Categories

Archive

Chorwacja ściąga duże rzesze przyjezdnych i oferuje każdemu zainteresowanemu zajęcia z kitesurfingu.

Zobaczmy co proponowane jest zagranicą. Czasami jest tak, że w czasie wybierania miejsca na odbycie wakacji zamykamy się tylko do własnego kraju, z góry przyjmując, że zagranicą wszystko wyjdzie nas drożej, będzie mniej interesująco, albo okaże się, że nie potrafimy komunikować się w obcym języku tak dobrze, jak to się nam zdawało.

Read more ›

Categories

Obuwie trekkingowe i śpiwory puchowe to elementarny ekwipunek niejednego podróżnika

Coraz więcej osób zaczyna cenić spędzanie wolnego czasu z familią na łonie natury. Po całym tygodniu funkcjonowania w hałaśliwym i zanieczyszczonym mieście, mieszkańcy zamierzają się odprężyć z dala od tego wszystkie. Bez wątpienia życie w kolosalnej metropolii ma swoje plusy i minusy, jednak spędzenie weekendu na wsi jest przydatne.

Read more ›

Categories

Wczasy i miły czas

I znów wakacje, wydaje się myśleć każdy uczeń gimnazjum i liceum. Co ze sobą począć, to pytanie słyszymy bardzo rzadko, lecz i ono się pojawia. Myślenie każdego człowieka nie musi być wcale tak oczywiste, nie można powiedzieć, że absolutnie wszyscy się cieszą, bo są wakacje. Są jednostki, które ciągle nie mogą znaleźć swojego miejsca, kończy się rok szkolny, otwierają się nowe wizje, jednak ciągle nie ma impulsu do nowych inicjatyw. Co wtedy począć?

Read more ›

Categories