Categories

Archive

Co ciekawego zaoferować może Południowa Afryka, najważniejsze wiadomości o wyjazdach do RPA

Urlopy w daleko położonych, egzotycznych miejscach cieszą się rosnącym zainteresowaniem pośród turystów. Od pewnego czasu popularność tę zyskują kraje południowej Afryki, oferujące przygodę, której nie doświadczy się w innych miejscach. Najdalej od Polski położone jest RPA, jeszcze do niedawna kraj wielkich podziałów społecznych i burzliwych wewnętrznych stosunków.

Read more ›

Categories

Wielu obywateli udaje się na wyjazdy windsurfingowe, które cieszą się coraz znaczniejszym zainteresowaniem.

Wyjazdy windsurfingowe okazują się bardzo atrakcyjne. Ponieważ nasze życie biegnie do przodu jak szalone i przeważnie jest dość nudne, to w wolnych porach poszukujemy takich ofert, które zezwolą nam na wykonanie czegoś nieprawdopodobnego, od czasu do czasu nawet wprost szalonego, co zezwoli nam na nowo poczuć, że naprawdę oddychamy.

Read more ›

Categories

Wakeboarding – jeden z bardziej fascynujących dyscyplin wodnych

Wakeboarding to niezmiernie interesujący oraz niezwykle lubiany sport wodny, jaki polega na płynięciu na nawierzchni wodnej na specjalnej desce, równocześnie trzymając się liny jaka jest przyczepiona do wyciągu albo do łodzi/motorówki. Wakeboard jest to dziedzina sportowa, jaka powstała z związania trzech innych sportów, do jakich przynależą surfing, narty wodne oraz snowboarding.

Read more ›

Categories