Categories

Archive

Potrawy z karpia są przyrządzane w Polsce w czasie Bożego Narodzenia

Potrawy z karpia, są powszechne w różnych krajach, dlatego że jest to ryba pyszna i posiadająca wiele walorów odżywczych. Przyrządzane są one na bazie rozmaitych receptur i też z wykorzystaniem ciekawych dodatków. Karp jest rybą potokową, jaka jak na taki rodzaj ryb, jest stosunkowo wielka. To ryba całkowicie do zjedzenia, dlatego w wielu państwach jest jednym z istotniejszych produktów, które stosuje się do sałatek, zup, czy również jako indywidualne danie.

Read more ›

Categories

Sielanka dla wędkarzy w Szwecji

Łowienie ryb większości z nas kojarzy się z monotonną pseudorozrywką dla emerytów. Zwykle widuje się starszego pana siedzącego sobie bez ruchu na stołeczku nad brzegiem rzeki, trzymającego w dłoni wędkę i.. nic więcej. Nuda nie do pojęcia, nic się nie wydarza, ewentualnie gazetę można przeczytać.

Read more ›

Categories

Turystyka wędkarska – sport i pasja

Wędkowanie to jeden z ukochanych pomysłów na spędzanie wolnego czasu przez Polaków, głównie panów. To nie tyle zainteresowanie, ale również filozofia życia. Pasjonaci odnajdują ogromną rozkosz w tym, aby móc w spokoju pomedytować nad wodą. Jest to bardzo odprężające zajęcie.

Read more ›

Categories

W okresie zimowym powinniśmy zatroszczyć się o to, by naszym maluchom zorganizować odpowiednio czas

Nadciąga zima, a to oznacza, że nasze dzieci więcej czasu będą spędzać w domach. Oczywiście zabawy na śniegu są i wówczas tak czy inaczej nieuniknione, a wręcz nawet polecane, jednak mimowolnie częstotliwość przebywania w domu zimą znacznie wzrasta, więc powinno się zatroszczyć się o to, by naszym dzieciom zorganizować jak najlepiej czas.

Read more ›

Categories