Categories

Archive

Osprzęt w teren

Jest wiele rozwiązań i przedmiotów, które ostanio są bardzo lubiane i często wykorzystywane. Takie trendy zazwyczaj przychodzą z zagranicy i rozpowszechniają się w mniejszym lub większym stopniu na terenie państwa. Najczęściej szybszy wzrost popularności innowacji uwidacznia się w dużych miejscowościach, gdzie mieszka większa liczba młodych ludzi. Jednym z takich wynalazków jest kubek termiczny. Read more ›

Categories

Co warto mieć ze sobą na biwak?

Wyprawy w nieznane, to od dłuższego czasu bardzo uznana opcja spędzania wolnego czasu. Turyści wybierający podobny sposób urlopowania, to bardzo często pasjonaci, którzy za żadne skarby nie wymieniliby swojego namiotu na najbardziej elitarny hotel. Biwakowanie ma swój specyficzny urok, pamiętajmy jednak, że odpowiedni sprzęt turystyczny oraz bardzo dobry sprzęt sportowy, to podstawa udanej podróży.

Read more ›

Categories

Czym jest modelarstwo i jakie istnieją modele do sklejania? Czy warto zacząć przygodę z modelarstwem?

Modelarstwo to zdecydowanie domena męskiej części populacji. Pasja rozpoczyna się w okresie dziecięcym, bardzo często wtedy, gdy od kogoś bliskiego otrzymuje się model do sklejenia. I od tego pierwszego kroku zaczyna się cała zabawa, zwiększa się ilość modeli, jest nagle kilkadziesiąt modeli samolotów. W dalszej kolejności dochodzą inne typy, jak samochody albo dinozaury. Modele zajmują w pewnym momencie cały pokój.

Read more ›

Categories