Categories

Archive

Zapotrzebowanie na mieszkania w mieście Wrocław.

Równolegle z wiosennymi porządkami pnie się w górę popyt na mieszkania Wrocław, tak jak reszta polskich miast, doświadcza okresowego spadku cen. Trend ten odwróci się w czasie wakacji i przypuszczalnie znów powróci od początku roku szkolnego. Właśnie we wrześniu do miasta napłynie świeży rocznik studentów, część z nich zapewne dostanie od rodziców swoją pierwszą kawalerkę.

Read more ›

Categories

Mieszkanie we wspaniałym apartamencie znacznie różni się od zwykłego trzypokojowego lokalu mieszkalnego

W pięknie urządzonych pomieszczeniach mieszkają nie tylko właściciele wielkich willi, lecz także ci, którzy dostali w spadku po pradziadkach starą kamienicę w centrum dużego miasta. Obskurna elewacja nie w każdym przypadku staje się wyznacznikiem komfortu, czy raczej jego braku, w życiu określonej rodziny – przecież mieszkańcy przeważnie wolą zainwestować w gruntowny remont pokoju, niż wydać pieniądze na odnowienie frontowej ściany budynku.

Read more ›

Categories

Jak kształtują się koszty zakupu mieszkania na terenie Wrocławia?

Razem z wiosną wzrasta popyt na mieszkania Wrocław, jak i inne polskie miasta, doznaje okresowego spadku cen. Tendencja ta odwróci się w czasie letniego wypoczynku i prawdopodobnie znów powróci od początku roku szkolnego. Właśnie we wrześniu do miasta napłynie świeży rocznik studentów, część z nich możliwe, że otrzyma od rodziców swoje pierwsze lokum.

Read more ›

Categories