Categories

Archive

Warto zobaczyć kamienice na Placu Zamkowym we Wrocławiu

Wrocław to częstokroć pomijany obręb naszego kraju. Wrocławiu od paręnastu lat prężnie się rozwija i zapewnia turystom coraz to więcej atrakcji, jakie wzbogaca atrakcyjna architektura. Zobaczcie, które miejsca rekomendujemy zobaczyć we Wrocławiu! Zaczniemy dość klasycznie, od Starówki. Stare Miasto we Wrocławiu to miejsce magiczne.Odnowione kamienice, ciasne, klimatyczne ulice sprawiają, iż Stare Miasto we Wrocławiu jest dzisiaj jednym z najpiękniejszych w naszym kraju. Jednak w trakcie spaceru sugerujemy zwrócić spojrzenia na kilka najistotniejszych zabytków Starego Miasta.

Read more ›

Categories

Roztocze – cudowne obszary na rodzinne wczasy

Roztocze to rejon mieszczący się na pograniczu Polski i Ukrainy i cechujący się niezwykle urozmaiconą rzeźbą terenu. Znakomicie współgrają tutaj ze sobą łagodne wzniesienia, bajkowe parowy i jary, piękne rzeki i bukowo – jodłowe lasy. Wśród pięknego krajobrazu rewelacyjnie prezentują się zabytki będące pamiątką po zamieszkujących tu dawniej przedstawicielach różnych kultur.

Read more ›

Categories

Białystok na weekend. Co robić? Gdzie się rozerwać?

Czy podlaski Białystok jest takim miastem, które wśród krajowych turystów jest popularne? Zdecydowanie nie! Jednakże zasadniczo stolica Podlasia to naprawdę ciekawe miasto, może na obszarze Białego nie ma aż tylu zabytków co w choćby Wrocławiu, lecz sugerowanie, że Białystok jest najzupełniej do niczego jest głupie.

Read more ›

Categories

Gdzie spać w Świnoujściu

Świnoujście w okresie letnim nie ma prawa narzekać na brak zainteresowania ze strony globtroterów. Do tego miasteczka turystycznego leżącego tuż obok granicy polsko-niemieckiej przybywają nie tylko nasi krajanie, ale także nasi sąsiedzi zza zachodniej granicy, którzy bardzo cenią sobie tamtejsze plaże jak również i dogodne ceny, które mogą ich spotkać za ich wschodnią granicą. Dogodne ceny oraz doskonały standard to walory, które zdecydowanie przemawiają za poznaniem i spędzeniem wolnego czasu właśnie w Świnoujściu.

Read more ›

Categories