Categories

Archive

Najlepszy sklep górski we Wrocławiu

Jeżeli naszą pasją jest chodzenie po górskich szlakach, wspinaczka także przy okazji na przykład zwiedzanie jaskiń powinniśmy posiadać dobrze dobrany sprzęt, który da nam wygodę i poczucie bezpieczeństwa w czasie wyjazdów. Sprawdzony sklep górski jest w takim przypadku bezcenny. Ostatnio, o wiele za często słyszy się w różnych serwisach informacyjnych wiadomości o ludziach, którzy tracą życie na szlakach, gdyż wychodzą w góry bez przygotowania. To nie pogoda i trudność szlaku są powodami tragedii. To ludzka głupota.

Read more ›

W jaki sposób przygotować się do wycieczki własnym środkiem transportu?

Nadciąga lato, czas, w którym zdecydowana większość z nas stara się wybrać chociażby na kilkudniową wycieczkę do dowolnego interesującego miejsca. Ciężko jednak jest się temu dziwić, bowiem w końcu jest to rewelacyjny sposób na wykorzystanie swego wolnego czasu i przynajmniej krótkie oderwanie się od całej swojej rzeczywistości.

Read more ›

Categories

Ciekawe wakacje niewielkim kosztem

Generalnie wakacje kojarzą się odpoczynkiem. Odpoczywać można natomiast bardzo różnie, zależnie od chęci i upodobań. Bardzo duża rolę odgrywa w tym miejscu tryb życia, jaki prowadzony jest w życiu codziennym. Część osób preferuje aktywne formy spędzania wolnego czasu, na przykład w formie uprawiania różnorodnych dyscyplin sportowych. Inni z kolei będą woleli odpoczywać biernie i więcej się wysypiać. Od tego elementu zależeć będzie też wybór punktu przeznaczenia.

Read more ›

Categories

Najlepsze buty górskie we Wrocławiu

Gdy naszym hobby jest wędrowanie po górach, wspinaczka także przy okazji przykładowo zwiedzanie jaskiń powinniśmy posiadać odpowiednio dopasowany sprzęt, który zagwarantuje nam komfort i bezpieczeństwo w czasie wyjazdów. Każdy sprawdzony sklep turystyczny posiada takie wyposażenie w swoich katalogach jak chociażby buty do wspinaczki ściankowej. Ostatnio za często słyszy się w wielu serwisach informacyjnych wiadomości o turystach, którzy tracą życie na szlakach, ponieważ wychodzą w góry bez przygotowania. To właśnie brak solidnego przygotowania planu wycieczki górskiej jest częstą przyczyną tragedii.

Read more ›