem Indie last minute to fenomenalna propozycja!

W naszym państwie aktualnie jest niesprzyjająca aura dla wszystkich zmarzluchów. Od kilku dni utrzymują się minusowe temperatury, a biały puch pokrył już prawie wszelkie miasta. Dla dzieciaków jest to ogromna gratka, ponieważ one kochają jeździć na sankach czy nartach.

Read more ›

Categories