Categories

Archive

Warto zobaczyć kamienice na Placu Zamkowym we Wrocławiu

Wrocław to nierzadko pomijany obręb naszej ojczyzny. Wrocławiu od paręnastu lat prężnie się rozwija i zapewnia turystom coraz to więcej atrakcji, jakie ubogaca ciekawa architektura. Zobaczcie, jakie punktu sugerujemy zobaczyć we Wrocławiu! Zaczniemy dość klasycznie, od Starego Miasta. Starówka we Wrocławiu to miejsce magiczne.Odnowione kamienice, ciasne, klimatyczne uliczki sprawiają, że Stare Miasto we Wrocławiu jest dziś jednym z najpiękniejszych w Polsce. Jednakże w trakcie spaceru polecamy zwracać uwagę na parę największych zabytków Starego Miasta.

Read more ›

Wczasy w Indiach oraz Bangkoku – najogromniejsze, najciekawsze miejsca

Urlop w dalekich, egzotycznych krajach nierzadko są marzeniem wielu postaci. Mnogość biur podróży proponuje nadzwyczaj interesujące oferty wakacyjne dla całych rodzin. W szczególności pod koniec sezonu można trafić na tak zwane „last minute”, czyli na propozycje cechujące się fenomenalnie atrakcyjną oraz dogodną ceną. A do jakich regionów powinno wybrać się na wakacje?

Read more ›

Dokąd dobrze jest wyjechać na weekend?

Tempo naszego życia jest doprawdy zawrotne. Nasza codzienność to wieczna gonitwa oraz całe mnóstwo pilnych spraw do załatwienia. Za pracowniczym biurkiem spędzamy mnóstwo godzin, a czasami zdarza się tak, że jesteśmy zmuszeni ją kończyć w domu. Przez to nie znajdujemy czasu na kontakt z ukochanymi oraz porządny wypoczynek. Za mało śpimy i bywamy przemęczeni. Chcemy pobudzić się do życia wielkimi ilościami napojów energetyzujących.

Read more ›

Białystok na weekend. Co robić? Gdzie się rozerwać?

Czy podlaski Białystok jest tym miastem, które wśród polskich turystów jest na topie? Definitywnie nie! Jednakże w zasadzie stolica woj. podlaskiego to naprawdę interesujące miasto, może na obszarze Białego nie ma aż tylu fajnych miejsc co w chociażby Krakowie, lecz zakładanie, że Białystok jest kompletnie do niczego jest głupie.

Read more ›