Categories

Archive

Odkryj urok polskich miasteczek

Ząbkowice Śląskie, Dolny Śląsk
Autor: ZnaneNieznane.pl
Źródło: ZnaneNieznane.pl
O wspaniałym odpoczynku rozmyślamy przez cały rok. Więc należy nam się zasłużony odpoczynek. A czas urlopowy za pasem. Foldery agencji turystycznych pełne są bajkowych zdjęć zagranicznych ośrodków wczasowych. Zanim kolejny raz wybierzemy wypoczynek za granicą, pomyślmy o naszym kraju. Może nie ma potrzeby wyjeżdżać aż tak daleko, by zasłużenie odpocząć?

Read more ›

Categories

Wynajem domków w przepięknych Mikołajkach

Mikołajki to przecudowna miejscowość położona nad jeziorem Mikołajskim, która znajduje się w samym sercu Mazur. Zapaleńcy przestronnych zielonych terenów i pięknych jezior, na pewno entuzjastycznie odwiedzą ten rejon. Mikołajki to miasto znane licznym turystom, też żeglarzom, bo właśnie tutaj znajduje się główny szlak wędrówek szuwarowych. W Mikołajkach nie brak różnych imprez oraz atrakcji turystycznych, w lecie odbywają się tu mnogie koncerty, festyny oraz festiwale, ponadto miasteczko posiada w szerokim zakresie rozwiniętą agroturystykę.

Read more ›

Categories

Bez wygodnych kwater urlop się nie może udać, więc z odpowiednim wyprzedzeniem zaplanuj, gdzie się zatrzymasz

To nieistotne, w którym regionie Polski zaplanujesz wypoczynek, zawsze potrzeba zadbać o wygodne pokoje albo domki. To miejsca, w których spędza się podczas wyjazdu dużo czasu, zatem najlepiej dołożyć starań, żeby były nie tylko ładne, ale również wygodnie urządzone i położone w dogodnym miejscu.
mikołajki noclegi
Autor: Becks
Źródło: http://www.flickr.com

Wyjedź na Mazury – to na pewno wspaniałe miejsce

Read more ›

Categories

Gdzie spać w Świnoujściu

Świnoujście latem nie może narzekać na deficyt zainteresowania ze strony turystów. Do tego miasteczka wypoczynkowego położonego niedaleko granicy polsko-niemieckiej przyjeżdżają nie tylko Polacy, ale właśnie nasi sąsiedzi zza zachodniej granicy, którzy cenią sobie tamtejsze plaże jak również atrakcyjne ceny, które mogą ich spotkać za w Świnoujściu. Atrakcyjne ceny jak również i wysoki standard to atuty, które zdecydowanie przemawiają za zobaczeniem i spędzeniem wolnego czasu właśnie w Świnoujściu.

Read more ›

Categories