Categories

Archive

Urlop na odległym kontynencie – który kierunek opłaca się wybrać?

Sporo z nas często lata samolotami. Przemierzamy Europę, wybierając się na urlop, odwiedzając przyjaciół, robiąc interesy. Lecz część z nas coraz chętniej obiera odległe ziemie jako cel urlopowy. Indonezja jest ostatnio niezwykle modna, co niektórzy nawet udają się w rejony obu Ameryk. Co się nam mocniej opłaca? Wyprawa za pośrednictwem lokalnego biura wycieczkowego, czy na przykład

Read more ›

Categories

1 stycznia w dalekich państwach – tanio i bezpiecznie.

Dla wielu osób Sylwester to niezwykła data, to symboliczne przejście z jednego roku na kolejny. Spora część Polaków woli spędzać go nie zwyczajnie – w gronie rodziny, a zagranicą, niekiedy nawet w odległych stronach. Istnieją biura podróży, które wręcz są wyspecjalizowane w sylwestrowych wyjazdach.Tradycja świętowania nadejścia nowego roku pochodzi z XI wieku, kiedy to w roku 1000 nie przyszedł przewidywany przez chrześcijan armagedon.

Read more ›

Categories

Jak znaleźć wycieczki w biurze podróży – garść porad

W współczesnych czasach niemalże każdy z nas przynajmniej raz doszedł do wniosku, że nasze typowe życie odbywa się praktycznie w biegu. Jest tak szczególnie między innymi w sporych miastach, gdzie taki styl życia jest niemal normą. Jeżeli Ty również spędzasz w pracy wiele godzin i czekasz na nadejście soboty, wtedy z pewnością docenisz również każdy urlop, w czasie którego będziesz mógł oderwać się od myślenia o pracy.

Read more ›

Najbardziej atrakcyjne ulokowanie na rodzinne urlopy

Wspólny wyjazd rekreacyjny to niebywale ważny moment w życiu każdej familii, z tego powodu wybór odpowiedniego miejsca powinien być przemyślany. Na początek trzeba się namyślić, jaki typ lokum nas interesuje czy chodzi o mały domek czy większy z większym podwórkiem, domek letniskowy nad jeziorem z własną linią brzegową, a może apartament w hotelu z dostępem do basenu i spa.

Read more ›

Categories