Categories

Archive

Rodzinny udany wyjazd na wakacje. Sprawdzone rady

Jeśli pragniemy wybrać się większą grupą na wspólną wycieczkę, należy to zaplanować dużo wcześniej. Wszystko jest zależne od tego, gdzie zamierzamy się wybrać oraz kogo chcemy ze sobą zabrać. Jeżeli jednak każdy szczegół sobie właściwie rozplanujemy i wykonamy punkt po punkcie, to potem czeka nas już tylko prawdziwa radość.

Read more ›

Categories

Potrawy z karpia są przyrządzane w Polsce w czasie Bożego Narodzenia

Potrawy z karpia, są powszechne w różnych narodach, gdyż jest to ryba smaczna i zawierająca wiele składników odżywczych. Przyrządzane są one na bazie rozmaitych przepisów i też z zastosowaniem ciekawych dodatków. Karp jest rybą potokową, która jak na ten rodzaj ryb, jest stosunkowo duża. To ryba całkowicie do spożycia, stąd też w rozmaitych krajach jest jednym z ważniejszych artykułów, jakie stosuje się do zup, sałatek, czy również jako indywidualne danie.

Read more ›

Categories

Droga karma dla pupila, czyli zdrowie czworonogów jest w cenie

Dostarczenie zdrowego, pełnowartościowego jedzenia dla psów to wyzwanie dla wszystkich właścicieli czworonogów. Jak to w sklepach z produktami dla ludzi, podobnie frykasy dla psów podzielimy na poziom przeciętny i z wyższej półki. Myśl przy pierwszym to „żeby pies czymś się objadł”, a drugiego „stawiam na karmę, sprawdzam każdy składnik i jego zawartość”.

Read more ›

Categories