Categories

Archive

Jak zorganizować wakacje dla swojej rodziny?

Przed rozpoczęciem poszukiwań dobrego miejsca dla całej familii trzeba przemyśleć, jakie są nasze aktualne potrzeby, ale także szanse finansowe. Bardzo istotne jest określenie naszych planów. Trzeba wiedzieć czy będziemy korzystać z pomocy biura turystycznego czy może zlokalizujemy propozycję samemu wprowadzając konkretna frazę w przeglądarkę dla przykładu Ustka domki czy kwatery w górach. Jest kilka czynników , na które trzeba zwrócić szczególną uwagę, a dzięki temu wyjazd rodzinny będzie pomyślny.

Read more ›

Categories

Osprzęt na wędrówkę górską lub rowerową

Nadchodzą wielkimi krokami mniej chłodne miesiące, w czasie których, jeszcze przed rozpoczęciem wakacji, mnóstwo ludzi wybiera się na piesze i rowerowe wędrówki. Jest to bardzo ciekawe z pewnych względów rozwiązanie – zagwarantowanie sobie wypoczynku, zanim na szlakach górskich, biwakach i w noclegowniach pojawi się armia turystów – ale potrzeba do tego siły charakteru i fizycznej kondycji, a na pewno solidnego stanu zdrowia. Read more ›

Categories

Odpoczynek we Wrocławiu – dlaczego warto tam wyjechać?

Wrocław to niewątpliwie jedno z mocniej atrakcyjnych turystycznie dużych ośrodków miejskich. Liczba zabytków w tym mieście jest naprawdę imponująca, a to, iż Wrocław uległ stosunkowo najmniejszym zniszczeniom podczas II Wojny Światowej sprawił, iż obecnie będzie to prawdziwa perełka ze względów architektonicznych i historycznych.

Read more ›

Categories