Categories

Archive

Kuba – znajdziemy tu wiele pięknych, cudownych miejsc, które charakteryzuje odmienna historia i tradycja

Wakacje z Wrocławia warto uprzednio dobrze zorganizować, szczególnie jeśli mają to być wakacje za granicą. Sam Wrocław jest uroczym miastem, jednym z najchętniej odwiedzanych przez zagranicznych turystów, stąd też nie dziwi fakt, że mieszkańcy Wrocławia przyzwyczajeni do okazałych krajobrazów, za cel wycieczki wakacyjnej wybierają zazwyczaj najbardziej egzotyczne i interesujące miejsca. Do jednych z nich należy popularna wyspa Kuba. Wyspy, zwłaszcza te znajdujące się między Ameryką Płn. i Płd., cieszą się od zawsze sporym zainteresowaniem, bowiem występuje tam zupełnie odmienny klimat i atmosfera.

Read more ›

Categories

Gdzie wybrać się na wakacje życia, czyli lista zakątków na kuli ziemskiej, które pragnąłby odwiedzić każdy szary obywatel

Przynajmniej raz w życiu warto wyjechać do ciepłych państw – takiego zdania bywa zdecydowana większość naszych pobratymców, lecz na przeszkodzie do urzeczywistniania marzeń stoi zazwyczaj zbyt wysoki koszt takich podróży i noclegu. Nawet wzięcie kredytu albo zapożyczenie się u rodziny nieczęsto wchodzi w rachubę.

Read more ›

Categories

Gdzie się udać na wymarzony wypoczynek czyli lista zalet jednych z najpiękniejszych wysp na świecie, to znaczy Seszeli

Piaszczyste plaże, wspaniała aura i słodkie lenistwo – właśnie z tym kojarzą się większości z nas wymarzone wakacje. Rzeczywistość przeważnie jest trochę inna, bo czy będzie wybrzeże Bałtyku, czy rejon Morza Śródziemnego, czy też tak chętnie odwiedzane Morze Czarne, to ciężko tam będzie znaleźć dużo ciszy i spokoju. Są jednak miejsca, jakie już na zdjęciach wyglądają jak z innego świata, a w rzeczywistości jeszcze niesamowiciej.

Read more ›

Categories