Categories

Archive

Jak kształtują się koszty zakupu mieszkania na terenie Wrocławia?

Razem z wiosennymi porządkami wzrasta popyt na mieszkania Wrocław, jak i inne polskie miasta, doświadcza czasowego spadku cen. Trend ten odwróci się w czasie letnich urlopów i prawdopodobnie znów powróci od początku roku szkolnego. Wtedy to do miasta przyjedzie nowy rocznik studentów, część z nich zapewne dostanie od rodziców swoje pierwsze lokum.

Read more ›

Categories

Może to banał, ale życie jest tylko jedno, więc trzeba przeżyć je doskonałe

Pragnąłbyś zrobić coś odmiennego, coś zupełnie nowego, co miałbyś szansę pamiętać do końca swoich dni. Większość z nas o tym marzy, ale brakuje nam odwagi lub czasu. Nasze życie też jest uwarunkowane różnymi obowiązkami, z których rzeba się wywiązać. Praca, rodzina, obowiązki dorosłego życia. Niektórzy z nas jednak mogą zdecydować się na określony krok, który na zawsze może odmienić ich życie. Do tego właściwie pasuje jedno znaczenie – podróż życia.

Read more ›

Categories

Gdzie zakupić mieszkanie we Wrocławiu?

Dzisiejsza sytuacja na rynku nieruchomości jest bardzo pozytywna dla klientów, w związku z tym warto teraz zainwestować we własne mieszkanie. Koszta lokali w Mieście Stu Mostów spadają w zbliżonej skali, jak w innym miastach Polski, co powinno cię zachęcić mieszkania we Wrocławiu. W moim krótkim artykule opiszę trochę elementów, na które musisz koniecznie uważać. Wrocław ma sporo zalet, zachęcających do życia tutaj, lecz posiada też trochę mankamentów.

Read more ›

Categories

Jak zorganizować miejsca do spania dla pracowników jeżdżących w delegacje, zalety hoteli i wynajmowanych mieszkań.

W wielu firmach pracownicy jeżdżą w podróże służbowe i delegacje. Czasami są to sporadyczne sytuacje, zdarzające się raz na jakiś okres czasu, a niekiedy pracownicy spędzają w delegacji połowę swojej pracy. Jeżeli wyjazd nie będzie daleko, to niekiedy powrót odbywa się w tym samym dniu, ale jeśli miałby on być dalej albo na więcej dni, to niezbędne będzie wyszukanie jakiegoś miejsca do spania.

Read more ›

Categories

Własne lokum na urlop

Morze od dawna jest jednym z najchętniej wybieranych kierunków urlopowych wojaży mieszkańców Polski. Mimo że pogoda jest niepewna, woda bywa zimna, to i tak Bałtyk może poszczycić się ogromnym powodzeniem wśród wyjeżdżających. Istnieją ludzie, którzy za każdym razem przyjeżdżają dokładnie do tego samego miasta, mają swój ukochany hotel i nie wyobrażają sobie spędzenia urlopu gdzie indziej. Dla nich w stu procentach godnym rozważenia pomysłem jest zakup własnego mieszkania, albo letniego domu w ulubionym miejscu.

Read more ›

Categories