Categories

Archive

A Ty wiesz już, gdzie polecisz w lecie na urlop?

Czy znasz kierunek, w którym pojedziesz w lato 2013? Jeśli nie, przedstawiamy 3 atrakcyjne państwa, na które powinieneś zwrócić uwagę, gdy znowu odwiedzisz stacjonarne albo internetowe biuro turystyczne. Mimo że jest tam straszliwy kryzys gospodarczy, warto poznać ten stary kraj latem. Każdy turysta, który zna historię, musi zobaczyć majestatyczny Akropol.

Read more ›

Categories

Pojezierze mazurskie – perła Polski, którą trzeba zobaczyć!

W sezonie letnim miasta są opuszczone. Ludzie wybierają się na długo oczekiwane urlopy, do przeróżnych zakątków kraju i świata. Tropikalne miejscowości, ogromne metropolie zachodnie, bułgarskie pomorza. Jednak mnóstwo rodaków, coraz chętniej wybiera nasze własne Mazury jako kierunek wakacyjnego urlopu. Nic w tym dziwnego, widok jest powalający, każdy kto chodź raz je odwiedził, na pewno tam powróci.

Read more ›

Categories

Chorwacja ściąga duże rzesze przyjezdnych i oferuje każdemu zainteresowanemu zajęcia z kitesurfingu.

Nie musimy zamykać się do swojego kraju. Czasami jest tak, że w czasie wybierania miejsca na spędzenie urlopu zamykamy się tylko do własnego państwa, z góry zakładając, że zagranicą wszystko wyniesie nas więcej, będzie mniej ciekawie, albo okaże się, że nie umiemy porozumiewać się w obcym języku tak właściwie, jak to się nam wydawało.

Read more ›

Categories