Categories

Archive

Czy pracując w Wielkiej Brytanii można liczyć na odnalezienie swojej miłości?

Od dawna Polacy należą do jednej z największych grup, które po otwarciu rynku pracy dzięki wejściu Polski do Unii przybywają do Wielkiej Brytanii szczególnie w celach zarobkowych. Nieraz zdarza się, że osoba, która planowała wyjazd na parę miesięcy, zostaje w Anglii parę lat lub rozważa osiedlenie się tam na stałe.

Read more ›

Categories

Jak zorganizować miejsca do spania dla pracowników jeżdżących w delegacje, zalety hoteli i wynajmowanych mieszkań.

W wielu firmach pracownicy jeżdżą w podróże służbowe i delegacje. Czasami są to sporadyczne sytuacje, które się zdarzają raz na jakiś okres czasu, a niekiedy pracownicy spędzają poza domem większość swojej pracy. Jeżeli wyjazd jest niedaleko, to niekiedy powrót będzie się odbywał w tym samym dniu, ale jeśli miałby on być trochę dalej lub na dłuższy okres czasu, to niezbędne będzie znalezienie jakiegoś miejsca do spania.

Read more ›

Categories

Własne lokum na urlop

Bałtyk od dawna jest jednym z najpopularniejszych kierunków urlopowych wyjazdów mieszkańców Polski. Mimo że pogoda jest niepewna, woda bywa zimna, to i tak morze może poszczycić się bardzo dużym powodzeniem pośród wczasowiczów. Istnieją ludzie, którzy w każde wakacje przyjeżdżają dokładnie w to samo miejsce, mają swój ukochany hotel i nie wyobrażają sobie spędzenia wakacji gdzie indziej. Dla takich osób w stu procentach godnym rozważenia pomysłem jest kupno na własność mieszkania, lub letniego domu w ulubionym miejscu.

Read more ›

Categories

Miasto idealne? Sprawdzamy czy takie jest

Autor: krakow4u.pl
Wielkie miejscowości od lat przyciągają ludzi. Czemu tak jest? Czemu tak dużo młodych osób przenosi się do Warszawy, czy Wrocławia? Przede wszystkim, chcą się tam uczyć. Absolwenci szkół ponadgimnazjalnych myślą, iż tylko duże ośrodki akademickie zapewnią im właściwe przygotowanie do zwodu.

Read more ›

Categories

Może to banał, ale życie jest tylko jedno, więc trzeba przeżyć je doskonałe

Pragniesz zrobić coś innego, coś niekonwencjonalnego, co miałbyś szansę wspominać do końca swoich dni. Dużo z nas o tym marzy, ale brakuje nam odwagi albo czasu. Nasze życie też jest warunkowane różnymi obowiązkami, z których musimy się wywiązać. Praca, rodzina, konieczności dojrzałego życia. Niektórzy z nas jednakże mogą zdecydować się na pewien krok, który na zawsze może odmienić ich życie. Do tego tak naprawdę pasuje jedno znaczenie – podróż życia.

Read more ›

Categories