Czy zgłębiłeś odcienie Dominikany, miesiąc urlopu to za mało

Pora letnia kojarzy się zazwyczaj z najmilszą porą roku. Z urlopem, z relaksem, z wylegiwaniem się na plaży, z morzem i oczywiście ze słońcem. Morzem, klarownie czystym, o kolorze szmaragdu, z rafami koralowymi, z ogromną ilością kolorowych ryb.

Karaiby

Autor: Joe deSousa
Źródło: http://www.flickr.com
Słońcem, które dostarcza pozytywnej energii, nie świeci tylko w nocy i daje złotą opaleniznę. Zachodem słońca, który wyczarowuje złote refleksy na powierzchni morza. Soczystą zielenią równikowej dżungli . Wybrzeżem pokrytym, białym piaskiem . Z rosnącymi na plaży palmami kokosowymi. Panoramą na szmaragdowe góry. Niczym nie zakłóconą ciszą. Nie ma się zatem co dziwić, że od czasu odkrycia przez Krzysztofa Kolumba archipelagu Bahama na Morzu Karaibskim, wakacje na Karaibach, budzą pragnienie osób na wszystkich kontynentach. Każdy, kto po raz pierwszy zawita na Dominikanę ma wrażenie, że trafił do krainy szczęśliwości. Zresztą, sam odkrywca do ostatnich swych dni, nie zdawał sobie sprawy z faktu, że odkrył nowy kontynent, bo uparcie wierzył, że podczas swej trzeciej wyprawy zobaczył biblijny raj. Karaiby wyprawy, organizowane przez biura podróży prawie na każdą wyspę, to zapewnienie rajskiego wypoczynku – wycieczki karaiby.

Jamajka tętni muzyką reggae, Barbados otaczają przepiękne atole koralowe, na Kubie tworzone są najlepsze cygara na świecie, a Martynikę porastają niepowtarzalnie piękne kwiaty. Inne egzotyczne wyspy również skrywają swoiste sekrety, smaki i osobliwości. Co by nie mówić to, kto nie słyszał o Dominikanie, Haiti, Arubie, Kajmanach czy Wyspach Bahama. Bez mała każda z wysp archipelagu Kolumba jest obecnie wyróżnikiem i równoznacznikiem idealnych wakacji. A jaki odcień będzie miał ślub w państwie Morza Karaibskiego (oferta: ślub (salon sukni slubnych warszawa) na dominikanie). Kiedy zamkniemy oczy, spośród gamy kolorów dominuje biel – symbol czystości. Biały jak kamień leukoszafiru, romantyczny ślub, na nieskalanie czystym, ciepłym, białym jak śnieg piasku. Wówczas przypuszczalnie odczujemy, jakby czas się dla nas zatrzymał.

Comments are closed.