Categories

Archive

Jazda konna – świetny patent na spędzanie wolnego czasu

Hodowla koni niewątpliwie posiada w naszym kraju bardzo długą tradycję, a te niesamowite zwierzęta przez całe wieki pełniły niezwykle ważną funkcję w samej tylko polskiej wojskowości. Również i aktualnie znajdziemy u nas niemałe grono fanów jazdy konnej, i raczej trudno byłoby się temu dziwić, bowiem faktycznie może to być fantastyczny sposób na wykorzystywanie swego wolnego czasu dla nas wszystkich. Z jednej strony otrzymujemy dzięki temu dawkę ruchu na łonie natury, a jednocześnie taka potrafi nas naprawdę bardzo odstresować.

Read more ›

Podróże zimowe, to znaczy gdzie wskazane jest wybrać się na urlop zimą?

Jeśli czeka Cię urlop zimowy, czy być może zastanawiasz się nad tym gdzie wybrać się na ferie czy też święta to mamy dla Ciebie wyborną informację, bo ewentualności wyjazdów zimowych jest niezwykle dużo. Jeżeli pogoda dopisuje oraz mamy naprawdę śliczną, mroźną zimę, podczas której drzewa zatopione są czapami śniegu to cudownym pomysłem na wyjazdy zimowe może okazać się eskapada w góry.

Read more ›

A może przerwa zimowa w gospodarstwie agroturystycznym?

To bardzo dobrze, że ferie w Polsce są podzielone na większą ilość terminów, ponieważ w sumie pewne stadniny koni, w szczególności położone w Tatrach, jeszcze bardziej pękałyby w szwach. Należy wiedzieć, iż nieustannie wśród dzieciaków i młodzieży rośnie sympatia do koni. To fantastycznie, bo w sumie nie sposób wspomnieć o wadach jazdy konnej. Bo i takowe nie istnieją!

Read more ›