Categories

Archive

Gry planszowe rodzinne to wspaniały sposób na spędzenie wolnego dnia

Co możemy wykonać w deszczowe dni?

Kiedy nie chcemy całych dni przeżywać przed telewizorem albo komputerem, to warto się zastanowić, jak mamy możliwość przeżyć dzień z familią. Pewnie że jeśli okazuje się być ładna pogoda możemy pójść na spacer, ale co zrobić, jeżeli pada, a my jednakże chcemy ten czas spędzić wspólnie a to nie koniecznie, na siedzeniu na kanapie i oglądaniu następny raz jakiegoś filmu?

Read more ›

Categories

Gry planszowe cieszą się dużym powodzeniem

Gry planszowe zrobią się coraz fajniejsze
Może się niektórym zdawać, że gry komputerowe w powiązaniu z tymi na konsole całkowicie wyparły lubiane kiedyś gry planszowe. Prawda mimo wszystko jest taka, że coraz więcej osób wybierze ten drugi typ gier, wiedząc że w nie można grać calutką rodziną, a co więcej ciągle możemy je zabrać ze sobą, jeśli gdzieś wyjeżdżamy. To sprawia, że naprawdę dużo osób bardzo chętnie po nie sięga.

Read more ›

Categories

Gra grepolis ma szansę okazać się bardzo pociągająca

Co oferują nam gry komputerowe?

Powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że gry komputerowe są znacznie lepsze, ich grafika oraz fabuła niesamowicie często okazuje się być tak niesamowicie pociągająca, że trudno nam się od nich odłączyć i zatracimy się w wirtualnym świecie. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej ludzi lubi te gry, a co się z tym łączy, że pragną oni sprawdzić się w zmaganiach z kolejnymi graczami, którzy podzielają ich hobby. przez to właśnie nie może nas zaskakiwać, że co jakiś czas zjawiają się kolejne oferty, które pragną znaleźć się w polu zainteresowań fanów tego typu rozrywki. Read more ›

Categories