Categories

Archive

Osprzęt na wędrówkę górską lub rowerową

Nadchodzą wielkimi krokami mniej chłodne miesiące, w czasie których, jeszcze przed rozpoczęciem wakacji, mnóstwo ludzi wybiera się na piesze i rowerowe wędrówki. Jest to bardzo ciekawe z pewnych względów rozwiązanie – zagwarantowanie sobie wypoczynku, zanim na szlakach górskich, biwakach i w noclegowniach pojawi się armia turystów – ale potrzeba do tego siły charakteru i fizycznej kondycji, a na pewno solidnego stanu zdrowia. Read more ›

Categories

Jak zorganizować wakacje dla swojej rodziny?

Przed przystąpieniem do poszukiwań dobrego miejsca dla całej rodziny trzeba przemyśleć, jakie są nasze główne potrzeby, ale również szanse finansowe. Bardzo istotne jest sprecyzowanie naszych planów. Trzeba zorientować się czy planujemy korzystać z pomocy biura turystycznego a może zlokalizujemy propozycję samodzielnie wprowadzając wybraną frazę w wyszukiwarkę przykładowo Ustka domki czy pokoje w górach. Jest kilka warunków , na które trzeba zwrócić większą uwagę, dzięki czemu wyjazd rodzinny będzie pomyślny.

Read more ›

Categories

Odpoczynek we Wrocławiu – dlaczego warto tam wyjechać?

Wrocław to niewątpliwie jedno z mocniej atrakcyjnych turystycznie dużych ośrodków miejskich. Liczba zabytków w tym mieście jest naprawdę imponująca, a to, iż Wrocław uległ stosunkowo najmniejszym zniszczeniom podczas II Wojny Światowej sprawił, iż obecnie będzie to prawdziwa perełka ze względów architektonicznych i historycznych.

Read more ›

Categories