Categories

Archive

Bieszczady – piękne miejsce na wycieczkę

Kiedy zastanawiasz się, dokąd wyjechać na wakacje, być może dobrym pomysłem będą dla przykładu góry. Wyjazd w polskie góry ma praktycznie same zalety – na początek jest relatywnie tania. Porównując koszt wyjazdu w Bieszczady i wyjazdu za granicę, zdecydowanie dojdziesz do wniosku, że dla Twojego portfela będzie znacznie lepiej wybrać górską opcję. Niemal każdy z nas był nad polskim morzem, Bieszczady jednakże wciąż są miejscem, które nie jest znane przez dużo osób.

Read more ›

Categories

Nauczmy siebie i swoje potomstwo wypoczywać! O sztuce odpoczynku w obecnym świecie.

W przeciągu ostatnich dwóch dziesięcioleci sposób życia ludzi uległ poważnej zmianie. Działalność zawodowa stanowi najistotniejszy aspekt naszych realiów. Tempo dzisiejszej egzystencji i nasilona potrzeba konsumpcji sprawiają, że w rankingach ludzkich celów bezpieczna i lukratywna posada znajduje się na wyższej pozycji niż dzieci.

Read more ›

Categories

Zabawy na dworze czy przy internecie? Jak bawią się dzieci XXI wieku?

Dzisiaj dzieci w naszym kraju, lecz niemal na całym świecie rodzi się mniej, aniżeli niegdyś. Nie ma najmniejszego sensu rozmyślać nad najważniejszymi przyczynami tego typu stanu rzeczy. Przecież akurat to zasadniczo tak czy siak często nie jest akurat od nas zależne. Jednak nikt nie powiedział, że niższa rozrodczość kobiet ma dużo wad. Tzn. ma sporo wad, lecz ma również sporo atutów. Np. nareszcie dzieci mają okazję uczyć się w tych klasach, które po prostu są lepsze, powodujące, iż wyniki naukowe są sporo lepsze.

Read more ›

Categories
Tags