Categories

Archive

Co warto mieć ze sobą na biwak?

Wyprawy z plecakiem, to od dłuższego czasu bardzo znana forma spędzania wolnego czasu. Turyści którzy wybierają podobny sposób urlopowania, to nie rzadko entuzjaści, którzy za żadne skarby nie zamieniliby swojego namiotu na najbardziej ekskluzywny hotel. Wypoczynek pod namiotem ma swój niepowtarzalny urok, należy jednak pamiętać, że odpowiedni sprzęt turystyczny a także bardzo dobry sprzęt sportowy, to podstawa udanej eskapady.

Read more ›

Categories

Osprzęt w teren

Jest dużo rozwiązań i przedmiotów, które w ostatnim czasie stały się ogromnie popularne i często używane. Tego rodzaju mody zwykle pochodzą z zagranicy i rozpowszechniają się w różnym stopniu w granicach państwa. Najczęściej większy wzrost popularności innowacji uwidacznia się w największych miejscowościach, w których jest większa liczba młodych ludzi. Jednym z takich wynalazków jest kubek termiczny. Read more ›

Categories

Czym jest modelarstwo i jakie istnieją modele do sklejania? Czy warto zacząć przygodę z modelarstwem?

Modelarstwo to zdecydowanie domena męskiej części populacji. Pasja rozpoczyna się w okresie dziecięcym, bardzo często wtedy, gdy od kogoś bliskiego otrzymuje się model do sklejenia. I od tego pierwszego kroku zaczyna się cała zabawa, zwiększa się ilość modeli, jest nagle kilkadziesiąt modeli samolotów. W dalszej kolejności dochodzą inne typy, jak samochody albo dinozaury. Modele zajmują w pewnym momencie cały pokój.

Read more ›

Categories