Categories

Archive

Ratownik wopr – interesujące informacje

Porada dla nieco bardziej usportowionych osób – może tak by zostać ratownikiem wodnym? Bardzo nobilitujące zajęcie, w czasie wakacyjnym ratownicy są niemalże na wagę złota. Jednak w wielkim błędzie jest taki osobnik, który uważa, że absolutnie każdy kto potrafi dobrze pływać poradzi sobie ze świadczeniem ratowniczych usług. W żadnym razie nie powinno się tak rozumować!

Read more ›

Categories

Koci świat czyli w jaki sposób porządnie otaczać troską futrzaka

Świat bez kotów musiałby być zły. Wielu ludzi nie umie żyć bez tych zwierzaków i trudno się im dziwić. Kot racze nie jest tak bardzo przywiązany do ludzi jak pies, nie respektuje poleceń, jest zupełnie niezależny, bywa, że coś demoluje (szczególnie, gdy nie zainwestowałeś w drapaki). Mimo to tego zwierzaka da się lubić.

Read more ›

Categories

W jaki sposób harcerz powinien przygotowywać się do obozu?

Każdy z nas doskonale wie, że posiadanie przez nas przedmiotu zainteresowania jest istotnym składnikiem naszego życia. Jest to detal, jaki pozwala się nam rozwijać oraz stanowczo rozszerzać nasze horyzonty. Można bez skrępowania zaryzykować stwierdzeniem, że człowiek bez własnej pasji przegapia sporo cennych rzeczy we własnym życiu.

Read more ›

Categories