Categories

Archive

Region Kaszuby – dlaczego warto tam się wybrać

Kaszuby są takim regionem naszego kraju, który w kontekście turystycznym przez długie lata był niezauważalny. W ostatnim czasie władze tamtego regionu robią wszystko, ażeby pokazać uroki tego miejsca. Trzeba przyznać, że robią to bardzo efektywnie, albowiem Kaszuby zaczęły przyciągać rzesze turystów z Polski. Warto tutaj przyjechać z kilku powodów. Każdy zakątek tegoż regionu może oczarować nas swoimi bajkowymi pejzażami.

Read more ›

Categories

Warto zobaczyć kamienice na Placu Zamkowym we Wrocławiu

Wrocław to nierzadko pomijany obręb Polski. Wrocławiu od kilkunastu lat prężnie się rozwija i zapewnia podróżnikom coraz to więcej atrakcji, które ubogaca przyciągająca architektura. Zobaczcie, które punktu sugerujemy zobaczyć we Wrocławiu! Zaczniemy dosyć tradycyjnie, od Starego Miasta. Stare Miasto we Wrocławiu to miejsce magiczne.Odrestaurowane kamienice, ciasne, klimatyczne ulice sprawiają, że Stare Miasto we Wrocławiu jest dzisiaj jednym z najpiękniejszych w Polsce. Niemniej jednak w trakcie spaceru polecamy zwracać uwagę na parę największych zabytków Starówki.

Read more ›

Categories

Wczasy w Indiach oraz Bangkoku – najogromniejsze, najciekawsze miejsca

Wczasy w dalekich, egzotycznych krajach często są marzeniem wielu ludzi. Mnogość biur podróży proponuje ogromnie ciekawe propozycje wakacyjne dla całych rodzin. W szczególności pod koniec sezonu można trafić na tak zwane „last minute”, czyli na oferty cechujące się nadzwyczajnie atrakcyjną oraz przystępną ceną. A do jakich rejonów pożądane byłoby wybrać się na wakacje?

Read more ›

Categories

Białystok na weekend. Co robić? Gdzie się rozerwać?

Czy Białystok jest tym miastem, które wśród krajowych podróżnych jest na topie? Zdecydowanie nie! Jednak zasadniczo stolica Podlasia to naprawdę ciekawe miasto, być może na obszarze Białegostoku nie ma aż tylu fajnych miejsc co w choćby Krakowie, ale myślenie, że Białystok jest całkowicie do niczego jest niemądre.

Read more ›

Categories