Categories

Archive

DJ na wesele albo orkiestra – zapytanie jakie zadają sobie wszyscy Młodożeńcy przygotowujący przyjęcie weselne

Podczas organizowania wesela zbliża się moment, w jakim należy wybrać oprawę muzyczną. Bardzo często najpierw zastanawiamy się czy wybrać zespół muzyczny czy DJ na wesele, a potemprecyzujemy listę kawałków muzycznych przy, których będziemy się bawić. Gdy myślimy czy wybrać DJ na wesele czy orkiestrę, bardzo często nie wiemy do końca którą podjąć decyzję. Wbrew pozorom nie jest wcale prosty i musi być starannie przedyskutowany.

Read more ›

Categories
Tags

Jeżeli coś organizujemy to pragniemy aby było po naszej myśli

Kiedy jesteśmy osobą odpowiedzialną za zorganizowanie jakiejś imprezy, nie ma tu znaczenia czy ma to być studniówka, wesele czy po prostu wypad integracyjny z zakładu albo urodziny niedalekiej osoby, to z pewnością chcemy, żeby wszystko wypadło jak najwspanialej. Jeżeli nie mamy planu, co możemy tu zrealizować oraz jaki ma szansę stać się temat główny takiej zabawy, to bez wątpienia warto się udać do odpowiedniej firmy, która na co dzień trudni się takimi sprawami.

Read more ›

Categories

Zaproszenia ślubne – kilka reguł

Rozsyłanie zaproszeń ślubnych posiada ugruntowaną tradycję, którą można liczyć aż od Wieków Średnich. Oczywisty jest fakt, że większa część ludzi wówczas żyjących była niepiśmienna, stąd też pisane zaproszenia ślubne były domeną klas panujących.
Pozostałych ludzi często informowano ustnie poprzez gońców i heroldów. W zwyczajach wiejskich przyszła mężatka zapraszała na zamążpójście i wesele bezpośrednio. Wieloletni monopol szlachty w układaniu zaproszeń ślubnych sprawił, że do dziś dnia istnieją pewne określone normy ich tworzenia.

Read more ›

Categories