Categories

Archive

Sielanka dla wędkarzy w Szwecji

Wędkowanie większości z nas kojarzy się z nudną pseudorozrywką dla staruszków. Zwykle widuje się starszego pana siedzącego sobie bez ruchu na składanym krzesełku nad brzegiem rzeki, trzymającego w ręku wędkę i.. tyle. Nuda nie do opisania, nic się nie wydarza, no, może gazetę można przeczytać.

Read more ›

Categories

Bardo: spływ pontonami, czyli ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu

Nierzadko w czasie wakacji zastanawiamy się, jak w ciekawy sposób spędzić wolny czas. Rzecz jasna świetnie sprawdzi się każda aktywność na świeżym powietrzu, perfekcyjna będzie także taka forma rozrywki, która okaże się angażująca. Naprzeciw wszelkim temu podobnym oczekiwaniom wychodzi spływ pontonowy w miejscowości Bardo. Read more ›

Categories

Spływy kajakowe – specjalnie dla ciebie

Jeżeli na myśl o spędzeniu wakacji na leniuchowaniu na piasku ziewasz z nudów zastanów się nad wykorzystaniem swojego wolnego czasu na sportowy relaks. Warto pomyśleć o wędrówce po górach, dla przykładu przez czternaście dni, od schroniska do schroniska, wchodząc na kolejne szczyty. Można objechać z południa na północ kraju na rowerze albo autostopem. Możesz też pomyśleć o innego rodzaju wyzwaniu dla odważnych, jakim mogą być spływy kajakowe.

Read more ›

Jakiego typu akcesoria bywają niezbędne każdej personie, która pragnie hodować pupila we własnym mieszkaniu

Posiadanie nawet najmniejszego zwierzęcia jest nie lada atrakcją dla naszych milusińskich. Myszka czy papuga to wspaniały pomysł na prezent dla dziewięciolatka, o ile oczywiście zadeklaruje on już na wstępie, że będzie sam zajmował się własnym pupilem. Z kolei inne dzieci wolą nieco większe zwierzaki, czyli przykładowo kotka lub pieska. Bez względu na to, które zwierzę zabierzemy ze sklepu zoologicznego, tak czy inaczej trzeba będzie dokupić parę niezbędnych gadżetów.

Read more ›

Categories