Categories

Archive

Dokąd dobrze jest wyjechać na weekend?

Nasze życiowe tempo jest bardzo zawrotne. Nasza codzienność to stała bieganina i długa lista niezwykle istotnych spraw do rozwiązania. W pracy spędzamy co raz więcej godzin, a często bywa i tak, że musimy ją kończyć w domu. Z tego powodu brakuje nam czasu na rozmowy z najbliższymi i właściwy wypoczynek. Za krótko śpimy i jesteśmy notorycznie zmęczeni. Chcemy pobudzić się do działania wielkimi ilościami napojów energetyzujących.

Read more ›

Categories

Białystok na weekend. Co robić? Gdzie się rozerwać?

Czy Białystok jest tym miastem, które wśród polskich podróżnych jest popularne? Definitywnie nie! Jednak w zasadzie stolica podlaskiego to naprawdę ciekawe miejsce, być może na terenie Białegostoku nie ma tylu fajnych miejsc co w chociażby Krakowie, ale sugerowanie, że Białystok jest najzupełniej do niczego jest głupie.

Read more ›

Categories

Wczasy w Indiach oraz Bangkoku – najogromniejsze, najciekawsze miejsca

Wakacje w dalekich, egzotycznych krajach nieraz są marzeniem wielu ludzi. Mnóstwo biur podróży oferuje ogromnie interesujące propozycje wakacyjne dla całych rodzin. W szczególności pod koniec sezonu wolno trafić na tak zwane „last minute”, czy na propozycje cechujące się nadzwyczajnie interesującą oraz dogodną ceną. A do których regionów wskazane jest wybrać się na wakacje?

Read more ›

Categories

Gdzie spać w Świnoujściu

Świnoujście latem nie ma prawa narzekać na deficyt zainteresowania ze strony turystów. Do tego kurortu położonego tuż obok granicy polsko-niemieckiej przybywają nie tylko Polacy, ale także nasi sąsiedzi zza zachodniej granicy, którzy niezwykle cenią sobie okoliczne plaże jak również dogodne ceny, które mogą ich spotkać za w Świnoujściu. Dogodne ceny jak również doskonały standard to walory, które zdecydowanie przemawiają za poznaniem i spędzeniem wolnego czasu właśnie w Świnoujściu.

Read more ›

Categories