Categories

Archive

Potrawy z karpia są przyrządzane w Polsce w czasie Bożego Narodzenia

Potrawy z karpia, są powszechne w różnych krajach, gdyż jest to ryba pyszna i posiadająca sporo walorów odżywczych. Przyrządzane są one według rozmaitych receptur i również z wykorzystaniem ciekawych dodatków. Karp to ryba potokowa, jaka jak na ten rodzaj ryb, jest dosyć wielka. Jest to ryba w pełni do spożycia, dlatego w rozmaitych państwach jest jednym z istotniejszych produktów, które wykorzystuje się do zup, sałatek, jak też jako pojedyncze danie.

Read more ›

Categories

Turystyka wędkarska – sport i pasja

Wędkowanie to jeden z ulubionych sposobów na spędzanie wolnego czasu przez rodaków, przede wszystkim panów. To nie tyle zainteresowanie, ale również filozofia życia. Ludzie znajdują ogromną radość w tym, by móc w spokoju pomedytować nad wodą. Jest to bardzo relaksujące zajęcie.

Read more ›

Categories

Sielanka dla wędkarzy w Szwecji

Łowienie ryb większości z nas kojarzy się z monotonną pseudorozrywką dla emerytów. Zwykle widuje się starszego pana siedzącego sobie bez ruchu na stołeczku nad brzegiem rzeki, trzymającego w dłoni wędkę i.. nic więcej. Nuda nie do pojęcia, nic się nie wydarza, ewentualnie gazetę można przeczytać.

Read more ›

Categories

W okresie zimowym powinniśmy zatroszczyć się o to, by naszym maluchom zorganizować odpowiednio czas

Nadciąga zima, a to oznacza, że nasze dzieci więcej czasu będą spędzać w domach. Oczywiście zabawy na śniegu są i wówczas tak czy inaczej nieuniknione, a wręcz nawet polecane, jednak mimowolnie częstotliwość przebywania w domu zimą znacznie wzrasta, więc powinno się zatroszczyć się o to, by naszym dzieciom zorganizować jak najlepiej czas.

Read more ›

Categories