Categories

Archive

Jak troszczyć się o zdrowie ukochanego zwierzaka?

Zwierzęta dotrzymują kroku człowiekowi od niepamiętnych czasów. Kiedy tylko ludzie pierwotni nauczyli się wykazywać większą zdolnością myślenia, niż ich bracia mniejsi, pojęli, że zwierzęta potrafią służyć nie tylko do zabijania i skór. Pojawiła się idea hodowli, a wilki, które później dość długo i stopniowo przekształcały się w nieco inny gatunek, bliżej rozpoznawalny przez nas jako psy rasy husky czy malamut, były oswajane trochę jako dodatkowi członkowie rodzin, a także wyjątkowo czujne i przydatne narzędzia: do tropienia, do ostrzegania przed zagrożeniem, do pilnowania stad kóz i owiec.

Read more ›

Categories

Wybierz najtrafniejsze w gąszczu mnóstwa propozycji wczasy dla dzieci i młodzieży

Kolonie dla dzieci to doskonały pomysł na wakacje. W dzisiejszych czasach oferta biur turystycznych jest bardzo szeroka. Kolonie dla dzieci są organizowane także przez jednostki oświatowe zarówno w kraju, jak i zagranicą. Najczęściej wybierane lokalizacje, w których organizuje się kolonie to polskie góry lub Bałtyk.

Read more ›

Categories

Wybieramy najlepszą propozycję stajni

Mali czy duzi, każdy uwielbia zimowy kulig. Pragnąc skorzystać z propozycji, którą zaproponować może stajnia, dodatkowo podziwiać piękne, urokliwe widoki oraz cieszyć się znakomitą zabawą, możemy wybrać się na przejażdżkę kuligiem. Zimą liczą się nie tylko sporty zimowe, tak bardzo popularne, jednak nie powinniśmy zapominać o tak ciekawych alternatywach. Atrakcyjne propozycje nie pozostają bez echa!

Read more ›

Categories