Categories

Archive

Tenis ziemny i jego popularność

Trudno zapomnieć, jak powstała małyszomania. To naturalny proces, że na fali sukcesów jednego zawodnika znacznie wzrasta zainteresowanie dziedziną. I tak się właśnie zdarzyło ponad dekadę temu, gdy poprzednio zupełnie niszowa dyscyplina sportowa zaczęła pasjonować rzesze ludzi. Powstawały dedykowane witryny sieciowe itp.. Sporo komentatorów głowi się, czy także tak się zdarzy w przypadku takiego elitarnego sportu, jakim jest tenis.

Read more ›

Categories

Przygotowanie do triathlonu – czyli w jaki sposób dbać o swój progres i wyróżnić się na tyle pozostałych sportowców

Każdy sportowiec zapewne ma świadomość, iż wszelkie postępy w określonej dziedzinie niewątpliwie motywują do kolejnych działań. Jedną z najbardziej wymagających dyscyplin jest zapewne triathlon, stanowiący dyscyplinę łączącą takie dziedziny, jak pływanie, bieganie, jak i kolarstwo, a w związku z tym wymagający systematycznych ćwiczeń przygotowujących. Każdy osoba chcąca wyróżnić się w tej dyscyplinie musi dokładnie poznać własne wszelkie możliwości i dokonać starań, aby jej kondycja była na oczekiwanym poziomie.

Read more ›

Categories

Wyjazdy windsurfingowe – jakie miejsca Polski są bardzo dobre, by uprawiać ten sport?

Chociaż wydawać by się mogło, że windsurfing nie jest bardzo powszechny w naszym kraju, nie jest to wcale prawdą, a coraz więcej osób decyduje się na taki typ aktywności. To połączenie deski surfingowej z żaglem pozwala nie tylko obcować z przyrodą, lecz także zachować kondycję oraz sprawdzić własne umiejętności. Windsurfing zapewnia również duże dawki niekłamanej adrenaliny, co jest z cała pewnością ogromnym plusem tej dyscypliny.

Read more ›

Categories

Powinniśmy sporo więcej się ruszać!

Bardzo zalecane jest wszystkim ludziom uprawianie sportów. Jeśli nasze funkcjonowanie będzie całkowicie pozbawione choćby cząstki aktywności, bez choćby cienia wątpliwości zdołamy poczuć sporo skutków ubocznych własnego jakby nie patrzeć błogiego lenistwa! Jednakowoż we właściwie tym artykule nie chcielibyśmy oceniać, najzwyczajniej zachęcamy do wnikliwej lektury te osoby, które poszukują akurat teraz jakichś sportowych aspiracji. Miejmy nadzieję, że przynajmniej jedna z aktywności fizycznych odmieni nieco nasze życie!

Read more ›

Categories