Categories

Archive

Idealny obóz jeździecki – w jaki sposób go wyselekcjonować?

Czasu coraz to mniej, wakacje zbliżają się ogromnymi krokami, dziecko zniecierpliwione – każdego roku ten sam scenariusz, czyli gorączkowe poszukiwania wyśnionego obozu dla swoich pociech zaczęte. W dzisiejszym materiale przedstawimy jak uniknąć tej stresującej sytuacji i posłać dziecko na wspaniałą przygodę w stadninie koni.

Read more ›

Categories

Jak dobór twórczych zabawek działa na dziecko.

Rozwój dziecka będzie jednym z najważniejszych faz życia od momentu narodzin. By dziecko prawidłowo się kształtowało oprócz zbilansowanej diety a także koniecznych witamin pozytywna będzie rozrywka innymi słowy mówiąc zabawa. I tak zaczynając już od okresu niemowlęcego opiekunowie dopasowywali tak zabawki, żeby korzystnie wpływały na dziecko. Wiadome będzie, iż w pierwszym okresie życia dziecko do zabawy wykorzystuje jedynie gryzaczków jak i zamieszczonych nad łóżeczkiem ruchomych zabawek.

Read more ›

Categories

Które noclegi w Pieninach wybrać i co zabrać w góry, by czuć się wygodnie?

Gdzie wybrać się na jazdę nartami? I co ze sobą zapakować? Te i inne pytania stawiają sobie wszyscy amatorzy śnieżnych wypraw. Norm jest kilka, a okolic do wyboru jest całkiem wiele. Białka Tatrzańska, Czarna Góra, Zieleniec, Szczyrk, Pieniny to tylko niektóre z najczęściej odwiedzanych regionów gdzie przyjemnie można spędzić zimowy czas.Inne najbardziej popularne i oblegane przez miłośników zimowych atrakcji miejsca to Szklarska Poręba, Wisła czy też Kasprowy Wierch. Można tam nie tylko skorzystać z infrastruktury narciarskiej, ale także podziwiać fascynujące rejony i widoki. Nie dziwi więc, że okolice te co roku cieszą się dużą liczbą turystów.

Read more ›

Categories

Gry plaszowe doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu z rodziną

Kiedy nadchodzi sobota i nidziela lub wieczór dnia powszedniego każdy z nas myśli już o tym jak wpędzić czas ze swoimi bliskimi. Nie brak osób, które po prostu włączają telewizor. Nie jest to mimo wszystko najlepsze rozwiązanie. O wiele ciekawszym wyjściem okazuje się być sięgnięcie po ciekawe gry imprezowe, do których wlicza się jednak gry planszowe rodzinne. Read more ›

Categories