Categories

Archive

Jeżeli coś organizujemy to pragniemy aby było po naszej myśli

Kiedy jesteśmy osobą odpowiedzialną za zorganizowanie jakiejś imprezy, nie ma tu znaczenia czy ma to być studniówka, wesele czy po prostu wypad integracyjny z zakładu albo urodziny niedalekiej osoby, to z pewnością chcemy, żeby wszystko wypadło jak najwspanialej. Jeżeli nie mamy planu, co możemy tu zrealizować oraz jaki ma szansę stać się temat główny takiej zabawy, to bez wątpienia warto się udać do odpowiedniej firmy, która na co dzień trudni się takimi sprawami.

Read more ›

Categories

Zaproszenia ślubne – kilka reguł

Rozsyłanie zaproszeń ślubnych posiada ugruntowaną tradycję, którą można liczyć aż od Wieków Średnich. Oczywisty jest fakt, że większa część ludzi wówczas żyjących była niepiśmienna, stąd też pisane zaproszenia ślubne były domeną klas panujących.
Pozostałych ludzi często informowano ustnie poprzez gońców i heroldów. W zwyczajach wiejskich przyszła mężatka zapraszała na zamążpójście i wesele bezpośrednio. Wieloletni monopol szlachty w układaniu zaproszeń ślubnych sprawił, że do dziś dnia istnieją pewne określone normy ich tworzenia.

Read more ›

Categories

Ciężko przygotować udane wesele bez zespołu

Polska bardzo szybko się zmienia – czasami na lepsze, ale także nietrudno zauważyć wiele wad. Jednakże pewne kwestie nigdy się nie zmieniają: a konkretnie mówimy o tym, że jakby nie patrzeć w dalszym ciągu polskie wesela są niesamowite. Ogólnie uwielbiamy się bawić, a co najważniejsze, niemalże nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie wesela bez zespołu muzycznego. Trzeba zatem przestrzec tych wszystkich ludzi, którzy niedługo chcieliby zorganizować wesele, a po prostu na poważnie myślą o tym, aby nie najmować zespołu: w żadnym razie nie powinno się nawet myśleć o zrezygnowaniu z usług muzykantów.

Read more ›

Categories
Tags