Categories

Archive

Jeżeli interesuje Cię wyspa Barbados, wycieczki w jej rejony możesz bez problemów zamówić w profesjonalnym biurze podróży

Wielu z nas za cel podróży wakacyjnej wybiera wyspy, jako że najczęściej panuje na nich fantastyczna pogoda, można całymi dniami odpoczywać na plaży, a jednocześnie podziwiać wyjątkowe widoki, zarówno na lądzie, jak i zanurzając się w błękitnym morzu. Podobnie jest w przypadku wyspy Barbados, położonej w obrębie Małych Antyli.

Read more ›

Categories

Dlaczego warto zdecydować się na wyjazd na Dominikanę? Kiedy opłaca się pojechać w tamten rejon?

Zawsze wtedy gdy za oknem jest gorsza pogoda zaczynamy marzyć o wyjazdach do dalekich krajów. Najlepiej tam, gdzie jest gorąco, słońce świeci, oprócz tego jest morze oraz plaża. Ma to być dla nas taka odskocznia od tej szarości. Sprawdzając oferty biur podróży można natknąć na dość oryginalny, ale już z dnia na dzień bardziej zyskujący na popularności kierunek. A może by tak wybrać się na Dominikanę? Dominikana leży na wyspie Haiti znajdującej się na Morzu Karaibskim. Jest to kraj niemal siedem razy mniejszy niż Polska, lecz zachwycający roślinnością oraz malowniczymi miejscami do plażowania.

Read more ›

Categories