Categories

Archive

Ciężko przygotować udane wesele bez zespołu

Nasz kraj błyskawicznie się zmienia – kiedy na lepsze, ale także nieciężko dostrzec dużo wad. Jednak pewne zjawiska są stałe: a konkretnie mowa o tym, że bądź co bądź nadal polskie wesela są wspaniałe. Ogólnie uwielbiamy dobrze się bawić, a co najważniejsze, wprost nie jesteśmy w stanie jakoś sobie wyobrazić wesela bez bandu muzycznego. Trzeba w takim przestrzec tych wszystkich ludzi, którzy za jakiś czas chcą zorganizować weselicho, a najzwyczajniej w świecie na poważnie myślą o tym, aby nie najmować bandu: w żadnym razie nie można nawet pomyśleć o rezygnacji z usług muzykantów.

Read more ›

Categories
Tags

DJ na wesele albo orkiestra – zapytanie jakie zadają sobie wszyscy Młodożeńcy przygotowujący przyjęcie weselne

W czasie planowania przyjęcia weselnego zbliża się chwila, w jakim należy wybrać oprawę muzyczną. Najczęściej najpierw zastanawiamy się czy wyłonić orkiestrę weselną czy DJ na wesele, a następnieprecyzujemy wykaz utworów muzycznych przy, jakich będziemy się bawić. Kiedy myślimy czy wybrać DJ na wesele czy orkiestrę, bardzo często nie wiemy do końca jaką podjąć decyzję. Wbrew pozorom nie jest wcale łatwy i musi być rzetelnie przemyślany.

Read more ›

Categories
Tags

Który zespół wskazane jest zatrudnić jako kapelę ślubną?

Nie od dziś wiadomo, że zawarcie związku małżeńskiego jest jedną z życiowych powinności, jaka jest unikalna na okazałą skalę. Jest to najczęściej tylko pojedyncza okazja w ciągu całego naszego życia, w związku z tym czynimy wszelkie starania by mogła ona wyglądać spektakularnie. Wykonanie w praktyce takiego życzenia nie jest natomiast łatwe. Ślub to uroczystość, na jaką składa się bardzo wiele szczegółów, a ich należyte dogranie oraz zaaranżowanie wydaje się w pewnej mierze sztuką.

Read more ›

Categories