Categories

Archive

Jakim sposobem znaleźć idealną aulę konferencyjną?

Bez względu na to, czy myślimy o organizacji sympozjów, czy może biznesowego spotkania, nie możemy zapominać o tym, że miejsce, w jakim ma być organizowany event nie może być przypadkowe.
Powinno przy tym stwarzać nie wyłącznie doskonałe warunki do pracy, lecz też zapewniać uczestnikom spotkania doskonałe samopoczucie.

Read more ›

Categories

Czy można czuć strach przed nauką języków innych narodów?

Obecny świat jest wart grzechu, zdaje się mówić człowiek, który przypuszcza, że może wszystko. da się objechać świat, można zmieniać pracę co jakiś czas, można również rzucić wszystko i udać się do Anglii. Można… ale czy na pewno? Coś nas zawsze stopuje, które skazują nas na pozostanie w obecnym stanie. Dlaczego tak jest? Wydaje się, że najważniejszą przeszkodą jest nasz strach. Jak sobie z nim radzić?

Read more ›

Wybierz nad morze do Chorwacji.

Nasz świat się coraz bardziej kurczy, globalizacja jest już czymś powszechnym i prawdopodobnie nieodwracalny. Rozwój technologii elektronicznej komunikacji, takiej jak połączenia przez sieć a także publiczna dostępność internetu upraszczają kontakty międzyludzkie z dwóch krańców świata, czyniąc go praktycznie natychmiastowym. Identycznie sprawa się ma z transportem między oddalonymi od siebie kontynentami.

Read more ›

Categories