Categories

Archive

Czy można czuć strach przed nauką języków innych narodów?

Obecny świat jest wart grzechu, zdaje się mówić człowiek, który przypuszcza, że może wszystko. da się objechać świat,da się zmieniać pracę co jakiś czas, można także rzucić wszystko i wyjechać do Anglii. Można… ale czy na pewno? Coś nas zawsze stopuje, które skazują nas na przebywanie w obecnym stanie. Z czego one wynikają? Wydaje się, że główną przeszkodą jest nasz lęk. Jak sobie z nim radzić?

Read more ›

Meksyk last minute czy wycieczki do Tajlandii? Co wybierzesz na tegoroczne ferie? Wybierz się do biura podróży już dzisiaj i zaplanuj wymarzone wakacje

W ostatnich latach można zaobserwować, iż coraz więcej ludzi decyduje się na spędzanie wczasów poza granicami Polski. Jest to spowodowane szczególnie tym, że ludzie chcą mieć zapewnioną ładną i słoneczną pogodę. Na nieszczęście w naszym kraju nie da się przewidzieć pogody na wiele tygodni naprzód. Tym samym wszystkim osobom chcącym wypocząć od szmeru codziennego życia rekomendowane są orientalne eskapady, które organizowane są przez biura podróży.

Read more ›

Categories

W życiu zdarza się sporo sytuacji, gdzie prawdopodobnie nie bylibyśmy w stanie określić, jak się zachowamy

Perspektywa zależy od punktu patrzenia, podobnie jak zrozumienie danej sytuacji zależy od stosunku do niej. Spoglądamyna otoczenie w różny sposób, jedni będą to robić w różowych okularach, inni wszystko widzą w ciemnych barwach. Z czego to wynika? Z różnorodnych doświadczeń, z wychowania, jest zależne od genów? Od wszystkiego po trochu?

Read more ›

Categories