Categories

Archive

Finansowanie społecznościowe bez żadnych tajemnic.

Finansowanie społecznościowe to coraz częściej spotykany sposób na opłacenie twórczej idei czy nawet start z działalnością. Zasada funkcjonowania jest prosta – należy zaprezentować swoją ideę i obiecać drobne prezenty za pomoc finansową. Po osiągnięciu ustalonego celu, otrzymuje się całą zgromadzoną sumę uszczuploną o nieznaczną prowizję. Jeśli to się jednak nie uda, kwoty pieniężne są oddawane wpłacającym. Finansować można dowolną rzecz – nowinki w technologii, albumy zdjęć, komiksy, kolekcje ubrań lub grę komputerową. Najbardziej liczy się ciekawy pomysł, który musi spodobać się większej rzeszy ludzi.

Read more ›

Categories

Warto zobaczyć kamienice na Placu Zamkowym we Wrocławiu

Wrocław to nierzadko pomijany obszar naszego kraju. Wrocławiu od paręnastu lat prężnie się rozwija i zapewnia urlopowiczom coraz więcej atrakcji, jakie ubogaca ciekawa architektura. Zobaczcie, jakie miejsca sugerujemy zobaczyć we Wrocławiu! Zaczniemy dość klasycznie, od Starówki. Stare Miasto we Wrocławiu to miejsce magiczne.Odnowione kamienice, wąskie, klimatyczne ulice sprawiają, że Stare Miasto we Wrocławiu jest obecnie jednym z piękniejszych w Polsce. Niemniej jednak w trakcie spaceru polecamy zwrócić uwagę na kilka najistotniejszych zabytków Starego Miasta.

Read more ›

Categories

Co warto odwiedzić w czasie wycieczki w Tatry? W Które miejsca trzeba koniecznie trafić ?

Każdy chociaż raz w ciągu życia powinien udać się w Tatry, ponieważ to przeurocze miejsce. Dopiero w takim miejscu można naprawdę poczuć prawdziwy odpoczynek, a kto by nie chciał wybrać się na urlop, aby faktycznie odpocząć. Jak wiemy czasem jest to niemożliwe, gdyż coś przeszkadza. W Tatrach mamy pewność, iż tak nie będzie. Żeby jednak dobrze zaplanować taki wyjazd należy pamiętać o podstawowych atrakcjach.

Read more ›

Categories