Categories

Archive

Prezent na trzydziestkę z nutką kreatywności

Życie człowieka to sporo chwil przełomowych. Przeważnie są to symboliczne granice, które traktujemy, jako motywacje do zmian. Trzydzieste urodziny są traktowane, jako jeden z takich przełomów, ponieważ ponoć wtedy zaczyna się prawdziwe życie. To czarodziejska bariera wiekowa, która stanowi dla nas przejście z młodości w stateczność. Ta granica nie jest niemniej jednak jeszcze silnie zarysowana, zatem na luzie możemy przekraczać ją w obie strony, łączyć dwa stany i mieć z tego dobrą zabawę. Zmiany, które następują po przełomowych momentach mogą dotyczyć rozmaitych aspektów.

Read more ›

Categories

Jak świętować Nowy Rok?

To już ostatni dzwonek, by zabukować wyjazdowe celebrowanie Sylwestra. Większość hoteli ma już zarezerwowane noclegi, ale jeśli mocno przekopie się ogłoszenia w sieci, bez wątpienia znajdzie się jeszcze garść ofert. Możesz zrobić to w od razu. Na przykład jeśli chcesz wykupić hotele w Małopolsce, do Google wstaw słowa kluczowe „hotel okolice Krakowa Nowy Rok”.

Read more ›

Jakie miejsca w kraju warto zwiedzić w trakcie wakacji i jaki nocleg wybrać, gdy w podróż wyrusza kilkuosobowa rodzina

Kto pracuje zgodnie z wykształceniem albo dopiero poszukuje stałego zatrudnienia musi o wakacyjnych eskapadach pomyśleć odpowiednio wcześniej. Sytuacja jeszcze dodatkowo się gmatwa, jeśli w sierpniu ma wyjechać duża rodzina. Nawet jeśli wycieczka ma trwać ledwie 7 dni, to ustalenie odpowiadającego wszystkim terminu nierzadko graniczy z cudem.

Read more ›

Jeżeli coś organizujemy to pragniemy aby było po naszej myśli

Jeśli jesteśmy osobą odpowiedzialną za zorganizowanie jakiejś zabawy, nie ma tutaj znaczenia czy powinna to stać się studniówka, wesele czy zwyczajnie wyjazd integracyjny z zakładu lub urodziny bliskiej osoby, to z pewnością pragniemy, żeby wszystko wypadło jak najlepiej. Kiedy nie posiadamy planu, co możemy tutaj zrealizować oraz jaki może stać się temat główny takiej imprezy, to bez wątpienia trzeba się udać do odpowiedniej osoby, która na co dzień zajmuje się takimi sprawami.

Read more ›

Categories