Ranking różnych rodzajów planszówek

Wszyscy znacznie cenią sobie rozrywkę, persony związane własnie z tą branżą zarabiają pokaźne sumy na swej pracy. Oglądamy seriale, teleturnieje mecze piłki siatkowej -czynności niezbyt pobudzające nas intelektualnie, mające jedynie za zadanie „zabić czas”.

Są również czynności bardziej budujące, jak czytanie książek, hobby związane z malowaniem bądź kolekcjonowaniem wartościowych okazów. Są również gry, wszelkiego typu. Zarówno planszowe jak i komputerowe, posiadające grono oddanych fanów. Które z nich są lepsze?

Gry planszowe

Tego typu rozrywka w ostatnich czasy przeżywa całkowity powrót, pojawia się coraz więcej magazynów specjalizujących się w tym produkcie, wydawane są coraz to nowe publikacje. Jeżeli popatrzymy na ranking gier planszowych, to zobaczymy, że największym powodzeniem cieszą się te dla kilku osób. Otóż rozrywka tego typu to również idealna okazja do spotkań towarzyskich.

Czy ten wpis zainteresował Cię tak silnie, że masz ochotę zaznajomić się z kolejnym? To rewelacyjnie. Więc tu kliknij, aby przeczytać (http://www.sklep.sn-promet.pl/kategoria-produktu/towary-emas/) więcej postów.

Czeka cię wyjazd integracyjny z pracy? Udajesz się na majowy weekend z znajomymi w góry? Czy może chcesz urządzić nietypowe przyjecie?

Planszówka
Autor: Will Merydith
Źródło: http://www.flickr.com

Planszówki to wspaniała opcja dla osób, które poważają spotkania bez trunków, dzięki sporej dawce rywalizacji, godziny będą mijać bardzo szybko, a my będziemy znakomicie się bawić. Jeżeli nie wiesz, od czego zacząć, ranking gier planszowychprzyjdzie ci z pomocą. Często są one poukładane są na działy, które usprawnią nasz wybór.

Laptop gamingowy
Autor: Mike McCune
Źródło: http://www.flickr.com
Gry komputerowe
Jak i oczywiście te na konsole, są numerem jeden jeżeli chodzi o rozrywkę. Wielu graczy potrafi grać całą noc, nie czując zmęczenia. Jest to jednak opcja wymagająca dużych inwestycji.

Jeżeli masz możliwość zdobyć inne informacje na ten temat, to skorzystaj z tego oraz kliknij na umieszczony poniżej odnośnik i przeczytaj szczegóły.

Bowiem oprócz samego egzemplarza gry, który zazwyczaj jest droższy od planszówki, musimy również zakupić odpowiedni sprzęt. Komputery stacjonarne, laptopy gamingowe, platformy – to wszystko sporo kosztuje, zwłaszcza najnowsze modele. Bowiem jeśli chcemy cieszyć się grą, która dopiero co wyszła na rynek, musimy mieć najlepszej jakości oprogramowanie, jako, że w przeciwnym razie, nie odpalimy jej. Poza tym, każdy z tych sprzętów może być użytkowany jedynie w domu, wyjątek stanowią tutaj jedynie laptopy gamingowe. Ale również ich nie weźmiemy ze sobą na wyjazd z rodziną, bo ciężko będzie się integrować.

Trudno jednoznacznie stwierdzić, który typ gier jest modniejszy, oba bowiem mają rzesze fanów jak i przeciwników. Planszówki pomagają w integracji z innymi ludźmi, gry komputerowe raczej bawią nas w samotności.

Comments are closed.