Categories

Archive

Odkryj urok polskich miasteczek

Ząbkowice Śląskie, Dolny Śląsk
Autor: ZnaneNieznane.pl
Źródło: ZnaneNieznane.pl
O wspaniałym odpoczynku rozmarzamy się przez cały rok. Więc należy nam się zasłużony odpoczynek. A czas wypoczynkowy tuż tuż. Foldery biur podróży pełne są zapierających dech w piersiach obrazków zagranicznych ośrodków wypoczynkowych. Zanim kolejny raz zdecydujemy się na urlop za granicą, pomyślmy o własnym kraju. Może nie trzeba wyruszać aż tak daleko, by spokojnie spędzić czas?

Read more ›

Categories

Wynajem domków w przepięknych Mikołajkach

Mikołajki to cudowna miejscowość położona nad jeziorem Mikołajskim, jaka znajduje się w samym sercu Mazur. Pasjonaci rozległych zielonych terenów i ładnych jezior, niewątpliwie ochoczo odwiedzą ten rejon. Mikołajki to miasto znane licznym turystom, również żeglarzom, albowiem właśnie tutaj znajduje się główny szlak wędrówek szuwarowych. W Mikołajkach nie brak różnych imprez i atrakcji turystycznych, w lecie odbywają się tu liczne koncerty, festyny i festiwale, dodatkowo miasteczko posiada w szerokim zakresie rozwiniętą agroturystykę.

Read more ›

Categories

Bez wygodnych kwater urlop się nie może udać, więc z odpowiednim wyprzedzeniem zaplanuj, gdzie się zatrzymasz

To nieistotne, w którym regionie Polski zaplanujesz wypoczynek, zawsze potrzeba zadbać o wygodne pokoje albo domki. To miejsca, w których spędza się podczas wyjazdu dużo czasu, zatem najlepiej dołożyć starań, żeby były nie tylko ładne, ale również wygodnie urządzone i położone w dogodnym miejscu.
mikołajki noclegi
Autor: Becks
Źródło: http://www.flickr.com

Wyjedź na Mazury – to na pewno wspaniałe miejsce

Read more ›

Categories

Gdzie spać w Świnoujściu

Świnoujście latem nie może narzekać na deficyt zainteresowania ze strony turystów. Do tego miasteczka wypoczynkowego położonego niedaleko granicy polsko-niemieckiej przyjeżdżają nie tylko Polacy, ale właśnie nasi sąsiedzi zza zachodniej granicy, którzy cenią sobie tamtejsze plaże jak również atrakcyjne ceny, które mogą ich spotkać za w Świnoujściu. Atrakcyjne ceny jak również i wysoki standard to atuty, które zdecydowanie przemawiają za zobaczeniem i spędzeniem wolnego czasu właśnie w Świnoujściu.

Read more ›

Categories