Categories

Archive

Gdzie spędzić urlop nad morzem?

Wybierając się nad polskie Morze Bałtyckie mamy dosyć często problemem z wyborem miejsca, które będzie dla nas najbardziej właściwym rozwiązaniem. Baza wypoczynkowa na polskim wybrzeżu jest coraz lepiej rozwinięta i stąd też mamy możliwość wybierania spośród wielu propozycji. Jednym z lepszych wyborów na jaki możemy się zdecydować jest malownicza Ustka.

Read more ›

Categories

Białystok na weekend. Co robić? Gdzie się rozerwać?

Czy Białystok jest takim miastem, które wśród polskich turystów jest modne? Zdecydowanie nie! Jednak zasadniczo stolica woj. podlaskiego to naprawdę ciekawe miasto, może na terenie Białegostoku nie znajdzie się aż tylu fajnych miejsc co w chociażby Gdańsku, ale myślenie, że Białystok jest najzupełniej do niczego jest głupie.

Read more ›

Categories

Jak zapewnić sobie tanie i udane wakacje? Czy cena musi być adekwatna do jakości atrakcji?

Jak zaobserwowano, mnóstwo turystów najchętniej chce spędzać urlop w krajach egzotycznych, ponieważ dostarczają one wymarzoną pogodę i unikalny klimat. Mimo że wiele osób rozmyśla o bardzo ciepłych wakacjach, wielu z nas boi się bardzo wysokich kosztów wyjazdu. Jeszcze przed wyjazdem należałoby dokładnie sprawdzić koszty, ponieważ czasami wczasy za granicą mogą okazać się mniej kosztowne, niż wakacje w kraju.

Read more ›

Categories

Z jakich powodów Szczecin jest tak chętnie wybieranym miastem pośród turystów, jakie będą jego największe atrakcje.

Szczecin to jedno z większych miast na naszym Wybrzeżu, leży w północno-zachodniej jego części. historia tego miasta sięga ponad tysiąca lat, bowiem z właśnie tamtego czasu pochodzą pierwsze wzmianki o nim. Przez mijające lata jego historia przebiegała bardzo burzliwie, jednak zawsze miasto to potrafiło zadbać o swoją świetność.

Read more ›

Categories