Categories

Archive

Jak kształtują się koszty zakupu mieszkania na terenie Wrocławia?

Razem z wiosną wzrasta popyt na mieszkania Wrocław, jak i inne polskie miasta, doznaje okresowego spadku cen. Tendencja ta odwróci się w czasie letniego wypoczynku i prawdopodobnie znów powróci od początku roku szkolnego. Właśnie we wrześniu do miasta napłynie świeży rocznik studentów, część z nich możliwe, że otrzyma od rodziców swoje pierwsze lokum.

Read more ›

Categories

Mieszkanie we wspaniałym apartamencie znacznie różni się od zwykłego trzypokojowego lokalu mieszkalnego

W pięknie zaaranżowanych pokojach mieszkają nie tylko właściciele imponujących willi, lecz także ci, którzy odziedziczyli po rodzicach starą kamienicę w centrum wojewódzkiego miasta. Sypiąca się elewacja nie w każdym przypadku jest wyznacznikiem komfortu, czy raczej jego braku, w życiu danej rodziny – przecież mieszkańcy zazwyczaj wolą zainwestować w gruntowny remont pokoju, aniżeli wydawać środki na odrestaurowanie frontowej ściany budynku.

Read more ›

Categories

Jak znaleźć mieszkanie do wynajęcia na urlop?

Udając się na urlop, poszukujemy przeważnie miejsc noclegowych w hotelach oraz pensjonatach. Działanie tego rodzaju jest niezwykle popularne, aczkolwiek nie jest to jedyna opcja, jaka może nas zaciekawić. Właściwym działaniem będzie w głównej mierze skorzystanie z propozycji firm lub osób fizycznych, jakie oferują wynajem komfortowych mieszkań bądź apartamentów. W takim mieszkaniu nie ma obsługi hotelowej, ale mimo wszystko zalet jest całkiem dużo.

Read more ›

Categories

Zapotrzebowanie na mieszkania w mieście Wrocław.

Równolegle z wiosennymi porządkami pnie się w górę zapotrzebowanie na mieszkania Wrocław, tak jak reszta polskich miast, doznaje sezonowego spadku cen. Trend ten odwróci się w czasie letnich urlopów i możliwe, że znów powróci od jesieni. Wtedy to do miasta przybędzie nowy rocznik studentów, część z nich zapewne dostanie od rodziców swoje pierwsze lokum.

Read more ›

Categories