Categories

Archive

Co z wakacjami?

Jeżeli chcemy wyjechać na urlop warto z wyprzedzeniem zabrać się do planowania urlopu. Na początku zdecydujmy czy chcemy zorganizować sobie wypoczynek we własnym zakresie, czy może skorzystać z usług biura podróży. Naturalnie biuro podróży jest dużo bardziej wygodnym rozwiązaniem, bo nie musimy przejmować się organizowaniem dojazdu na miejsce, zabukowaniem miejsca w hotelu itp. Biuro zrobi to za nas. Jest duża konkurencja na rynku turystycznym i łatwo znaleźć tanie biuro podróży. Wystarczy porównać oferty w internecie.

Read more ›

Categories

Zastanawiasz się jakie egzotyczne wczasy wybrać? Nie zastanawiaj się dłużej, bowiem Indie last minute to fenomenalna propozycja!

W naszym kraju w tej chwili jest niesprzyjająca aura dla wszystkich zmarzluchów. Od kilku dni utrzymują się ujemne temperatury, a śnieg pokrył już prawie wszystkie miasta. Dla pociech jest to gigantyczna frajda, ponieważ one kochają jeździć na saniach czy nartach.

Read more ›

Categories

Wyspy kanaryjskie, a może Bułgaria? Wakacyjne last minute

Lato w Polsce nie porywa, jest w stanie nawet faktycznie działać na nerwy. Zmęczeni poszukujemy więc urlopu zagranicą. Rzekomo last minute to dobry wybór na idealny wakacyjny wyjazd. Niezależnie od pory roku piękne plaże perfekcyjnie mieszczą się w sferze naszych marzeń. Część Polaków spędza wakacje w w Tatrach, chociaż znacznie częściej realizujemy pomysły, a Wyspy Kanaryjskie i ich gwiazda – Fuerteventura – przyciągają co roku jeszcze więcej ludzi.

Read more ›

Categories

Jak znaleźć wycieczki w biurze podróży – garść porad

W obecnych czasach niemal każdy z nas przynajmniej raz doszedł do wniosku, że nasze normalne życie odbywa się niemalże w biegu. Jest tak szczególnie między innymi w dużych miastach, gdzie taki styl życia jest niemal normą. Jeśli Ty również spędzasz w pracy mnóstwo godzin i czekasz na nadejście wolnego, wtedy zdecydowanie docenisz również każdy urlop, podczas którego będziesz mógł oderwać się od rozmyślania o pracy.

Read more ›