Języki zagraniczne, które są przydatne w życiu zawodowym

Co to za dziwactwo? Często się słyszy, gdy prezentuje się jakieś osobie przykładowe teksty z języka hindi czy z języka indonezyjskiego. No cóż, należy powiedzieć, że te języki pozytywnie zaskakują, wprowadzają niejasność, powodują krępującą ciszę albo prowokują myślenie w stylu, jaki ten świat jest różnorodny i czasami dziwny. A co, jeśli poznamy kogoś, kto taki język zna, a nie jest mieszkańcem tegoż kraju? Będziemy zadziwieni!

Co po maturze? Szkoła policealna!
Autor: iStock.com
Źródło: iStock.com

Ale zanim to nastąpi wyrazimy banalną prośbę: powiedz coś po… No tak, „banalna”, ponieważ ludzie, którzy mówią przykładowo po chińsku, czy arabsku, a są z naszego kraju co rusz słyszą takie niewinne zapytanie. Niejednemu jednak będzie to pasować, jak miło może być, kiedy można komuś zaszpanować, drugi natomiast zamknie się w sobie i zdenerwuje się na dodatek, nie będzie chciał spotykać się z ludźmi, albo nie będzie wspominał, że posiada taka rzadka umiejętność., nie będzie dopóki ktoś inny nie wspomni o jego ciekawych umiejętnościach…

Niemniej, w takim stanie rzeczy jest zdecydowanie więcej zalet, lecz przykładowo nauka języka hindi (indonezyjski dla każdego) i osiągalne słowniki czy podręczniki to pewnie niełatwa sytuacja. Ciężko wymagać, żeby takowe pomoce naukowe sprzedawane były przez księgarnie, ich tam najzwyczajniej w świecie nie ma. Ale można zawsze jednak zamówić książki, słowniki przez Internet. Jeśli rozchodzi się o indonezyjski to sytuacja jest jeszcze dziwniejsza.

Udało nam się zwabić Twoją uwagę tym interesującym postem? Rewelacyjnie. W takim razie zapraszamy – kliknij w link program afiliacyjny i przenieś się do kolejnej witryny po szczegóły.

Słownik do nauki języka indonezyjskiego znajdziesz w księgarnii, ale trudniej będzie z innymi, bardziej fachowymi pomocami.

Dobrą opcją są jeszcze dwa języki: holenderski (niderlandzki) i islandzki (nauka holenderskiego). Nauka tegojęzyka niderlandzkiego przydaje się szczególnie osobom wyjeżdżającym do Holandii do pracy, ten drugi zaś można określić, jako inwestycję we własny rozwój zawodowy.

Nie ma żadnych wątpliwości, że to jest naprawdę praktyczna oferta (https://www.strojemikolaja.pl/czapka-mikolaja-dla-dzieci-model-1/prod_309.php), odnosząca się do wartościowych artykułów. Poznaj ją teraz.

Słowniki do nauki języka holenderskiego, tak samo, jak inne pomoce naukowe są dobrze dostępne. Z nauką języka islandzkiego (słowniki, podręczniki, skrypty) nie jest tak łatwo,ale dla chcącego nic trudnego.

Comments are closed.