Categories

Archive

Bałtyckie pomorze – najcudowniejszym miejscem na wakacje

Obecnie posiadamy nieskończoną liczbę opcji urlopowych. Możemy pojechać do Australii obcować z kojotami – loty długodystansowe są bowiem coraz mniej kosztowne. Jeśli chcemy zwiedzać interesujące zabytki, wybierzmy którąś ze wspaniałych, europejskich stolic na nasz wypoczynek. Może pociąga nas pobyt na łonie przyrody? Mazury zapraszają podróżników poszukujących intensywnych doświadczeń. Jeśli jednak chcesz przyjemnie spędzić urlop nad morzem, wybierz się do majestatycznej miejscowości położonej nad Bałtykiem – domki letniskowe Rewal zapraszają.

Read more ›

Categories

jedziemy do miasta

Wakacje już tuż tuż. Najwyższa pora, aby zaplanować sobie tegoroczny wypoczynek. Agencje turystyczne kuszą nas różnymi propozycjami. Można spędzić ten czas na piaszczystej plaży oraz kąpać się w ciepłym morzu. Można też pojechać w strzeliste góry i aktywnie spędzić swój urlop. Ale na te atrakcje potrzebujemy kliku tygodni. Co zrobić, jeżeli nie posiadamy tak dużo czasu do dyspozycji?

Read more ›

Categories

Urlop we dwoje w polskich górach

Czy romantyczna wycieczka we dwoje musi kierować nas ku Rzymowi, Francji lub Barcelonie? Zdecydowana część Polaków nie ma takiego przekonania. Sprzeciw wobec powiązania miłości z wycieczkami do wspomnianych wyżej miejsc związana jest nie tylko z dotykających nas problemów finansowych, ale również z przeświadczenia o tym, że Polska jest równie romantyczna.

Read more ›

Categories

W jakie interesujące miejsce powinno wybrać się na tegoroczne wakacje?

Wakacje 2015 zbliżają się coraz szybciej, wiosna już się rozpoczęła, ani się obejrzymy, a niebawem zacznie robić się coraz cieplej oraz rozpocznie się śliczne, gorące lato. Czy wiesz już dokąd wybierzesz się na tegoroczne wczasy? Bez wątpliwości doskonałych, wspaniałych miejsc, jakie warto odwiedzić w upalne lato jest faktycznie dużo, zarówno w Polsce jak także za granicą.

Read more ›

Categories