Categories

Archive

Tenis ziemny i jego popularność

Wszyscy na pewno pamiętamy, jak powstała małyszomania. To naturalny proces, że na fali sukcesów jednego człowieka mocno rośnie zainteresowanie dyscypliną. I tak się właśnie zdarzyło ponad dekadę temu, gdy wcześniej całkowicie niszowa dyscyplina sportowa zaczęła pasjonować masy ludzi. Powstawały tematyczne strony sieciowe itd.. Sporo komentatorów głowi się, czy również tak się stanie w wypadku takiego elitarnego sportu, jakim jest tenis.

Read more ›

Categories

Wyjątkowy sposób na stres, czyli jakie zalety mają sporty ekstremalne?

Wyjątkowo szybki tryb życia, coraz dłuższy czas spędzany w pracy, obowiązki i uczestnictwo w tak zwanym wyścigu szczurów to najistotniejsze czynniki, które wpływają na poziom stresu. Do tego dochodzą ciągłe kształcenie się, uczestnictwo w licznych kursach oraz szkoleniach, jak również problemy osobiste oraz zdrowotne. Trudno nam się od tego odciąć. Jeśli pragniemy podarować sobie trochę zapomnienia, powinniśmy pomyśleć o uprawianiu sportu. W grę wchodzą także sporty ekstremalne, jakie zapewniają nam solidną dawkę adrenaliny.

Read more ›

Categories

Pasja – wyszukaj czegoś dla siebie

Wolny czas – chyba każdy z pewnością chciałby go mieć jak najwięcej. Jednak nie zawsze w nadmiarze. Reguła jest na ogół taka, że kiedy zbyt często nie mamy większych obowiązków, to zaczynamy swój czas zwyczajnie marnować. Marnujemy go na bzdury, wykorzystujemy w mało konstruktywny sposób, nierzadko sami później nie jesteśmy w stanie powiedzieć, co w zasadzie robiliśmy. Tymczasem, jeśli mamy go znacznie mniej, to staramy się wykorzystać każdą wolną chwilę.

Read more ›

Categories

Jakie deski snowboardowe oraz ochraniacze bioder zalecanej marki są najlepsze?

Jeśli jesteś wielbicielem snowboardu, to pewnie idealnie wiesz, że w tym sporcie znaczące są nie jedynie umiejętności, ale również właściwy, jakościowy sprzęt. Sprzęt do snowboardu oferowany jest dzisiaj przez mnogość renomowanych fabrykantów, asortyment jest tak potężny, że bezsprzecznie nie będziemy posiadać problemu z wyborem właściwych produktów.

Read more ›

Categories