Indie wyjątkowym rejonem dla wczasowiczów poszukujących nietypowych kierunków na zagraniczny wyjazd

Sezon urlopowy właśnie ma się ku końcowi. Wielu z nas z pewnością ma już za sobą wakacyjne wyprawy. Dużo ludzi bierze urlopy w czasie lata, ponieważ wtedy ich pociechy mają wakacje. I choć wycieczki we wrześniu są o wiele tańsze, rodziny z dziećmi nie mogą sobie na to pozwolić, gdyż małolaty muszą iść do Swoich obowiązków. Jednak ci, którzy nie posiadają jeszcze tego problemu, mogą się skusić na urlopowy wyjazd właśnie wczesną jesienią. W tym czasie, po sezonie, agencje turystyczne posiadają w ofercie niezwykle interesujące turnusy w wyjątkowo niskich cenach. Może warto z nich skorzystać?

widoki Izraela

Autor: photoantenna
Źródło: http://www.flickr.com

A jeżeli dotąd zawsze przeżywaliśmy urlop na tłocznych włoskich albo chorwackich plażach, to czas najwyższy, aby odmienić kierunek wakacyjnych wypraw i pojechać na spotkanie z niesamowitą przygodą. Taką na pewno zapewnią nam oferty wypoczynku w Indiach. W rzeczywistości, bardzo niewiele wiemy na temat tego fascynującego kraju, który jest pełen kontrastów. Widzieliśmy tylko kolorowe widoki, wyszukane w sieci, na których podziwiamy feerię barw oraz fantastyczne budowlę. To jednakże tylko jedna strona medalu. Tak naprawdę, powszednie oblicze Indii możemy zobaczyć na ulicach zatłoczonych miast.

eccotravel

Źródło: http://www.eccotravel.eu/

Decydując się na last minute Indie trzeba się przygotować na ogromny kulturowy szok. Nagle jesteśmy w całkowicie innym świecie, który rządzi się swoimi zasadami. Dobrze jest przyjrzeć się bliżej codziennemu życiu mieszkańców tego kraju. Obowiązkowo trzeba spróbować doskonałej indyjskiej kuchni, która ma wielbicieli na całym świecie. Podróż do tego fascynującego kraju to gwarancja niezapomnianych emocji.

Od jakiegoś czasu bardzo modnym kierunkiem naszych wypraw jest last minute (zobacz: teneryfa z niemiec) Izrael (odwiedź: ). Ziemia Święta od wieków fascynowała mieszkańców Europy. To przecież tu właśnie narodziło się chrześcijaństwo, które jest jedną z opok naszej kultury. Jerozolima to legendarne miejsce pielgrzymek także dwóch innych światowych religii: judaizmu oraz islamu. Izrael wabi nas swoją tajemnicą. Warto poznać bliżej kulturę oraz historię tego narodu. Nie zapominajmy także o wspaniałych widokach i smacznej kuchni.

Comments are closed.