Categories

Archive

Wybieramy się na do lasu

Często, gdy posiadamy wolny czas decydujemy się pojechać w jakąś podróż. Kiedy jedziemy do innego kraju do hotelu, to niemalże wszystko, co weźmiemy z mieszkania, jeśli chodzi o ciuchy w jakiś sposób się sprawdzi. Zresztą zawsze będzie można skoczyć do któregoś sklepu i zakupić z dwie bluzki z danego miejsca, na pamiątkę i oczywiście, że czulibyśmy się dobrze.

Read more ›

Categories

Wczasy pełen wrażeń

Wielu z nas wyobraża sobie doskonały odpoczynek tylko nad egzotycznym morzem. Opalanie się na gorącej plaży od dawna jest synonimem udanego urlopu. Kochamy urlop w ekskluzywnych pensjonatach, gdzie mamy do swojej dyspozycji wszelkie wygody. Możemy korzystać z zabiegów upiększających w nowoczesnych gabinetach SPA.

Read more ›

Categories

Jakie egzotyczne miejsca możemy zaproponować tym turystom, którzy zamierzają w kolejnym roku spędzić wakacje za granicą

Głównie w reklamach promujących usługi instytucji finansowych przewija się jeden znamienny motyw. A mianowicie, przeciętnym Polakom bez przerwy przypomina się o zaprzepaszczonych wielkich marzeniach, czyli na przykład o egzotycznych podróżach. Wspomniany fakt oczywiście nikogo nie dziwi, gdyż wycieczka dookoła globu, na daleki kontynent lub przynajmniej nad Morze Śródziemne generuje tak ogromne koszty, że racjonalnie myślący faceci natychmiast rezerwują nocleg nad polskim morzem. Wyśrubowana cena jednakże z pewnością nie odstraszy amatorów dalekich podróży, więc wycieczki na Bali albo Sumatrę czy Seszele raczej w najbliższych miesiącach nie przejdą do historii.

Read more ›

Categories