Categories

Archive

Jak zadowolić osobę, której pasją jest wędkowanie?

Wielu z nas ma hobby. A jeśli cały czas nie mamy własnej ukochanej pasji, to błyskawicznie powinniśmy ją odnaleźć. To jak spędzamy nasz swobodny czas niesłychanie wpływa potem na jakość naszej pracy. Dlatego trzeba zajmować się rzeczami, które dają nam ogromną przyjemność.

Read more ›

Categories

Spływy kajakowe – specjalnie dla ciebie

Kiedy na myśl o spędzeniu urlopu na leżeniu na plaży ziewasz z nudów zastanów się nad wykorzystaniem swojego wolnego czasu na sportowy wypoczynek. Warto pomyśleć o wędrówce po górach, przykładowo przez kilka tygodni, od schroniska do schroniska, wchodząc na kolejne szczyty. Można zwiedzić z południa na północ kraju rowerem, lub na stopa. Można też pomyśleć o innego rodzaju wyzwaniu dla odważnych, jakim są spływy kajakowe.

Read more ›

Sielanka dla wędkarzy w Szwecji

Wędkowanie większości z nas kojarzy się z nudną pseudorozrywką dla staruszków. Zwykle widuje się starszego pana siedzącego sobie bez ruchu na składanym krzesełku nad brzegiem rzeki, trzymającego w ręku wędkę i.. tyle. Nuda nie do opisania, nic się nie wydarza, no, może gazetę można przeczytać.

Read more ›

Categories

Bardo: spływ pontonami, czyli ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu

Nierzadko w czasie wakacji zastanawiamy się, jak w ciekawy sposób spędzić wolny czas. Rzecz jasna świetnie sprawdzi się każda aktywność na świeżym powietrzu, perfekcyjna będzie także taka forma rozrywki, która okaże się angażująca. Naprzeciw wszelkim temu podobnym oczekiwaniom wychodzi spływ pontonowy w miejscowości Bardo. Read more ›

Categories