Categories

Archive

Do jakich krajów latamy na urlop w korzystnej cenie?

W okresie letnim każde biuro podróży ma w ofercie wczasy last minute. To genialna sprawa – pozwala zaoszczędzić całkiem dużo pieniędzy, a dodatkowo ta nutka niepewności – bo właściwie może się okazać, że doskonała dla nas oferta ukaże się w przeciągu godziny, a za kilkanaście godzin będziemy wyjeżdżać na urlop.

Read more ›

Categories

Organizujemy egzotyczne wczasy – jak należy się za to zabrać?

Urlop to bezsprzecznie jeden ze szczególnie wyczekiwanych momentów w roku. Wielu z nas decyduje się na wzięcie wolnego w okresie wakacyjnym, gdyż jest to najbardziej atrakcyjny moment w wielu kurortach turystycznych. Osoby Stawiające na egzotyczne wycieczki, urlop nierzadko organizują w innych terminach, dostosowując je do warunków atmosferycznych w atrakcyjnej dla nas lokalizacji. Jak zaplanować taki urlop?

Read more ›

Categories

Biura podróży w stolicy Dolnego Śląska – z jakich ofert wycieczek możesz skorzystać?

Gdy mieszkamy we Wrocławiu, to posiadamy o wiele więcej możliwości. Nawet jeśli weźmiemy pod uwagę biura podróży. We Wrocławiu jest dużo biur podróży, w których można wyszukać niesamowicie interesujące oferty podróży. Weźmy na przykład taki kierunek jak Tajlandia wakacje w takim państwie są czymś fantastycznym. Jeżeli chcielibyśmy wyjechać na wakacje, które zapamiętamy do końca życia, to na pewno Tajlandia będzie świetnym kierunkiem.

Read more ›

Categories

1 stycznia w dalekich państwach – tanio i bezpiecznie.

Dla wielu ludzi Sylwester to magiczna data, to symboliczne przejście z jednego roku na następny. Duża część Polaków woli spędzać go nie tradycyjnie – w gronie rodziny, a poza granicami kraju, czasami nawet w dalekich stronach. Bywają biura podróży, które wręcz są wyspecjalizowane w sylwestrowych wycieczkach.Zwyczaj uroczystego obchodzenia nadejścia kolejnego roku odnosi się do XI wieku, kiedy to w roku 1000 nie przyszedł przepowiadany przez chrześcijan armagedon.

Read more ›

Categories

Sposób na wakacyjną nudę

Za niecały miesiąc ruszy sezon urlopowy. Warto więc zastanowić się gdzie się wybierzemy, czy to będzie wyjazd na plażę nad morze Bałtyckie bądź w jakimś cudzoziemskim kurorcie? Oczywiście nie ma nic niewłaściwego w wylegiwaniu się na plaży, lecz tych z nas którym bądź znudziło się odpoczywanie na plaży, czy zwyczajnie nie leży to w ich naturze proponujemy coś nowego a jednocześnie ekscytującego.

Read more ›

Categories