Categories

Archive

W jaki sposób zatrzymać nasze wakacyjne wspomnienia?

Czas wakacyjny właśnie się zaczął. Wielu z nas niewątpliwie wybiera się na zasłużone wczasy. Marzyliśmy o tym momencie cały rok, w ciągu którego pracowicie wypełnialiśmy codzienne obowiązki. Po takim wyczerpującym okresie odpoczynek po prostu się nam należy. Wielu z nas zamierza spędzić urlop w jakimś pięknym miejscu. Agencje turystyczne oferują nam tak dużo interesujących wycieczek. Mamy do wyboru wiele egzotycznych miejsc. Z takiej eskapady przywieziemy nie tylko cudowne wspomnienia i pamiątki. Na pewno większość z nas uwieczniła najprzyjemniejsze chwile na fotografiach.

Read more ›

Categories

Jeżeli pragniesz podkreślić swój katalog wspaniałym zdjęciem, zdecyduj się na zdjęcie 3D

Fotografia, podobnie jak inne dziedziny, rozwija się wraz z progresem technologii komputerowej. Na tę chwilę zdjęcia można wykonać oraz modyfikować na wiele różnych sposobów, otrzymując przy tym najbardziej zaskakujące wyniki. Fotografia znajduje bardzo bogate zastosowanie, stanowi także nieodłączny element branży reklamowej i handlu. Uzyskała na znaczeniu razem z rozwojem butików sieciowych, w jakich właściwe ujęcie proponowanego artykułu okazuje się bardzo ważne.

Read more ›

Categories

Który sprzęt nadający się do zdjęć prasowych?

Każdy fotograf, który zajmuje się fotografią prasową powinien nabyć przede wszystkim trwały i odporny na zniszczenia sprzęt.Fotograf, który otrzymuje zlecenia na fotoreportaż dokumentujący ważne wydarzenie polityczne, przykładowo olimpiadę, nie ma komfortu, który pozwalałby na powtórzenie danego ujęcia.Sytuacja zmienia się wtedy na tyle prędko, że o uchwyceniu najlepszego momentu przesądzają nierzadko dosłownie sekundy.

Read more ›

Categories