Categories

Archive

Urokliwe turystyczne miejscowości w naszym kraju

Wszyscy wiemy, że by wypocząć i nabrać dystansu do pracy i codziennych spraw nie trzeba znajdować najdalszych miejsc na świecie i egzotycznych ofert biur podróży. Zazwyczaj to co najładniejsze, znajduje się tuż obok nas. Takim przykładem są niezwykle urokliwe miasteczka w Polsce, znane ze swych uzdrawiających zalet. Dodatkowym plusem będą małe koszty noclegu a noclegi w Ciechocinku na pewno nie zrujnują naszego budżetu

. Read more ›

Categories

Wyjazdy na wakacje i nie tylko

Gdy zechcemy zagwarantować naszemu malcowi nieco rozrywki, warto zastanowić się nad jakimś ciekawym wyjazdem zorganizowanym. W sieci, na stronach internetowych ściśle związanych z tematyką obozowo-kolonijną, znaleźć można sporo wyjazdów tego typu. Dzieci w różnych przedziałach wiekowych chętnie ruszająkolonie konne. Do wyboru jest wiele wolnych terminów. Na portalu można także zaznajomić się z opiniami innych rodziców, którzy wysyłają swoje dzieci na takie wczasy.

Read more ›

Categories

Czy gry komputerowe są odpowiednie dla dziecka? A jeżeli nie, to czym je zastąpić?

Gra na komputer wymaga posiadania komputera najlepiej z dostępem do Internetu. Jest to określonego rodzaju program komputerowy, który możemy pobrać z Internetu drogą elektroniczną, względnie nabyć w sklepie komputerowym do tego celu przeznaczonym. Służy do celów rozrywkowych, lecz jest jednocześnie środkiem edukacyjnym.

Read more ›

Categories