Poszukiwanie żony lub męża – o czym z pewnością warto pamiętać

W dwudziestym pierwszym wieku, w erze prostego dostępu do olbrzymiej rzeszy innych osób i częstszego nawiązywania znajomości wydawałoby się że odkrywanie kogoś ciekawego nie musi nastręczać problemów. Jednak okazuje się, że singli z decyzji zupełnie nie ma aż tak dużo; rozmaite przyczyny sprawiają, że znalezienie interesującej partnerki lub partnera – bądź też kandydatów na „coś więcej” – nie jest takie łatwe.

na randce

Autor: Sergio Vassio Photography
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach, co prawda, nawiązuje się więcej znajomości, mimo to nie zawsze są one w bezpośrednim kręgu zainteresowań, co mimo to głównie jest ważne dla tych osób, jakie pragną znaleźć drugą połówkę o takich samych upodobaniach. W momencie kiedy pan szuka pani, pożyteczne potrafią nawet okazać się usługi biura matrymonialnego kontakt niektóre funkcje w powszechnych portalach społecznościowych.

W przypadku szukania drugiej osoby zdalnie – czyli za pomocą biur matrymonialnych albo internetu – zdecydowanie dobrze zadbać o swój image. Z jasnych względów inna osoba nie może dowiedzieć się nas wprost i nie wie, który mamy ton głosu, precyzyjny wygląd bądź typ zachowywania się – da się jednak za pomocą wybranych danych parę to zasugerować i wywołać znakomite wrażenie, które zainteresuje do bliższego poznania.

para na randce

Autor: Sascha Kohlmann
Źródło: http://www.flickr.com

Niezależnie, czy to pan szuka pani czy na odwrót, strategiczne jest piękne i eleganckie zdjęcie – na pewno odradzane są wszystkie z dawnym partnerem po więcej zapraszam tutaj partnerką (także te, w których jest wprawdzie ucięte, lecz jest widoczne szczególny brak), mocno nieaktualne , jak również w nadmiernym negliżu – sugeruje on, niezależnie od płci, mało poważniejsze podejście do relacji lub brak najwybitniejszego smaku.

W przypadku gdy pan szuka pani przez internet, inną wysoce istotną sprawą jest to, w jaki sposób obie strony porozumiewają się przez internet – powinno się mieć baczenie, by nie pojawiały się jakiekolwiek nieporozumienia, o co łatwo, gdy brakuje tak istotnych czynników podczas porozumiewania się, jak ton głosu bądź mimika.

Warto pisać w sposób jasny, czasami używając emotikonek w zamiaru dodatkowego wyrażania emocji. Jest to szczególnie istotne w razie osób nieśmiałych albo wysoce introwertycznych – należy przełamać się i posmakować wyrażać emocje takimi sposobami które są teraz dostępne, jako że ułatwia to często komunikację (chociażby pomaga to rozmówcy w rozdzieleniu szczerych myśli od ironii bądź dowcipu), i pozwala na zjednanie rozmówcy.

W razie gdy ma dojść do bliskiego spotkania i odczuwana jest presja, najkorzystniej wspomnieć o tejże cesze charakteru – w przeciwnym razie możliwa druga partnerka jest w stanie niewłaściwie odebrać ciszę jako brak zainteresowania.

Comments are closed.