Categories

Archive

Poznań – wyjątkowe miejsce, w którym musisz zostać na kilka dni

Podróżując po świecie, odwiedzamy kolejne stolice i niewielkie miasteczka, które nas zauroczą, przeniosą w czasie bądź pozwolą na moment odizolować się od codzienności. Równocześnie zapominamy jak dużo do zaproponowania mają polskie miasta. Jednym z nich jest Poznań, gdzie atrakcyjna zabudowa łączy się z kojącą przyrodą.

Read more ›

Categories

Warto zobaczyć kamienice na Placu Zamkowym we Wrocławiu

Wrocław to często pomijany obręb naszego kraju. Wrocławiu od paręnastu lat dynamicznie się rozwija i zapewnia gościom coraz to więcej atrakcji, jakie ubogaca interesująca architektura. Zobaczcie, które punktu polecamy zobaczyć we Wrocławiu! Zaczniemy dość tradycyjnie, od Starówki. Starówka we Wrocławiu to miejsce wyjątkowe.Odnowione kamienice, wąskie, klimatyczne uliczki powodują, że Stare Miasto we Wrocławiu jest aktualnie jednym z najpiękniejszych w Polsce. Jednak w trakcie spaceru polecamy kierować uwagę na parę najważniejszych zabytków Starego Miasta.

Read more ›

Categories

Region Kaszuby – dlaczego warto tam się wybrać

Kaszuby są takim regionem naszego kraju, który w kontekście turystycznym przez długie lata był niezauważalny. W ostatnim czasie władze tamtego regionu robią wszystko, ażeby pokazać uroki tego miejsca. Trzeba przyznać, że robią to bardzo efektywnie, albowiem Kaszuby zaczęły przyciągać rzesze turystów z Polski. Warto tutaj przyjechać z kilku powodów. Każdy zakątek tegoż regionu może oczarować nas swoimi bajkowymi pejzażami.

Read more ›

Categories

Wczasy w Indiach oraz Bangkoku – najogromniejsze, najciekawsze miejsca

Wczasy w dalekich, egzotycznych krajach często są marzeniem wielu ludzi. Mnogość biur podróży proponuje ogromnie ciekawe propozycje wakacyjne dla całych rodzin. W szczególności pod koniec sezonu można trafić na tak zwane „last minute”, czyli na oferty cechujące się nadzwyczajnie atrakcyjną oraz przystępną ceną. A do jakich rejonów pożądane byłoby wybrać się na wakacje?

Read more ›

Categories