Categories

Archive

Osprzęt na wędrówkę górską lub rowerową

Nadchodzą dużymi krokami mniej chłodne tygodnie, w czasie których, jeszcze przed startem wakacji, wielu ludzi wybiera się na piesze i rowerowe podróże. Stanowi to dość korzystne z niektórych względów rozwiązanie – zagwarantowanie sobie wypoczynku, zanim na trasach górskich, polach namiotowych i w noclegowniach pojawi się sto tysięcy wczasowiczów – ale wymaga silnego charakteru i fizycznej kondycji, a na pewno solidnego stanu zdrowia. Read more ›

Categories

Czy zaciekawią nas apartamenty w Zakopanem?

Dobry nocleg na wyjeździe będzie bardzo istotny
Musimy zwracać uwagę na to, gdzie chcemy pojechać, tak aby mieć szansę się później skupić na poszukiwaniu odpowiednich miejsc noclegowych. Tylko wtedy będziemy mieli pewność, że będziemy zadowoleni z własnego wyboru oraz że będzie on wypełniał wszelkie nasze oczekiwania. Co więcej takie noclegi muszą okazać się dobrane do naszych wymogów, więc należy na ich poszukiwanie przeznaczyć troszkę więcej czasu.

Read more ›

Categories

Hotel na ostatni moment

Jeżeli już wiemy, gdzie pragniemy jechać jak też udało nam się załatwić urlop a bilety na samolot już na nas czekają to tak naprawdę pozostaje nam jedynie podjąć decyzję, gdzie będziemy w tychże dniach spali. Współcześnie nie ma się jednakże co bać, gdyż jeżeli nawet planowanie tego odłożymy sobie na ostatni moment to nie ma powodów do histerii.

Read more ›

Categories

Mazury – najlepsze miejsce na urlop

Obecnie posiadamy niezwykle dużo alternatyw wakacyjnych. Z pomocą tanich przewoźników lotniczych możemy miło spędzić wakacje w którejś z zachodnich metropolii lub resortów morskich. Mocniej ambitni turyści mogą wybrać się lotem długodystansowym do Ameryki lub na daleki Wschód. Sporo rodaków z kolei nadal wybiera polskie morze. Jednak to właśnie Pojezierze Mazurskie posiada grono zadeklarowanych miłośników, którzy z roku na rok odwiedzają je ponownie. W czym tkwi jego magia? Czy w miejscowości Mrągowo noclegi są w wysokim standardzie?

Read more ›

Categories