Categories

Archive

PIT podliczany w sieci internetowej oraz portal podatkowy – a więc, podliczenie PIT dwa tysiące szesnaście / dwa tysiące siedemnaście

Chcesz w tym roku rozliczyć się z PIT-u wewnątrz sieci? Powiemy Tobie, w jaki sposób to wygląda! A być może zastanawiasz się, co to bywa dokładnie portal podatkowy i co w sobie zawiera? To wszystko oraz jeszcze więcej odnajdziesz w środku naszego nowiutkiego felietonu!

Read more ›

Categories

Czy wypełnialiśmy już pit 37?

Im więcej będziemy wiedzieć na temat pitów, tym mniejsza będzie szansa na to, że coś nas zaskoczy. Dlatego właśnie musimy się starać o to, by dysponować choć minimalną informacją na ten temat, szczególnie że w rozwiązaniu pozostałych trudów mają szansę nam dopomóc dobrze do tego przystosowane programy.
Czy już posiadaliśmy okazję wypisywać pit 37?
Trzeba powiedzieć, który pit będzie przeważnie wypisywany oraz czy my również powinniśmy go uzupełniać.

Read more ›

Categories

Program TV w sieci to fenomenalna alternatywa dla tradycyjnej gazety

W tej chwili Internet staje się prawdziwą potęga – zdają sobie sprawę z tego już nawet starsi ludzie, jacy każdego dnia logują się do sieci. Bez problemu uda nam się sprawdzić teraźniejsze wiadomości ze świata, pogadać ze znajomymi, przesłać zdjęcia naszym krewnym oraz wykonać zakupy w sklepie www. Niewątpliwie internet upraszcza nam funkcjonowanie, o ile rzecz jasna potrafimy z niego racjonalnie korzystać. Na nieszczęście sporo osób przekracza magiczną granicę i nie rozróżnia faktyczności od fikcji.

Read more ›

Categories