Categories

Archive

Myślisz nad wczasami? Sprawdź, z jakich racji warto jest skorzystać z usług biura podróży

Wraz z coraz cieplejszymi dniami zaczynamy analizować propozycje na wakacje. W jakie miejsce wybrać się? W góry, nad jezioro, a może poza granice? Jeżeli zdecydujemy się na ostatnią możliwość, najlepiej jest wybrać się do jednego z biur podróży, jakie specjalizują się w przygotowywaniu wypoczynku dopasowanego do konkretnych wymagań. Dlaczego dobrze jest skorzystać z ich usług?

Read more ›

Categories

Wycieczki do Dubaju, na jakie decyduje się coraz większa liczba Polaków.

Dubaj, położony w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w przeszłości absolutnie nie został brany pod uwagę przez rodaków jako miejsce wyjazdu na urlop. Polacy byli uprzedzeni wieloma stereotypami, mówiących o tym jak podchodzi się tam do przedstawicielki płci pięknej, obcych z daleka, lub pozostawali pod oddziaływaniem negatywnych opisów w temacie religii tam panujących, a reprezentujących raczej fundamentalistyczne podejście. Oczywiście, w miarę tego, jak miejsce to odkrywano, dochodzono do wniosku, iż tego typu przekonanie jest fałszywą pogłoską w temacie miejsca, jakiego w ogóle się nie zna.

Read more ›

Categories

Egzotyczne wczasy – sprawdź najlepsze propozycje

Co raz gorętsze dni powodują, że już liczymy dni do upragnionego urlopu. Przez cały rok tęskniliśmy za porządnym odpoczynkiem. Codzienne obowiązki sprawiają, że brak nam sił na cokolwiek, zwłaszcza na relaks. Zresztą, my już nie potrafimy właściwie wypoczywać. Ciągle gdzieś pędzimy.

Read more ›

Categories

Do jakich krajów latamy na urlop w korzystnej cenie?

W okresie letnim każde biuro podróży ma w ofercie wczasy last minute. To genialna sprawa – pozwala zaoszczędzić całkiem dużo pieniędzy, a dodatkowo ta nutka niepewności – bo właściwie może się okazać, że doskonała dla nas oferta ukaże się w przeciągu godziny, a za kilkanaście godzin będziemy wyjeżdżać na urlop.

Read more ›

Categories