Categories

Archive

Nowy Targ – interesujące miasto pełne baz noclegowych

Nowy Targ jest stolicą Podhala i jest jednocześnie rekomendowanym miejscem przede wszystkim dla osób, które preferują aktywność fizyczną. Nowy Targ, bowiem oferuje liczne atrakcje takie jak wyjazdy rowerowe, kajakowe spływy oraz piesze wędrówki. Mając na uwadze tę kwestię musimy pomyśleć o odpowiednim hotelu czy pensjonacie. Tych miejsc jest faktycznie dość sporo. Wybór tak naprawdę zależy od ceny. W każdym takim lokum noclegowym można znaleźć ciszę oraz spokój. Dodatkowym atutem są sympatyczni pracownicy obsługi, którzy podchodzą niezwykle profesjonalne i indywidualnie do każdego gościa.

Read more ›

Categories
Tags

Spływy kajakowe – specjalnie dla ciebie

Kiedy na myśl o spędzeniu urlopu na leżeniu na plaży ziewasz z nudów zastanów się nad wykorzystaniem swojego wolnego czasu na sportowy wypoczynek. Warto pomyśleć o wędrówce po górach, przykładowo przez kilka tygodni, od schroniska do schroniska, wchodząc na kolejne szczyty. Można zwiedzić z południa na północ kraju rowerem, lub na stopa. Można też pomyśleć o innego rodzaju wyzwaniu dla odważnych, jakim są spływy kajakowe.

Read more ›

Słupsk jako jedno z interesujących miast w północnej Polsce na przygotowywany wypad

Podróże ujmują wielu z nas. Jest przecież tyle ciekawych miejsc na całym świecie, a także w naszym kraju.
restauracje słupsk
Autor: YougoPL
Źródło: http://www.flickr.com

Ażeby w pełni cieszyć się z podróży należy odpowiednio ją zaplanować.

noclegi słupsk
Autor: Tomcio77
Źródło: http://www.flickr.com
rower
Autor: Federation European Cyclists’
Źródło: http://www.flickr.com

Read more ›

Categories

Sielanka dla wędkarzy w Szwecji

Wędkowanie większości z nas kojarzy się z nudną pseudorozrywką dla staruszków. Zwykle widuje się starszego pana siedzącego sobie bez ruchu na składanym krzesełku nad brzegiem rzeki, trzymającego w ręku wędkę i.. tyle. Nuda nie do opisania, nic się nie wydarza, no, może gazetę można przeczytać.

Read more ›

Categories

Trudne książki wciąż popularne

Ci spośród nas, którzy choć w małym stopniu interesują się polską sceną polityczną, bez wątpienia kojarzą osobę Rafała Ziemkiewicza. Ale nie tylko przez to, że zajmuje się on zagadnieniami polityki. Jest on niezmiernie docenianym dziennikarzem, komentatorem politycznym i publicystą. Jeśli przyglądniemy się uważnie jego życiorysowi, na pewno dojdziemy do wniosku, że jest on niespokojnym duchem. Był związany z różnymi wydawnictwami prasowymi, a także rozgłośniami radiowymi w naszej ojczyźnie, z których odchodził z najróżniejszych powodów.

Read more ›

Categories