Categories

Archive

W jaki sposób zatrzymać nasze wakacyjne wspomnienia?

Okres urlopowy właśnie się rozpoczął. Mnóstwo osób z pewnością wyjeżdża na upragnione wczasy. Marzyliśmy o tej chwili okrągły rok, w czasie którego pracowicie wypełnialiśmy powszednie zajęcia. Po tak wyczerpującym okresie odpoczynek po prostu się nam należy. Wielu z nas zamierza spędzić wakacje w jakimś wyjątkowym miejscu. Biura podróży proponują nam wiele interesujących wycieczek. Możemy wybrać mnóstwo orientalnych krain. Z takiej eskapady zabierzemy nie tylko niesamowite wrażenia i pamiątki. Na pewno większość z nas uwieczni najprzyjemniejsze momenty na fotografiach.

Read more ›

Categories

Jeżeli pragniesz podkreślić swój katalog wspaniałym zdjęciem, zdecyduj się na zdjęcie 3D

Fotografia, podobnie jak pozostałe dziedziny, ulepsza się wraz z postępem technologii komputerowej. Obecnie fotografie można wykonać i modyfikować na sporo różnorodnych sposobów, zyskując przy tym bardzo zdumiewające efekty. Fotografia posiada wyjątkowo bogate zastosowanie, stanowi również nierozłączny element sektora reklamy i sprzedaży. Uzyskała na znaczeniu razem z rozwojem marketów internetowych, w których odpowiednie zdjęcie proponowanego towaru bywa bardzo istotne.

Read more ›

Categories

Który sprzęt nadający się do zdjęć prasowych?

Każdy fotograf, który zajmuje się fotografią prasową powinien nabyć przede wszystkim trwały i odporny na zniszczenia sprzęt.Fotograf, który otrzymuje zlecenia na fotoreportaż dokumentujący ważne wydarzenie polityczne, przykładowo olimpiadę, nie ma komfortu, który pozwalałby na powtórzenie danego ujęcia.Sytuacja zmienia się wtedy na tyle prędko, że o uchwyceniu najlepszego momentu przesądzają nierzadko dosłownie sekundy.

Read more ›

Categories