Categories

Archive

Koci świat czyli w jaki sposób porządnie otaczać troską futrzaka

Świat bez kotów musiałby być smutny. Sporo ludzi nie potrafi żyć bez futrzaków i to nic dziwnego. Kot być może nie jest tak silnie przywiązany do człowieka jak pies, nie respektuje rozkazów, jest zupełnie niezależny, bywa, że coś niszczy (szczególnie, gdy nie postawiłeś na drapaki). Mimo to tego zwierzaka da się uwielbiać.

Read more ›

Ratownik wopr – interesujące informacje

Porada dla nieco bardziej usportowionych osób – a może tak by zostać ratownikiem wodnym? Wielce nobilitujące zajęcie, w czasie wakacyjnym ratownicy są niemalże na wagę złota. Jednakowoż w bardzo dużym błędzie jest człowiek, który twierdzi, że absolutnie każdy kto umie pływać na spokojnie sobie poradzi ze świadczeniem ratowniczych usług. Nigdy nie można w taki sposób myśleć!

Read more ›

W jaki sposób harcerz powinien przygotowywać się do obozu?

Spora część z nas doskonale wie, że posiadanie przez nas przedmiotu zainteresowania jest znaczącym elementem naszego życia. Jest to element, który pozwala się nam rozwijać oraz stanowczo rozszerzać nasze horyzonty. Można śmiało zaryzykować stwierdzeniem, że człowiek bez własnej pasji przegapia wiele drogich rzeczy we własnym życiu.

Read more ›