Categories

Archive

Jesień – świetny czas na urlop

W trakcie lata nie wyruszyłeś nigdzie na odpoczynek? Nic straconego! Jesień to znakomita pora na odległe wyprawy, a biura podróży już przygotowują gorące oferty. Za oknem szaruga, a w śródziemnomorskich krajach dalej jest pogodnie. Dobrze jest udać się choć na moment, by wypocząć gdzieś w Bułgarii lub w Turcji.

Read more ›

Categories

Bułgarskie rejony zapraszają wczasowiczów

Bułgaria jest państwem, który spełnia wszelkie warunki, ażeby zostać wakacyjnym miejscem, które każdego roku może być odwiedzane przez setki turystów z naszego kraju. W czasach PRL nad Morze Czarne chętnie wyjeżdżało się na wczasy. Dzisiaj te lukratywne czasy dla oferty turystycznej ”Bułgaria wczasy” mogą znowu powrócić, gdyż kraj ten po latach zastoju ekonomicznego znów zaczyna inwestować w turystykę. W te Bałkańskie rejony warto wybrać się szczególnie w okresie letnim. W tym okresie możemy liczyć na świetną pogodę, której w naszym kraju nikt nie może zagwarantować.

Read more ›

Categories

Wczasy pattaya, na ostatnia chwilę indie – w jaki sposób spędzić komfortowe i atrakcyjne wakacje zagraniczne

Kiedy chcemy wyruszyć na wczasy to zamiast standardowych europejskich kierunków może warto postawić na bardziej egzotyczne miejsca. Niestety brakuje nam przekonania do egzotycznych miejsc, bo po prostu brak nam informacji na temat egzotyki. A po co są wyjazdy, przecież dokładnie po to, by móc poznać to, co nieznane. Wiadomo, że są ludzie, którzy wolą wybierać sprawdzone od lat strony na urlop, ale to nie za bardzo intrygująca opcja. Można spróbować wybrać się np. do Tajlandii. Read more ›

Categories