Categories

Archive

Poznań – wyjątkowe miejsce, w którym musisz zostać na kilka dni

Podróżując po świecie, odwiedzamy kolejne stolice i niewielkie miasteczka, które nas zachwycą, przeniosą w czasie albo pozwolą na chwilę odizolować się od codzienności. Jednocześnie zapominamy jak dużo do zaoferowania mają polskie miasta. Jednym z nich jest Poznań, gdzie atrakcyjna zabudowa łączy się z kojącą naturą.

Read more ›

Categories

Warto zobaczyć kamienice na Placu Zamkowym we Wrocławiu

Wrocław to częstokroć pomijany obszar naszej ojczyzny. Wrocławiu od paręnastu lat prężnie się rozwija i zapewnia turystom coraz więcej atrakcji, które ubogaca interesująca architektura. Zobaczcie, które punktu rekomendujemy zobaczyć we Wrocławiu. Zaczniemy dosyć klasycznie, od Starego Miasta. Starówka we Wrocławiu to miejsce wyjątkowe.Odrestaurowane kamienice, wąskie, klimatyczne ulice powodują, iż Stare Miasto we Wrocławiu jest aktualnie jednym z piękniejszych w naszej ojczyźnie. Niemniej jednak w trakcie spaceru sugerujemy zwrócić spojrzenia na parę największych zabytków Starówki.

Read more ›

Categories

Roztocze – cudowne obszary na rodzinne wczasy

Roztocze to rejon leżący na pograniczu Polski i Ukrainy i wyróżniający się nadzwyczaj urozmaiconą rzeźbą terenu. Niesamowicie współgrają tutaj ze sobą łagodne wzniesienia, bajkowe parowy i jary, cudowne rzeki i bukowo – jodłowe lasy. Pośród ładnego krajobrazu świetnie prezentują się zabytki będące pamiątką po mieszkających tu niegdyś przedstawicielach rozmaitych kultur.

Read more ›

Categories