Categories

Archive

Poznań – wyjątkowe miejsce, w którym musisz zostać na kilka dni

Jeżdżąc po świecie, odwiedzamy kolejne stolice i małe miasteczka, które nas zauroczą, przeniosą w czasie albo pozwolą na chwilę odciąć się od codzienności. Zarazem zapominamy jak dużo do zaoferowania mają polskie miasta. Jednym z nich jest Poznań, gdzie ciekawa zabudowa przeplata z kojącą naturą.

Read more ›

Categories

Roztocze – cudowne obszary na rodzinne wczasy

Roztocze to rejon leżący na pograniczu Polski i Ukrainy i wyróżniający się nadzwyczaj urozmaiconą rzeźbą terenu. Niesamowicie współgrają tutaj ze sobą łagodne wzniesienia, bajkowe parowy i jary, cudowne rzeki i bukowo – jodłowe lasy. Pośród ładnego krajobrazu świetnie prezentują się zabytki będące pamiątką po mieszkających tu niegdyś przedstawicielach rozmaitych kultur.

Read more ›

Categories

Warto zobaczyć kamienice na Placu Zamkowym we Wrocławiu

Wrocław to nierzadko pomijany obszar naszego kraju. Wrocławiu od paręnastu lat prężnie się rozwija i zapewnia urlopowiczom coraz więcej atrakcji, jakie ubogaca ciekawa architektura. Zobaczcie, jakie miejsca sugerujemy zobaczyć we Wrocławiu! Zaczniemy dość klasycznie, od Starówki. Stare Miasto we Wrocławiu to miejsce magiczne.Odnowione kamienice, wąskie, klimatyczne ulice sprawiają, że Stare Miasto we Wrocławiu jest obecnie jednym z piękniejszych w Polsce. Niemniej jednak w trakcie spaceru polecamy zwrócić uwagę na kilka najistotniejszych zabytków Starego Miasta.

Read more ›

Categories