Wczasy z dziećmi w domku nad Bałtykiem – to fantastyczne wyjście!

Wakacje już przemyślane? A może póki co decyzja nie zapadła? W tym tekście chcemy was zachęcić do wyjazdu nad polskie morze.
Co prawda wielu z nas preferuje ciepłe morza licząc na upalną pogodę, jednak są tacy, którzy zawsze będą powracać nad Bałtyk. Jeżeli chcecie wypocząć w mniejszej miejscowości dobrym miejscem pobytowym może być Rewal, niewielka miejscowość w województwie zachodniopomorskim. Z dala od popularnych kurortów łatwiej będzie się zrelaksować.

morze
Jeśli chodzi o noclegi: pensjonaty, kwatery prywatne albo Nadole domki – odwiedź stronę – nad morzem Rewal będzie miasteczkiem, które proponuje nam całkiem duży wybór – skocz do informacji o domku w Rewalu. Ma się rozumieć należy liczyć się z tym, iż w szczycie sezonu opłaty będą bardzo wysokie, dlatego też jeśli to tylko możliwe, dobrze jest pomyśleć o wyjeździe pod koniec sierpnia albo nawet we wrześniu. Wtedy można liczyć na dużą oszczędność, bo ceny mogą obniżyć się bardzo, co przy pobycie kilkuosobową rodziną będzie odczuwalne.

Jeśli bez dzieci wybieraliście się pod namiot, a obecnie chcielibyście ponownie pobyć bliżej natury, ale potrzeba wam odrobinę lepszych warunków, idealnym rozwiązaniem może być domek. Jeśli chodzi o domki nad morzem Rewal ma do zaoferowania całkiem przyzwoitą bazę noclegową. Walorem takiego wyjścia jest nieskrępowany dostęp do kuchni (a to nie zawsze jest możliwe w zatłoczonym pensjonacie), możliwość siedzenia na własnym tarasie, zazwyczaj domki mają grill. Domki mają minimum jedną oddzielną sypialnię co znacznie ułatwia rozlokowanie w przypadku rodzin z dziećmi. Choć koszt wynajmu domku jest duży, po podzieleniu na liczbę osób nie jest większy niż w innych rodzajach noclegów – .
A jeżeli uda wam się wynająć dość duży domek może zaprosicie na rodzinny wyjazd dziadków?

Comments are closed.