Categories

Archive

Jakiego typu akcesoria bywają niezbędne każdej personie, która pragnie hodować pupila we własnym mieszkaniu

Posiadanie nawet najmniejszego zwierzęcia jest nie lada atrakcją dla naszych milusińskich. Myszka czy papuga to wspaniały pomysł na prezent dla dziewięciolatka, o ile oczywiście zadeklaruje on już na wstępie, że będzie sam zajmował się własnym pupilem. Z kolei inne dzieci wolą nieco większe zwierzaki, czyli przykładowo kotka lub pieska. Bez względu na to, które zwierzę zabierzemy ze sklepu zoologicznego, tak czy inaczej trzeba będzie dokupić parę niezbędnych gadżetów.

Read more ›

Categories

Spływy kajakowe – specjalnie dla ciebie

Jeśli na myśl o spędzeniu wolnego czasu leżąc na piasku ziewasz z nudów pomyśl nad wykorzystaniem urlopu na aktywny wypoczynek. Warto pomyśleć o wędrówce po górach, dla przykładu przez kilka tygodni, między schroniskami, wchodząc na kolejne szczyty. Możesz zwiedzić Polskę na rowerze lub na stopa. Można też pomyśleć o innego rodzaju wyzwaniu dla aktywnych, jakim są spływy kajakowe.

Read more ›

Bardo: spływ pontonami, czyli ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu

Często w czasie wakacji myślimy nad tym, jak w interesujący sposób spędzać wolny czas. Oczywiście świetnie sprawdzi się każda aktywność na świeżym powietrzu, idealna będzie także taka forma rozrywki, która okaże się angażująca. Naprzeciw wszelkim temu podobnym oczekiwaniom idzie spływ pontonowy w Bardzie. Read more ›

Categories

Przedstawiany przez Januszkowice wakeboard raduje się sporą popularnością

Nie jesteśmy zmuszeni do leżenia na plaży. Nie chcemy jechać nad wodę, gdyż do wyboru otrzymujemy leżenie na piasku, lub kąpiele w wodzie, która jest wątpliwej jakości? Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że takie wypady nad jezioro w ogóle nie powinny okazać się nudne i nie muszą nam oferować tylko tych dwóch możliwości spędzania wolnego czasu.

Read more ›

Categories

Jeśli wakacje to tylko Wyspy Karaibskie

Wyjazdy na wczasy nierzadko z różnych względów nie odbywają się z odpowiednim organizowaniem. Dla osób mogących sobie pozwolić na spontaniczny urlop biura podróży przygotowały propozycje, m.in. na wakacje na Kubie lub w Meksykuz zaskakująco interesującymi ofertami oraz w niewysokich cenach.

Read more ›

Categories