Categories

Archive

Sielanka dla wędkarzy w Szwecji

Wędkowanie większości z nas kojarzy się z monotonną pseudorozrywką dla emerytów. Najczęściej widzimy starszego pana siedzącego sobie spokojnie na stołeczku nad brzegiem Jeziora, trzymającego w dłoni wędkę i.. tyle. Nuda nie do opisania, nic się nie zmienia, no, może gazetę można poczytać.

Read more ›

Categories

Spływy kajakowe – specjalnie dla ciebie

Kiedy na myśl o spędzeniu urlopu leżąc na piasku ziewasz z nudów pomyśl nad wykorzystaniem lata na aktywny relaks. Warto pomyśleć o wędrowaniu po górskich szlakach, przykładowo przez dwa tygodnie, od schroniska do schroniska, wchodząc na kolejne szczyty. Można objechać Polskę na rowerze albo na stopa. Można też pomyśleć o innym wyzwaniu dla odważnych, jakim są spływy kajakowe.

Read more ›

Nowy Targ – interesujące miasto pełne baz noclegowych

Nowy Targ jest stolicą Podhala i jest równocześnie rekomendowanym miejscem przede wszystkim dla osób, które kochają aktywność fizyczną. Bowiem Nowy Targ zapewnia atrakcje takie jak wycieczki rowerowe, spływ kajakiem oraz piesze wycieczki. Mając na uwadze tę kwestię warto pomyśleć o hotelu bądź pensjonacie. Takich miejsc jest oczywiście dość wiele. Wybór tak naprawdę zależy od ceny. W każdym takim lokum noclegowym możemy znaleźć ciszę oraz spokój. Dodatkowym atutem są mili pracownicy, którzy podchodzą niezwykle profesjonalne i indywidualnie do każdego turysty.

Read more ›

Categories
Tags