Categories

Archive

Konie to niewątpliwie fantastyczne zwierzaki

Choć zasadniczo nie lubię zwierząt, nigdy żadnego nie miałem, to zasadniczo konie akurat bardzo lubię. Może z tej przyczyny, że przecież często konie są czymś więcej, aniżeli wyłącznie zwierzętami? W końcu wcale nie jest powiedziane, że konie nadają się wyłącznie do jazdy na nich. Oczywiście jazda konna ma wiele zalet, ale uważam, iż często konie praktycznie potrafią uratować życie. A przynajmniej zdrowie. Nie przesadzam, drogi czytelniku!

Read more ›

Categories

Jazda konna – świetny patent na spędzanie wolnego czasu

Hodowla koni niewątpliwie posiada w naszym kraju bardzo długą tradycję, a te wspaniałe zwierzęta przez całe wieki odgrywały niezwykle istotną rolę w samej tylko polskiej wojskowości. Również i aktualnie możemy u nas spotkać bardzo szerokie grono miłośników jazdy konnej, i raczej nie ma w tym niczego szczególnie dziwnego, gdyż faktycznie może to być świetny sposób na spędzanie swojego wolnego czasu dla każdego z nas. Z jednej strony zapewniamy sobie dzięki temu dawkę ruchu na łonie natury, a równocześnie taka potrafi nas naprawdę bardzo odstresować.

Read more ›

Categories

Wybieramy najlepszą propozycję stajni

Mali czy duzi, każdy uwielbia zimą kulig. Pragnąc skorzystać z propozycji, którą oferuje stajnia, ponadto podziwiać piękne, urokliwe widoki oraz cieszyć się świetną zabawą, możemy wybrać się na przejażdżkę kuligiem. W zimie liczą się nie tylko sporty zimowe, tak bardzo popularne, lecz nie możemy zapominać o tak ciekawych alternatywach. znakomite propozycje nie pozostają bez echa!

Read more ›

Categories

Wakacje w siodle – niepowtarzalna przygoda

Wolny czas,w którym można podjąć sporo interesujących i pasjonujących aktywności, zbliża się wielkimi krokami. Wraz z latem zalecany jest przyjemny, aktywny wypoczynek przynoszący niezwykłe wrażenia. Z tej przyczyny wyśmienitym pomysłem jest rozważenie wyjazdu na obóz konny. Kiedy bardzo chce wyjechać na wakacje, trzeba wziąć z oczywistych względów takie czynniki, jak pieniądze, czas podróży i rodzaj aktywności. Czym innym charakteryzują się typowe wakacje nad morzem, a czym innym obozy konne. W bieżącym roku urlop każdej osoby są w stanie być inne niż zazwyczaj. Zamiast interesować się tylko obcymi krajami, dobrze chociaż raz zainteresować się miejscową fauną i florą ,a także licznymi szansami na zaskakujące przygody, może należy pomyśleć w tym kwartale o tym, co mają w zanadrzu wakacje w siodle?

Read more ›

Categories

Wybierz najtrafniejsze w gąszczu mnóstwa propozycji wczasy dla dzieci i młodzieży

Obozy wakacyjne dla dzieci to idealny pomysł na aktywny wypoczynek. Dziś oferta biur turystycznych jest bardzo szeroka. Kolonie dla dzieci są organizowane także przez zakłady pracy zarówno w kraju, jak i zagranicą. Najczęściej wybierane miejsca, w których organizuje się kolonie to polskie góry lub Bałtyk.

Read more ›

Categories