Categories

Archive

Poznań – wyjątkowe miejsce, w którym musisz zostać na kilka dni

Podróżując po świecie, zwiedzamy kolejne stolice i nieduże miejscowości, które nas oczarują, przeniosą w czasie lub pozwolą na chwilę oderwać się od codzienności. Równocześnie zapominamy jak wiele do zaproponowania mają polskie miasta. Jednym z nich jest Poznań, gdzie atrakcyjna architektura przeplata z kojącą naturą.

Read more ›

Categories

Region Kaszuby – dlaczego warto tam się wybrać

Kaszuby są takim regionem Polski, który z punktu turystycznego przez wiele lat był niedoceniony. W ostatnim czasie władze regionu kaszubskiego robią wiele, ażeby pokazać uroki tegoż miejsca. Należy przyznać, że robią to coraz lepiej, albowiem Kaszuby zaczynają przyciągać rzesze globtroterów z Polski. Warto tu przyjeżdżać z kilku powodów. Każdy najmniejszy zakątek tego regionu jest w stanie urzec nas swymi cudownymi pejzażami.

Read more ›

Categories

Warto zobaczyć kamienice na Placu Zamkowym we Wrocławiu

Wrocław to często pomijany obręb naszej ojczyzny. Wrocławiu od kilkunastu lat prężnie się rozwija i zapewnia gościom coraz to więcej atrakcji, jakie wzbogaca atrakcyjna architektura. Zobaczcie, jakie miejsca rekomendujemy zobaczyć we Wrocławiu. Zaczniemy dosyć tradycyjnie, od Starówki. Stare Miasto we Wrocławiu to miejsce magiczne.Odnowione kamienice, wąskie, klimatyczne ulice powodują, że Stare Miasto we Wrocławiu jest współcześnie jednym z najpiękniejszych w naszej ojczyźnie. Jednakże w trakcie spaceru zalecamy kierować spojrzenia na parę najistotniejszych zabytków Starego Miasta.

Read more ›

Categories

Dokąd dobrze jest wyjechać na weekend?

Nasze życiowe tempo jest bardzo zawrotne. Nasza codzienność to stała bieganina i długa lista niezwykle istotnych spraw do rozwiązania. W pracy spędzamy co raz więcej godzin, a często bywa i tak, że musimy ją kończyć w domu. Z tego powodu brakuje nam czasu na rozmowy z najbliższymi i właściwy wypoczynek. Za krótko śpimy i jesteśmy notorycznie zmęczeni. Chcemy pobudzić się do działania wielkimi ilościami napojów energetyzujących.

Read more ›

Categories

Białystok na weekend. Co robić? Gdzie się rozerwać?

Czy Białystok jest tym miastem, które wśród polskich podróżnych jest popularne? Definitywnie nie! Jednak w zasadzie stolica podlaskiego to naprawdę ciekawe miejsce, być może na terenie Białegostoku nie ma tylu fajnych miejsc co w chociażby Krakowie, ale sugerowanie, że Białystok jest najzupełniej do niczego jest głupie.

Read more ›

Categories