A Ty wiesz już, gdzie polecisz w lecie na urlop?

Czy znasz cel, w którym wyruszysz w lato 2013? Jeżeli nie, mamy dla ciebie 3 atrakcyjne państwa, na które trzeba zwrócić uwagę, gdy następnym razem odwiedzisz miejscowe bądź cyfrowe biuro turystyczne. Mimo że panuje tam straszliwy krach gospodarczy, warto poznać ten piękny kraj latem. Każdy człowiek, który zna historię, musi podziwiać monumentalny Akropol.

Na wakacje w Grecji

Zwolennicy militariów bez wątpienia będą planowali zwiedzić słynne pola starć dawnych Spartan (poznaj ofertę: ). A wszyscy ci, którzy kochają odpoczywanie na plaży brzuchem do góry, na pewno polubią złociste plaże nad cudownie błękitnym Morzem Egejskim.

Wakacje w Turcji (szczegółowo: )
Niedaleko za wodą jest inne państwo, które w sezonie staje się prawdziwym rajem dla ludzi złaknionych wypoczynku. Punktem obligatoryjnym jest obejrzenie malowniczych ruin dawnej Troi, czyli miasta, którego zwyciężenie zostało przedstawione w ponadczasowym utworze Homera. Warto odwiedzić również Stambuł. Tam gratką dla turystów jest najbogatszy bazar w Europie, na którym znajdzie się dosłownie wszystko.

Wyprawa egzotyczna do Egiptu
Kraj nad Nilem to cały czas najchętniej wybierany kraj przez fanów plaż i starożytności. Nic dziwnego, przecież znajdują się tu zarówno oszałamiające zabytki starożytności, jak i malownicze plaże, zlokalizowane nad błękitnym morzem. Każdy turysta musi spędzić trochę godzin w głównym muzeum, gdzie są między innymi mumie dawnych panów Egiptu. Niedaleko od Egiptu leży Izrael, warto więc zastanowić się nad eskapadą do Ziemi Obiecanej.

Pamiętajcie, że rozsądnie jest wybrać znane biuro turystyczne, które nie tylko oferuje atrakcyjne wycieczki i małe ceny, ale także funkcjonuje od lat i nie jest na skraju plajty.

Każdy z was z pewnością wie o gwałtownych upadkach agencji turystycznych, przez które rzesze ludzi zostało na lodzie w odległym zakątku.przeczytaj więcej etiopia wakacje etiopia wakacjeZ tej właśnie przyczyny biuro turystyczne trzeba wybierać z głową.

Comments are closed.