Categories

Archive

Łeba- idealne miejsce na urlop nad Bałtykiem. Atrakcje, które możemy znaleźć w Łebie.

Jednym z najpopularniejszych kierunków wakacji jest Morze Bałtyckie. Od lat kusi turystów swoim pięknem, jest też gwarancją udanego wypoczynku. Duża część z nas przynajmniej raz odwiedziła nadmorskie miejscowości. Wakacje nad Bałtykiem nie muszą być jednie spędzaniem czasu na leżakowaniu.

Read more ›

Categories

Jeżeli poszukujemy dobrego obiektu, w którym zrobimy konferencję, to hotel Sadova Gdańsk będzie znakomitym wyborem

Jeżeli szukamy porządnego miejsca, żeby zorganizować konferencję, to z łatwością znajdziemy je w Gdańsku. Szczególnie, że w tym roku zbudowano tam piękny czterogwiazdkowy hotel Sadova, zlokalizowany na obszarze dawnych koszar.
Jeśli interesują nas dobrej jakości obiekty konferencyjne Gdańsk ma ich naprawdę dużo do zaoferowania.

Read more ›

Categories

A Ty wiesz już, gdzie polecisz w lecie na urlop?

Czy zdecydowałeś się na kierunek, w którym się udasz w lato 2013? Jeśli nie, mamy dla ciebie 3 ciekawe oferty, na które trzeba zwrócić uwagę, gdy następnym razem odwiedzisz stacjonarne bądź cyfrowe biuro turystyczne. Mimo że trwa tam straszliwy krach finansowy, warto poznać ten piękny kraj latem. Każdy turysta, który kocha historię, musi chociaż raz w żywocie zwiedzić cudowny Akropol.

Read more ›

Categories

Chorwacja ściąga duże rzesze przyjezdnych i oferuje każdemu zainteresowanemu zajęcia z kitesurfingu.

Nie powinniśmy zamykać się do własnego kraju. Czasami dzieje się tak, że w czasie wybierania rejonu na odbycie wakacji zamykamy się tylko do swojego kraju, z góry przyjmując, że zagranicą wszystko wyniesie nas drożej, będzie mniej ciekawie, albo okaże się, że nie potrafimy komunikować się w obcym języku tak właściwie, jak to się nam zdawało.

Read more ›

Categories