Categories

Archive

1 stycznia w dalekich państwach – tanio i bezpiecznie.

Dla wielu ludzi Sylwester to magiczna data, to symboliczne przejście z jednego roku na następny. Spora część mieszkańców Polski lubi spędzać go nie zwyczajnie – wśród rodziny, a zagranicą, czasami nawet w odległych stronach. Bywają biura podróży, które wręcz są wyspecjalizowane w sylwestrowych wyjazdach.Zwyczaj świętowania nadejścia nowego roku pochodzi z XI wieku, kiedy to po roku 1000 nie przyszedł przewidywany przez chrześcijan koniec świata.

Read more ›

Categories

Sposób na wakacyjną nudę

Za niecały miesiąc ruszy sezon urlopowy. Warto zatem przemyśleć gdzie się wybierzemy, czy będzie to wypad na plażę nad morze Bałtyckie bądź w jakimś cudzoziemskim kurorcie. Naturalnie nic nie ma złego w wylegiwaniu się na piasku, lecz tych z nas którym czy znudziło się leniuchowanie na plaży, czy po prostu nie leży to w ich naturze sugerujemy coś nowego a zarazem ekscytującego.

Read more ›

Categories

Jak zaplanować wyjazd zagraniczny, aby mile przeżyć czas jak też zaoszczędzić pieniądze?

Po dwunastu miesiącach męczącej umysłowej bądź fizycznej pracy przychodzi od dawna oczekiwany czas na wytchnienie. Praktycznie każdy z widocznym utęsknieniem czeka na wolne dni od pracy czy zimowe ferie. Mnóstwo ludzi planuje na te chwile najróżniejsze wyjazdy jak też zwiedzanie interesujących zakątków świata.

Read more ›

Categories