Coś dla ukochanych kotów – porównujemy najnowsze zabawki dla kociaków

Zerknąłeś online na przeróżne zabawki dla kota oraz ekspresowo zdałeś sobie sprawę, że istnieje wiele rodzajów do wyboru? Są zabawki interaktywne, zabawki elektroniczne orazszablonowe kulki i myszy. Jakie są te zabawki? Które z nich wybrać?

Spróbujmy wyjaśnić kilka rozmaitych typów, które pomogą Tobie odkryć słuszną zabawkę dla twojego kota. W pierwszej kolejności weźmiemy po lupę interaktywne zabawki dla kota.

Jeżeli bardzo zajmuje Cię analizowana w tym materiale sprawa, to poza tym zobacz ofertę na stronie (http://stajniaiskra.pl/art/1415/praca-z-mlodym-koniem-cz-2.html). Na pewno znajdziesz w niej coś interesującego dla siebie.

Jest to typ zabawki, która pozwala bawić się wam wspólnie. Zabawa z kotem pomaga

link

Autor: Jennifer
Źródło: http://www.flickr.com

stworzyć więź oraz twój kot uczy się tego, że jesteś postacią, która kocha się z nim bawić.

Twój kociak nie jest w stanie być znudzony – zafunduj mu najnowszą zabawkęKażdy kot jest wyjątkowy oraz ma swoją własną osobowość. Koty kochają gry, ale każdy kot będzie musiał odszukać swój ulubiony rodzaj zabawki. Akcesoria, które skaczą się oraz ruszają są zawsze kuszące dla nich. Na przykład, zabawki przyłączone do sznurka to interaktywne zabawki oraz wielokrotnie określane są jako biegunowe zabawki. Trzymasz sznurek i poruszasz nim po podłodze bądź w powietrzu – kot zaczyna skakać i gonić. Celem gry dla kota jest złapać zabawkę a dla ciebie jest to, aby zachęcić kota, aby pragnął dostać zabawkę. Po tej grze istotne jest, aby kot złapał zabawkę. Jeżeli twój kot goni zabawkę, ale nie jest w stanie jej złapać, będzie w końcu tracił zainteresowanie grą. Niech twój kot capnie zabawkę tak wielokrotnie, jak twierdzisz to za słuszne. Koty mają naturalny instynkt łowiecki oraz ten typ gry jest dla nich atrakcyjny.

Szczypta techniki dla wzbogacenia kocich zabaw
Zabawki elektroniczne jakie proponuje sklep zoo to współczesne wynalazki mające na celu zaciekawienie kota bez własnej interwencji. Przeważnie obsługiwane są przez prąd czy też baterie. Przykładem może być zabawka mysz w domu. Działa na energię elektryczną i ma prawo być ustawiona na działanie w określonym czasie. Powiedzmy, że wyjeżdżasz do pracy wcześnie rano, twój kot będzie zapewne ucinał sobie drzemkę i obudzi się w połowie poranka wyglądając za czymś do uczynienia. Ustaw mysz, a jej dźwięk będzie przyciągać uwagę kota. Drobna myszka porusza się poprzez przeróżne przeszkody w twoim domu. Twój kot będzie próbował złapać myszy w czasie tych wędrówek. Po jakimś czasie się wyłączy, a wówczas kotek wraca do drzemki.

 

Comments are closed.