Categories

Archive

Jeżeli pragniesz podkreślić swój katalog wspaniałym zdjęciem, zdecyduj się na zdjęcie 3D

Fotografia, podobnie jak pozostałe dziedziny, ulepsza się wraz z postępem technologii komputerowej. Obecnie fotografie można wykonać i modyfikować na sporo różnorodnych sposobów, zyskując przy tym bardzo zdumiewające efekty. Fotografia posiada wyjątkowo bogate zastosowanie, stanowi również nierozłączny element sektora reklamy i sprzedaży. Uzyskała na znaczeniu razem z rozwojem marketów internetowych, w których odpowiednie zdjęcie proponowanego towaru bywa bardzo istotne.

Read more ›

Categories

W jaki sposób zatrzymać nasze wakacyjne wspomnienia?

Sezon wakacyjny właśnie się zaczął. Wielu z nas na pewno wybiera się na zasłużone wczasy. Marzyliśmy o tej chwili cały rok, w czasie którego w pocie czoła wykonywaliśmy powszednie zobowiązania. Po takim wyczerpującym okresie odpoczynek po prostu się nam należy. Większość z nas zamierza spędzić wakacje w jakimś wyjątkowym miejscu. Agencje turystyczne oferują nam wiele ciekawych wycieczek. Możemy wybrać mnóstwo egzotycznych zakątków. Z takiej wyprawy zabierzemy nie tylko niesamowite wrażenia oraz pamiątki. Z pewnością większość z nas uwieczni najprzyjemniejsze momenty na zdjęciach.

Read more ›

Categories

Który sprzęt nadający się do zdjęć prasowych?

Każdy fotograf, który zajmuje się fotografią prasową powinien nabyć przede wszystkim trwały i odporny na zniszczenia sprzęt.Fotograf, który otrzymuje zlecenia na fotoreportaż dokumentujący ważne wydarzenie polityczne, przykładowo olimpiadę, nie ma komfortu, który pozwalałby na powtórzenie danego ujęcia.Sytuacja zmienia się wtedy na tyle prędko, że o uchwyceniu najlepszego momentu przesądzają nierzadko dosłownie sekundy.

Read more ›

Categories