Categories

Archive

Dokąd wyjechać na urlop w tym roku?

Praca w czasie wiosenno- letnim to istna udręka. Jak można się skupić na codziennych powinnościach, kiedy za oknem panuje taka cudowna aura? Ale gdy tylko wyłapiemy okazję, odcinamy się od codziennych spraw i zaczynamy marzyć o urlopie w tym roku. Wielu z nas ma schowane w głębokiej szufladzie radosne broszurki biur podróży i kiedy nikt nas nie obserwuje, z zapałem je studiujemy, poszukując najlepszych ofert na wczasy.

Read more ›

Categories

Z pewnością biura podróży Poznań mają interesujące Egipt wycieczki, dlatego nie zwlekaj dłużej tylko już teraz udaj się do jednego z oddziałów

Okres wakacji dla znacznej większości ludzi jest najprzyjemniejszym czasem w trakcie całego roku. To właśnie wtenczas da się wypocząć, zrelaksować się oraz nagromadzić siły i motywację do działania na nadchodzące tygodnie. Read more ›

Categories

Zastanawiasz się jakie egzotyczne wczasy wybrać? Nie zastanawiaj się dłużej, bowiem Indie last minute to fenomenalna propozycja!

W naszym państwie aktualnie jest niesprzyjająca aura dla wszystkich zmarzluchów. Od paru dni utrzymują się minusowe temperatury, a biały puch pokrył już nieomalże wszystkie miasta. Dla maluchów jest to duża frajda, bowiem one uwielbiają jeździć na sankach czy nartach.

Read more ›

Categories

Wyspy kanaryjskie, a może Bułgaria? Wakacyjne last minute

Polskie lato nie rozpieszcza, jest w stanie nawet mocno działać na nerwy. Zmęczeni potrzebujemy urlopu w ciepłych krajach. Ponoć last minute to dobry wybór na udany wakacyjny wyjazd. Nie tylko w wakacje ciepłe kraje doskonale pasują do marzeń. Większość Polaków spędza odpoczynek w u nas, chociaż coraz częściej realizujemy pomysły, a Wyspy Kanaryjskie i ich królowa – Fuerteventura – ściągają każdego roku znowu więcej ludzi.

Read more ›

Categories