Categories

Archive

Do jakiego kraju na urlop?

Nie każdy z nas wymyślił już jak spędzić lato 2014 roku. Część osób tworzy wakacyjne plany miesiącami, część woli jednak spontaniczne podróże wybierając z oferty last minute. To bez znaczenia, do której z grup należymy dobrze jest wiedzieć, jakie są najchętniej wybierane przez Polaków kierunki urlopowych wyjazdów.

Read more ›

Categories

Kąty Rybackie doskonały plan na rodzinne wakacje nad Bałtykiem

Kąty Rybackie to niewielka, nadmorska wieś rybacka, położona w gminie Rewal. Obszar ten mieści się w propozycjach wczasowych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysokie urwisko w jednej z zatok, jak również latarnia morska.

Read more ›

Wycieczki w Krakowie – z czego zdecydowanie warto skorzystać, by wyjazd był ładny

Urlop to czas, w którym można podjąć wiele ciekawych i zajmujących czynności – przykładowo spełniać się w swoich pasjach. Wraz z latem zalecany jest ciekawy, aktywny wypoczynek przynoszący niesamowite doznania. Dlatego też doskonałym pomysłem jest rozważenie wakacji do niektórych intrygujących polskich miejscowości, na przykład Krakowa.

Read more ›

Categories

Polacy z chęcią wybierają się na narty we Francji, czy nie mniej powszechne narty we Włoszech. Wypróbuj tego typu atrakcje

Sposobów na udane wakacje jest rzecz jasna sporo. Możemy jechać nad morze, pojechać w góry, nastawić na zwiedzanie nieznanych miejsc i zabytków, czy spędzić czas na rozmaitego rodzaju rozrywkach i atrakcjach turystycznych. Wielu ludzi wybiera także aktywne wakacje, co najczęściej wiąże się z uprawianiem sportu. Niemałą popularnością cieszy się na przykład narciarstwo.

Read more ›

Categories