Categories

Archive

Oryginalna impreza rodzinna czyli z jakiego powodu stadnina będzie świetnym miejscem na jej zorganizowanie.

Urodziny, komunia czy chrzest – każde z tych wydarzeń jest świetną okazją żeby się spotkać w gronie rodziny. Takie okolicznościowe imprezy organizuje się przeważnie w domach, chociaż ostatnimi czasy trendy się bardzo zmieniają. Ludziom nie chce się trzy dni robić jedzenie, dzień robić później sprzątanie, a większość imprezy przestać w kuchni.

Read more ›

Categories
Tags

Zabawki dla dzieci, ćwiczące kreatywność

Odeszły do przeszłości czasy, w których pluszowy miś i klocki drewniane to były jedyne zabawki, dostępne na rynku. Dzisiejsi rodzice są bardzo wymagający i pragną, żeby zabawki pełniły dodatkowo rolę edukacji poprzez zabawę, uczyły wyrabiania jakichś przydatnych umiejętności przez dziecko. Świetnym pomysłem jest kupno zabawek, ćwiczących zdolności manualne.

Read more ›

Categories

Oferty na konne obozy jeździeckie dla początkujących oraz zaawansowanych

Obozy rekreacyjne dla najmłodszych i młodzieży już od dawna cieszą się sporą popularnością. Rodzice chętnie posyłają swoje pociechy na tego typu wyjazdy, natomiast te wracają rozpromienione oraz zafascynowane przyrodą. Tanie i szczególnie atrakcyjne obozy konne podbijają serca swoich uczestników głównie dzięki pasji oraz zaangażowaniu właścicieli stadnin, organizujących całą rekreację. To właśnie dzięki ich zamiłowaniom zdobywane przez długi czas doświadczenie w pracy ze zwierzętami, dziećmi i młodymi ludźmi przynosi rewelacyjne efekty.

Read more ›

Categories