Categories

Archive

Różne wybory klientów biur nieruchomości

Ten rok szykuje istotne zmiany w polskiej gospodarce nieruchomościami. Nowa Rekomendacja S i ustawa deweloperska nie powinny wpłynąć pozytywnie na poprawę kondycji rynku nieruchomości. Jakie mieszkania czy domy na sprzedaż będą poszukiwane przez kupujących w nadchodzących miesiącach?

Read more ›

Categories

Jak efektownie urządzić swoje wnętrza?

Można bez trudu zauważyć, że obecnie szczególnie ludzie kierują atencję na to, jaki prowadzą tryb bycia. A przenosi się to do mnóstwa rzeczy. Objawia się to w tym, co ludzie jedzą, co zakładają na siebie, czy w uprawianiu sportów. Najmocniej natomiast pozostaje to widoczne, gdy chodzi o projektowanie wnętrz w domu. W tym przypadku wyobraźnia poszczególnych osób naprawdę jest rozbudowana. Parę lat temu nie zwracano aż takiej wagi na to, jak mieszkanie się prezentuje.

Read more ›

Categories

Jak kształtują się koszty zakupu mieszkania na terenie Wrocławia?

Łącznie z wiosennymi porządkami rośnie popyt na mieszkania Wrocław, tak jak reszta polskich miast, jest świadkiem sezonowego spadku cen. Tendencja ta odwróci się w czasie letniego wypoczynku i prawdopodobnie znów powróci od początku roku szkolnego. Właśnie we wrześniu do miasta przybędzie świeży rocznik studentów, część z nich może dostać od rodziców swoje pierwsze lokum.

Read more ›

Categories

Apartamenty Kołobrzeg

Obecnie można wskazać całą mnogość doskonale przygotowanych portali w sieci, które w skuteczny sposób pomagają odnaleźć się w gąszczu ogłoszeń obejmujących wynajęcie mieszkania, apartamentu lub pokoju. Z tych filtrowanych poszukiwań korzystają nierzadko również osoby, jakie szukają najemców. Każdy ewentualny najemca przy podejmowaniu decyzji o wynajęciu konkretnego apartamentu kieruje się zazwyczaj różnorodnymi kryteriami. Kiedy chodzi jednak o apartamenty Kołobrzeg trafia w wymogi perfekcyjnie.

Read more ›

Categories

Zapotrzebowanie na mieszkania w mieście Wrocław.

Równolegle z wiosennym czasem rośnie zapotrzebowanie na mieszkania Wrocław, razem z innymi polskimi miastami, doświadcza czasowego spadku cen. Trend ten odwróci się w czasie wakacji i możliwe, że znów powróci od września. Właśnie we wrześniu do miasta przyjedzie kolejny rocznik studentów, część z nich może dostać od rodziców swoje pierwsze lokum.

Read more ›

Categories