Categories

Archive

Czemu Kraków jest tak chętnie odwiedzaną miejscowością, jakie atrakcje zaproponować może turystom.

Jednym z najpiękniejszych miast w Polsce jest Kraków, corocznie do niego przyjeżdża około dziesięciu milionów turystów. Niepowtarzalna atmosfera Krakowa zachęca do przyjazdu ludzi z wielu krajów i w każdym wieku, bo i każdy będzie mógł bardzo przyjemnie spędzić wolny czas. Read more ›

Categories

Urlop 2013

Sezon urlopowy już w pełni, a my nie możemy się już doczekać upragnionego wyjazdu wakacyjnego. W końcu oczekujemy na niego okrągły rok. Podczas leniwych, zimowych wieczorów pocieszaliśmy się zdjęciami z minionego sezonu. Oglądaliśmy wspaniałe fotografie, na których jesteśmy tacy zadowoleni z życia. Tegoroczna zima strasznie dała się nam we znaki, dlatego szczególnie wyczekujemy energetyzujących promieni słońca.

Read more ›

Categories

Świetne wakacje
w Hiszpanii

Odpoczynek na lato należy zaplanować z pewnym wyprzedzeniem, aby zaoszczędzić sobie możliwych kłopotów. Dobrze przygotować się na bardziej aktywne formy wypoczynku oraz na co ciekawsze oferty biur podróży. Czemu więc w tym roku nie spróbować czegoś zupełnie nowego, odwiedzić miejsce, w którym się jeszcze nie było i nie wybrać się przykładowo na wycieczkę do Turcji czy na wakacje w Egipcie?

Read more ›

Categories

Roztocze – cudowne obszary na rodzinne wczasy

Roztocze to rejon leżący na pograniczu Polski i Ukrainy i wyróżniający się nadzwyczaj urozmaiconą rzeźbą terenu. Niesamowicie współgrają tutaj ze sobą łagodne wzniesienia, bajkowe parowy i jary, cudowne rzeki i bukowo – jodłowe lasy. Pośród ładnego krajobrazu świetnie prezentują się zabytki będące pamiątką po mieszkających tu niegdyś przedstawicielach rozmaitych kultur.

Read more ›

Categories