Categories

Archive

Wczasy w Indiach oraz Bangkoku – najogromniejsze, najciekawsze miejsca

Urlop w dalekich, egzotycznych krajach częstokroć są marzeniem wielu postaci. Mnóstwo biur podróży oferuje ogromnie ciekawe propozycje wakacyjne dla całych rodzin. Szczególnie pod koniec sezonu wolno trafić na tak zwane „last minute”, czy na propozycje cechujące się wyjątkowo atrakcyjną oraz przystępną ceną. A do których rejonów warto wybrać się na wakacje?

Read more ›

Categories

Dokąd dobrze jest wyjechać na weekend?

Nasze życiowe tempo jest bardzo zawrotne. Nasza codzienność to stała bieganina oraz długa lista pilnych kwestii do rozwiązania. Za pracowniczym biurkiem spędzamy co raz więcej godzin, a często zdarza się tak, że musimy ją kończyć w domu. Z tego powodu nie znajdujemy czasu na kontakt z ukochanymi i porządny wypoczynek. Za mało sypiamy i bywamy przemęczeni. Próbujemy pobudzić się do aktywności hektolitrami napojów energetyzujących.

Read more ›

Categories

Poznań – wyjątkowe miejsce, w którym musisz zostać na kilka dni

Podróżując po świecie, zwiedzamy kolejne stolice i małe miejscowości, które nas zachwycą, przeniosą w czasie bądź pozwolą na moment odciąć się od codzienności. Równocześnie zapominamy jak wiele do zaoferowania mają polskie miasta. Jednym z nich jest Poznań, gdzie ciekawa architektura łączy się z kojącą przyrodą.

Read more ›

Categories

Białystok na weekend. Co robić? Gdzie się rozerwać?

Czy podlaski Białystok jest miastem, które wśród polskich podróżnych jest popularne? Definitywnie nie! Jednakże ogólnie stolica Podlasia to całkiem interesujące miasto, może na obszarze Białego nie znajdzie się tylu zabytków co w choćby Wrocławiu, ale zakładanie, że Białystok jest najzupełniej do niczego jest głupie.

Read more ›

Categories

Roztocze – cudowne obszary na rodzinne wczasy

Roztocze to rejon leżący na pograniczu Polski i Ukrainy i wyróżniający się wyjątkowo urozmaiconą rzeźbą terenu. Wspaniale współgrają tutaj ze sobą niestrome wzniesienia, bajkowe parowy i jary, śliczne rzeki i bukowo – jodłowe lasy. Wśród urokliwego pejzażu rewelacyjnie prezentują się zabytki będące pamiątką po mieszkających tu dawniej przedstawicielach różnych kultur.

Read more ›

Categories