Categories

Archive

Co warto mieć ze sobą na biwak?

Wyprawy z plecakiem, to od wielu lat niezwykle znana forma spędzania wolnego czasu. Turyści preferujący podobny sposób urlopowania, to często pasjonaci, którzy za żadne skarby nie zamieniliby swojego namiotu na najbardziej wyszukany pałac. Urlop pod namiotem ma swój niepowtarzalny urok, pamiętajmy jednak, że odpowiedni sprzęt turystyczny oraz bardzo dobry sprzęt sportowy, to podstawa udanej eskapady.

Read more ›

Categories

Osprzęt w teren

Istnieje wiele rozwiązań i produktów, które w ostatnim czasie są bardzo lubiane i chętnie wykorzystywane. Tego typu mody zazwyczaj przychodzą z zagranicy i rozprzestrzeniają się w różnym stopniu w granicach państwa. W większości przypadków większy wzrost popularności nowych rozwiązań widać w dużych miejscowościach, w których mieszka większa liczba młodzieży. Jednym z tego typu wynalazków jest kubek termiczny. Read more ›

Categories

Czym jest modelarstwo i jakie istnieją modele do sklejania? Czy warto zacząć przygodę z modelarstwem?

Modelarstwo to zdecydowanie domena męskiej części populacji. Pasja rozpoczyna się w okresie dziecięcym, bardzo często wtedy, gdy od kogoś bliskiego otrzymuje się model do sklejenia. I od tego pierwszego kroku zaczyna się cała zabawa, zwiększa się ilość modeli, jest nagle kilkadziesiąt modeli samolotów. W dalszej kolejności dochodzą inne typy, jak samochody albo dinozaury. Modele zajmują w pewnym momencie cały pokój.

Read more ›

Categories