Categories

Archive

Co przyniesie rok 2013 na sezon zimowy?

Ośrodki promujące zimowe wyjazdy w nadchodzącym czasie polecają mnóstwo ciekawych rozwiązań. Jeśli chodzi o narty 2013 rok rozpocznie się niesamowicie innowacyjne. Miasteczka i kurorty górskie na południu oraz południowym-zachodzie kraju mogą pochwalić się sporym popytem.

Read more ›

Categories

Które miejsca będą odpowiednie na urlop w naszym kraju?

Planowania urlopu nie powinniśmy odkładać na okres przedwakacyjny. Przede wszystkim dlatego, że ceny w takich miesiącach jak – kwiecień lub lipcu zwykle bywają dużo wyższe, poza tym stancji lub miejsc rekreacyjnych będzie dużo mniej. Warto szybciej sprawdzić aktualne oferty np. tutaj www.eholiday.pl/noclegi-leba-53017.html.

Read more ›

Categories

jedziemy do miasta

Lato już tuż tuż. Najwyższy czas, by zorganizować w tym roku wczasy. Agencje turystyczne wabią nas przeróżnymi ofertami. Można przeżyć ten okres na gorącej plaży oraz kąpać się w cieplutkim morzu. Można również wyruszyć w wysokie góry i aktywnie wykorzystać swój urlop. Jednak na takie atrakcje potrzebujemy paru tygodni. A co, jeżeli nie mamy tyle czasu do dyspozycji?

Read more ›

Categories

Urlop we dwoje w polskich górach

Czy romantyczny wyjazd we dwójkę ku Włochom, Paryżowi lub Hiszpanii? Zdecydowana część z naszych rodaków nie podziela tego przekonania. Niezgoda wobec powiązania romantyki z wypadami do wspomnianych wyżej miejsc wynika przy tym również z charakteryzujących nas problemów finansowych, ale także z przeświadczenia o tym, że Polska jest także romantyczna.

Read more ›

Categories