Categories

Archive

Oryginalna impreza rodzinna czyli z jakiego powodu stadnina będzie świetnym miejscem na jej zorganizowanie.

Komunia, urodziny czy chrzest – każde takie wydarzenie jest świetną okazją żeby się spotkać w rodzinnym gronie. Tego typu okolicznościowe imprezy organizuje się najczęściej, chociaż w ostatnich latach trendy trochę się zmieniły. Ludziom nie bardzo się chce trzy dni robić jedzenie, pół dnia robić później sprzątanie, a większość imprezy spędzić w kuchni.

Read more ›

Categories
Tags

Malowanki – sedno dziecięcego świata

Wiele dorosłych nie zdaje sobie sprawy jak istotna jest spontaniczna twórczość w rozwoju malucha. Z łatwością udaje się zauważyć już u najmniejszych, ledwo trzymających w ręce kredkę, jak ogromną przyjemność przynosi im rysowanie. Niezrozumiałe w świecie dorosłych zwykłe mazanie po papierze, w psychologicznym ujęciu nazywane jest tworzeniem bazgrot i w rzeczywistości nie ma nic wspólnego z marnowaniem papieru. Jest to uczenie się zarówno ruchów palców, jak też próba narysowania kształtu i odtworzenia spostrzeżonych wcześniej obiektów. Read more ›

Categories

Podjęcie decyzji o wyjeździe nad Bałtyk jako doskonała możliwość przeżywania wakacji z dziećmi.

Uznaje się, iż podjęcie decyzji o wyjechaniu nad morze to świetna możliwość przeżywania wakacji z pociechami. Jest tak z paru względów. Otóż, mimo, iż w takim samym stopniu i w miejscowościach górskich najmłodsi mogą oczekiwać na wiele rzeczy do robienia to prawda jest taka, że lato pociechom skojarzy się dokładnie z morzem, piaskiem i aktywnościami z tym związanymi.

Read more ›

Categories

Dzieci na wakacjach

W okresie urlopu sporym problemem okazują się nieraz dzieci. Szczególnie w młodym wieku ciężko przecież liczyć na to, aby te brać do muzeów lub także na zwiedzanie licznych obiektów. Opłaca się więc z reguły tak zaplanować wakacje, by dzieci ani rodzice się na nich się nie nudzili, co jednak z reguły nie okazuje się sprawą prostą, a wręcz na odwrót, jest to jedna z kwestii, która niemal za każdym razem wywołuje problemy.

Read more ›

Categories