Categories

Archive

Wynajem domków w przepięknych Mikołajkach

Mikołajki to urocza miejscowość położona nad jeziorem Mikołajskim, która znajduje się w samym sercu Mazur. Miłośnicy rozległych zielonych terenów i pięknych jezior, niewątpliwie ochoczo odwiedzą ten rejon. Mikołajki to miasto znane wielu turystom, także żeglarzom, ponieważ właśnie tutaj znajduje się kluczowy szlak wędrówek szuwarowych. W Mikołajkach nie brak przeróżnych imprez i atrakcji turystycznych, w lecie odbywają się tu mnogie koncerty, festyny i festiwale, co więcej miasteczko posiada w szerokim zakresie rozwiniętą agroturystykę.

Read more ›

Categories

Niezwykły wypoczynek w domkach w doskonałych Mikołajkach

Okres wakacyjny dla bardzo wielu ludzi to okres, w którym występują najwspanialsze wspomnienia. Pomimo niezbyt prostego wyboru odnośnie tego gdzie się udać na wakacje, trzeba pomyśleć o niezwykłej miejscowości na Mazurach, otóż o Mikołajkach. To piękne miasteczko z pewnością będzie idealnym wyborem zarówna dla starszych jak i dla najmłodszych. Ta piękna miejscowość położona w Krainie Wielkich Jezior z roku na rok wybierana jest przez dużą ilość turystów, nie tylko z Polski.

Read more ›

Categories

Bez wygodnych kwater urlop się nie może udać, więc z odpowiednim wyprzedzeniem zaplanuj, gdzie się zatrzymasz

To nieważne, w którym regionie kraju zaplanujesz wypoczynek, zawsze należy zadbać o komfortowe pokoje lub domki. To lokale, w których spędza się podczas wyjazdu sporo czasu, więc najlepiej dołożyć starań, żeby były nie tylko ładne, lecz także funkcjonalnie zaprojektowane oraz położone w dogodnym miejscu.
mikołajki noclegi
Autor: Becks
Źródło: http://www.flickr.com

Pojedź na Mazury – to naprawdę piękne miejsce

Read more ›

Categories

Gdzie spać w Świnoujściu

Świnoujście w okresie letnim nie ma prawa narzekać na brak zainteresowania ze strony globtroterów. Do tego miasteczka turystycznego leżącego tuż obok granicy polsko-niemieckiej przybywają nie tylko nasi krajanie, ale także nasi sąsiedzi zza zachodniej granicy, którzy bardzo cenią sobie tamtejsze plaże jak również i dogodne ceny, które mogą ich spotkać za ich wschodnią granicą. Dogodne ceny oraz doskonały standard to walory, które zdecydowanie przemawiają za poznaniem i spędzeniem wolnego czasu właśnie w Świnoujściu.

Read more ›

Categories