Wyjątkowe obrotowe fotografie

Jeżeli chodzi o dzisiejszą kulturę to da się zauważyć, że ważne są w niej różnego rodzaju obrazki. Przekaz powinien być prosty, na fotografii musi być widać wszystko. Dlatego tak popularna ostatnio jest fotografia obrotowa. Jest to rodzaj fotografii, który ma ukazać produkt w jak najbardziej realistycznej formie. Dzięki takiej fotografii można zobaczyć daną rzecz z wszystkich stron.

Nie ma żadnego problemu z tym, żeby zobaczyć np. jak konkretna bluza wygląda na modelce. To totalnie inny wymiar zdjęć, który faktycznie jest w stanie przyciągnąć klientów. Bo zupełnie inaczej spogląda się na zwykłe fotki, a jeszcze inaczej spoglądamy na zdjęcie, które odzwierciedla każdy niuans.

fotograf

Autor: Seth Anderson
Źródło: http://www.flickr.com

Tak, więc jeżeli chcemy, by nasze produkty zostały świetnie pokazane na stronie internetowej to warto poprosić profesjonalistę o stworzenie fotografii obrotowej, zwłaszcza, jeśli nasze produkty da się zobaczyć tylko w Internecie.

Zaintrygował Cię ten tekst? Jeżeli tak, to śmiało przekonaj się, co jest w ofercie (lemans.pl/cennik/), która dotyczy pokrewnej problematyki.

Jeśli nie mamy żadnego stacjonarnego sklepu, to warto wziąć pod rozwagę zrobienie galerii w formie zdjęć obrotowych. To na pewno będzie przyciągało klientów.

Fotografie w trójwymiarzeDziś wszystko mamy w 3D, chodzimy na filmy z tym znaczkiem i możemy nawet zobaczyć takie zdjęcia 360 stopni. Jak na razie zdjęcia tego typu są tworzone z myślą o produktach, ale na pewno, po jakimś czasie, przeniesie się to na płaszczyznę codzienności. Bo każdy chciałby mieć fotografię w 3D, które może przesłać rodzinie, która jest oddalona o kilka tysięcy kilometrów od nas. Jak na razie fotografia produktowa bawi się w zdjęcia 3D. Daje to możliwość klientowi na zapoznanie się z produktem. Od razu widzimy, czego możemy się spodziewać. Nie trzeba dopraszać się o dosyłanie dodatkowych fotek, bo nie daliśmy rady czegoś dostrzec. Na fotografiach 3D widzimy wszystko. Jest to na sto procent genialne rozwiązanie, ale muszą się tym parać profesjonaliści, bo w innym wypadku, na naszej stronie pojawią się marne imitacje fotek 3D a to nie będzie dobrze świadczyło o nas, czyli o naszych produktach. Jeżeli nie mamy pieniędzy na zdjęcia obrotowe, to lepiej żeby nie kombinować i po prostu wstawić zwyczajne fotografie. Ale z drugiej strony prawda jest taka, że trzeba inwestować w firmę, bo w innym wypadku nie będzie oczekiwanych zysków.

Comments are closed.