Categories

Archive

Osprzęt w teren

Istnieje wiele rozwiązań i akcesoriów, które ostanio stały się bardzo lubiane i często używane. Tego typu mody w większości przychodzą z innych krajów i rozprzestrzeniają się w mniejszym lub większym stopniu na terenie kraju. W większości przypadków większy wzrost popularności nowych rozwiązań uwidacznia się w dużych miejscowościach, w których jest większa liczba młodych ludzi. Jednym z takich wynalazków jest kubek termiczny. Read more ›

Categories

Czym jest modelarstwo i jakie istnieją modele do sklejania? Czy warto zacząć przygodę z modelarstwem?

Modelarstwo to zdecydowanie domena męskiej części populacji. Pasja rozpoczyna się w okresie dziecięcym, bardzo często wtedy, gdy od kogoś bliskiego otrzymuje się model do sklejenia. I od tego pierwszego kroku zaczyna się cała zabawa, zwiększa się ilość modeli, jest nagle kilkadziesiąt modeli samolotów. W dalszej kolejności dochodzą inne typy, jak samochody albo dinozaury. Modele zajmują w pewnym momencie cały pokój.

Read more ›

Categories

Co warto mieć ze sobą na biwak?

Podróże z plecakiem, to od wielu lat bardzo popularna opcja spędzania wolnego czasu. Turyści preferujący taki sposób urlopowania, to często zapaleńcy, którzy za żadne skarby nie wymieniliby swojego namiotu na najbardziej luksusowy hotel. Urlop pod namiotem ma swój specyficzny urok, należy jednak pamiętać, że prawidłowo dobrany sprzęt turystyczny oraz bardzo dobry sprzęt sportowy, to podstawa udanej wycieczki.

Read more ›

Categories