Categories

Archive

Pojezierze mazurskie – perła Polski, którą trzeba zobaczyć!

W okresie wakacyjnym miasta są opuszczone. Ludzie wybierają się na długo oczekiwane wyjazdy, do wszelakich regionów kraju i Starego Kontynentu. Tropikalne kurorty, ogromne stolice zachodnie, chorwackie pomorza. Jednak mnóstwo Polaków, znacznie chętniej wybiera nasze rodzime Mazury jako miejsce wakacyjnego wypoczynku. Nic w tym dziwnego, krajobraz jest urzekający, każdy kto choćby raz je zwiedził, za pewne tam wróci.

Read more ›

Categories

A Ty wiesz już, gdzie polecisz w lecie na urlop?

Czy zdecydowałeś się na kierunek, w którym się udasz w lato 2013? Jeśli nie, mamy dla ciebie trzy atrakcyjne oferty, na które musisz zwrócić uwagę, kiedy znów odwiedzisz stacjonarne lub internetowe biuro turystyczne. Mimo że panuje tam ciężki krach finansowy, warto zobaczyć ten stary kraj latem. Każdy człowiek, który kocha historię, musi chociaż raz w żywocie zwiedzić cudowny Akropol.

Read more ›

Categories

Jeżeli poszukujemy dobrego obiektu, w którym zrobimy konferencję, to hotel Sadova Gdańsk będzie znakomitym wyborem

Jeżeli szukamy porządnego miejsca, żeby zorganizować konferencję, to z łatwością znajdziemy je w Gdańsku. Szczególnie, że w tym roku zbudowano tam piękny czterogwiazdkowy hotel Sadova, zlokalizowany na obszarze dawnych koszar.
Jeśli interesują nas dobrej jakości obiekty konferencyjne Gdańsk ma ich naprawdę dużo do zaoferowania.

Read more ›

Categories