Categories

Archive

Egzotyczne wczasy – wakacje w rozsądnej cenie

Propozycje turystyczne w aktualnych czasach niekoniecznie obejmują tylko oferty w Europie. Spragnieni doznań czy wyjątkowych emocji pasjonaci wycieczek w dalekie kraje szukają czegoś więcej. Ciekawe oraz niedrogie wycieczki do Tajlandii mogą zapewnić niezapomniane przeżycia, a także moc atrakcji. Rozrywka na wysokim poziomie, piękne, urokliwe trasy zwiedzania, smaczne jedzenie oraz ten klimat! Nie da się tego opisać, to trzeba zobaczyć na własne oczy, z tego też powodu warto się zdecydować już dzisiaj!

Read more ›

Categories

Łeba – miejsce na modne wakacje

Pomimo faktu, że Łeba istnieje od trzynastego wieku, w swojej obecnej lokalizacji funkcjonuje od 1572 r.. Założyciele pierwotnej osady nie przewidzieli z pewnością, że będzie ona podtapiana przez sztormy i zasypywana przez ruchome wydmy. Obecne położenie jest idealne – miasteczko posiada przyjazny mikroklimat, dostęp do morza, a w najbliższej okolicy jedną z największych atrakcji przyrodniczych w naszym kraju – Słowiński Park Narodowy. Warto, więc zawczasu rezerwować noclegi. Łeba, albowiem przygotowuje się już na wakacje 2014.

Read more ›

Świetne wakacje
w Hiszpanii

Odpoczynek na lato dobrze jest zaplanować z określonym wyprzedzeniem, aby zaoszczędzić sobie możliwych kłopotów. Dobrze przygotować się na bardziej czynne formy odpoczynku oraz na co ciekawsze propozycje agencji turystycznych. Czemu więc w tym roku nie spróbować czegoś zupełnie świeżego, odwiedzić miejsce, w którym się jeszcze nie było i nie wybrać się przykładowo na wycieczkę do Turcji czy na wakacje w Egipcie?

Read more ›

Categories

Świetna i niezapomniana eskapada dookoła świata

Prawdopodobnie każdy z nas marzy o idealnej, ekscytującej podróży dookoła świata. Wycieczka dookoła świata pozwala zwiedzić fenomenalne miejsca znajdujące się w rozlicznych zakątkach kuli ziemskiej. Grecja, Egipt, Wyspy Karaibskie, Szkocja – to ledwo parę miejsc, jakie wolno zwiedzić w trakcie takiej ekskluzywnej wycieczki.

Read more ›

Categories

Urlop 2013

Miesiąc urlopowy już za pasem, a my nie możemy się już doczekać wymarzonego wyjazdu wakacyjnego. przecież czekamy na niego cały rok. Podczas długich, zimowych wieczorów cieszyliśmy się zdjęciami z ubiegłorocznego urlopu. Oglądaliśmy pełne ciepła fotografie, na których okazujemy się tacy zadowoleni z życia. Tegoroczna zima wyjątkowo dała się nam we znaki, więc ponad wszystko wyczekujemy energetyzujących promieni słońca.

Read more ›

Categories