Categories

Archive

Sielanka dla wędkarzy w Szwecji

Wędkowanie większości ludzi kojarzy się z monotonną pseudorozrywką dla emerytów. Zwykle widuje się starszego pana siedzącego sobie spokojnie na stołeczku nad brzegiem rzeki, trzymającego w dłoni wędkę i.. nic więcej. Nuda nie do opisania, nic się nie wydarza, no, może gazetę można przeczytać.

Read more ›

Categories

Bangkok last minute a także wakacje Indie to jedne z najczęstszych zapytań w internecie

Aktualnie ludzie szukając celu wakacyjnej wyprawy coraz nagminniej stawiają na egzotyczne miejsca. Jest to zdecydowanie wywołane wolą poznania czegoś świeżego i zaznania znakomitych przygód. Na domiar tego, bogactwo naturalne i kulturowe na pewno zachwyca i kusi wszystkich, którzy cenią czas spędzony w tym otoczeniu. Nie bez przyczyny więc coraz więcej agencji turystycznych szykuje pociągające propozycje na temat wczasów w takich miejscach jak Sri Lanka bądź Malediwy. Coraz nagminniej ludzi ciekawią propozycje podróży w miejsca odległe, w których mogą kompletnie odciąć się od codziennej rzeczywistości i rozkosznie się zrelaksować.

Read more ›

Categories

Wakacje w Ziemi Świętej

Pora na wyprawę? Kto z nas nie myślał, aby kiedyś zobaczyć Ziemię Świętą. Tutaj nasuwa się zapytanie jaki będzie dla nas najdogodniejszy transport. Metod jest naprawdę dużo. Oglądając ogłoszenia w internecie można powiedzieć, że wybór jest bardzo spory. Osobiście nastawiam się tutaj nie tylko na prędkość, ale także na komfort i oczywiście wycenę.

Read more ›

Categories