Categories

Archive

Gdzie się wybrać na swoje wymarzone wakacje, co niezwykłego może zaproponować Meksyk i Bali.

Kiedy standardowe lokalizacje na wakacyjne wyjazdy będą się już nudziły, to może najwyższa pora pomyśleć nad jakąś egzotyką. Szczególnie że w dalekich krajach zaplanować sobie można wypoczynek niekoniecznie wtedy, kiedy wszyscy. Miejsca leżące w pobliżu równika w zasadzie przez cały czas mogą zaoferować doskonałą aurę, upały i piaszczyste plaże, tak więc można w zimie zamiast na narciarskim stoku zrobić sobie dwa tygodnie na jakiejś słonecznej wyspie.

Read more ›

Categories

Najpopularniejsze kierunki wyjazdów wakacyjnych czyli z jakiego powodu warto wybrać się do Dubaju

Egzotyczne kraje od dawna kuszą urlopowiczów, w ostatnich latach coraz większą popularnością zaczęła się cieszyć Azja oraz Afryka. Niezwykle modny stał się także Dubaj, jedno z większych miast położonych na Półwyspie Arabskim. Ten właśnie rejon od dawna znany jest z bardzo dużych zasobów ropy naftowej, która dała duże bogactwo mieszkającym tam ludziom.

Read more ›

Categories
Tags

Gdzie najlepiej nocować w Zakopanem?

Ostatnimi czasy Karkonosze stały się strasznie lubiane wśród naszych wschodnich sąsiadów. Góry są z chęcią odwiedzanelatem, gdy temperatura jest właściwa do długich, wyżynnych wycieczek – marszy do Karpacza i głębiej w Tatry, do innych miejsc. Zimą za to Szklarska Poręba jest odwiedzana przez miłośników białego szaleństwa z całej Polski i z zagranicy. A co z okresem pomiędzy słonecznym lipcem i sierpniem a zimowym mrozem? Tatry jesienią to doskonała oferta na króciutki wypad. Polecam ci, żebyś już dziś zaklepał sobie porządne noclegi w Karpaczu.

Read more ›

Prognozy związane z ofertą agroturystyczną na Mazurach w nadchodzącym sezonie wakacyjnym

W wypadku prognoz związanych z propozycją agroturystyczną na Mazurach w zbliżającym się sezonie letnim należałoby podkreślić, że są one wyjątkowo korzystne. Wskazują albowiem, iż sporo osób jest zainteresowanych tym, żeby w trakcie urlopu zdecydować się na zakwaterowanie dokładnie w takim typie miejsc. Nawet ci turyści, jacy mogliby sobie pozwalać na pokój w eleganckim obiekcie hotelowym tęsknią za zetknięciem się z naturą. Dlatego decydują się na korzystanie z propozycji agroturystycznej, zwłaszcza w tak urokliwym regionie kraju jak Mazury.

Read more ›

Categories