Categories

Archive

Osprzęt na wędrówkę górską lub rowerową

Nadchodzą dużymi krokami cieplejsze tygodnie, w czasie których, długo przed początkiem wakacji, wielu ludzi wyrusza na piesze i rowerowe podróże. Jest to bardzo korzystne z pewnych względów rozwiązanie – zagwarantowanie sobie urlopu, zanim na trasach górskich, polach namiotowych i w hotelikach pojawi się sto tysięcy urlopowiczów – ale wymaga siły charakteru i fizycznej kondycji, a z całą pewnością dobrego stanu zdrowia. Read more ›

Categories

Stawiamy na wyjątkowe propozycje

Jakie jest szczególnie ciekawe zdaniem konsumentów biur turystycznych miejsce, gdzie mogą stuprocentowo się zrelaksować oraz w pełni odpocząć od wyczerpującej pracy? Sprawdzone biuro turystyczne doskonale dopasuje propozycję do pewnych potrzeb zainteresowanych osób. Najlepiej, gdy klienci już na początku podzielą się z naszymi specjalistami swoimi wymaganiami. Wówczas możliwe jest dostosowanie najkorzystniejszego dla nich wyjazdu, jak przykładowo inspirujące i niezapomniane wakacje w Tunezji.

Read more ›

Categories

To jest opłacalne – zarezerwuj nocleg przed wyjazdem

Sezon wyjazdowy idzie do nas wielkimi krokami. Mimo tego, że mamy jeszcze środek lutego, w ośrodkach wypoczynkowych i nadmorskich hotelach rozpoczynają się już walki o rezerwację na wakacje. Ci z nas, którzy są bardziej przezorni zarezerwowali sobie rezerwację jeszcze przed sylwestrem korzystając z licznych ogłoszeń np. www.eholiday.pl/noclegi-wladyslawowo-49081.html. W tym momencie ceny noclegów są najniższe.

Read more ›

Categories

Wyjazd do Szczawnicy to doskonały pomysł, jeśli lubimy spędzać czas aktywnie

Jeśli planujemy wypad do Szczawnicy, to warto zatroszczyć się o zarezerwowanie noclegu. Ta uzdrowiskowa miejscowość jest niezwykle spopularyzowana, więc warto zająć się tym dość wcześnie, zwłaszcza, jeżeli planujemy wypad w sezonie.
Jeżeli interesują nas domki do wynajęcie Szczawnica będzie miastem, w którym odnajdziemy szeroką ofertę.

Read more ›

Categories