Categories

Archive

Organizujesz niebanalny urlop? Hawaje będą doskonałym pomysłem na wyjątkowe wakacje!

Najlepszą i w najwyższym stopniu lubianą odmianą spędzania czasu wolnego przez ludzi jest urlop na plaży, kąpiel w wodzie i zażywanie promieni słońca. Sporo osób wyjeżdża na wakacje by standardowo odpocząć od codzienności i w ramach tego funduje sobie wyprawę w niecodziennej scenerii. Ten tydzień lub dwa w ujęciu wielu ma być niesamowity , a czas porządnie wykorzystany. W którym miejscu więc powinieneś się wybrać?

Read more ›

Categories

Spływy kajakowe – specjalnie dla ciebie

Jeżeli na myśl o spędzeniu wolnego czasu na leżeniu na plaży zasypiasz z nudów pomyśl nad wykorzystaniem swojego wolnego czasu na aktywny relaks. Warto pomyśleć o wędrowaniu po górskich szlakach, na przykład przez kilka tygodni, od schroniska do schroniska, wchodząc na kolejne szczyty. Możesz zwiedzić cały kraj na rowerze lub na stopa. Można też pomyśleć o innego rodzaju wyzwaniu dla aktywnych, jakim mogą być spływy kajakowe.

Read more ›

Sielanka dla wędkarzy w Szwecji

Łowienie ryb większości z nas kojarzy się z monotonną pseudorozrywką dla emerytów. Zwykle widuje się starszego pana siedzącego sobie bez ruchu na stołeczku nad brzegiem rzeki, trzymającego w dłoni wędkę i.. nic więcej. Nuda nie do pojęcia, nic się nie wydarza, ewentualnie gazetę można przeczytać.

Read more ›

Categories