Szybki rozwój technologii – gry na komputer jako metoda na zabawę

Żyjemy w czasach, w których obserwujemy dynamiczny postęp technologii. Niemal każdego dnia słyszymy nowości technologiczne, których główną destynacją jest ulepszenie nam funkcjonowania. Najszerzej znanym przedmiotem, który śmiało można nazwać towarzyszem naszego życia jest notebook. To dzięki temu urządzeniu mamy prosty wgląd do najświeższych wiadomości, rozrywki czy też odpoczynku. Jest on nie tylko podstawowym narzędziem pracy, pozwala zapamiętywanie wielu danych,zdjęć, ale też są tzw. umilaczem wolnego czasu. Laptop zapewnia nam szybką zabawę, która przeznaczona jest nie tylko dzieciom, ale i osobom dojrzałym.

gracz

Autor: dfactory
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym ze metod spędzania wolnego czasu jaki oferują nam laptopy są gry komputerowe, które nie tylko zabijają wolny czas, ale też rozwijają. Wystarczy wybrać właściwą grę. Do najpopularniejszych należy call of duty. Największym wydawcą gry jest amerykańskie przedsiębiorstwo Activision. Call of duty to cykl gier komputerowych traktujących o tematykę wojenną. Na samym początku fabuła skupiona była na tematyce II Wojny Światowej, współczesne wersje osadzone są we współczesnych realiach.

Seria gier charakteryzuje się tym, iż nikt nie toczy wali sam, ale współdziała z komputerowym sojusznikiem. Gra więc uczy działania w zespole, skonstruowana jest z konkretnych elementów, a gracze pokonują konkretne etapy. Operacje są rozmaite, do tego stopnia, iż ciężko przewidzieć, w której chwili będziemy zmuszeni rzucić się w szybki pościg za wrogiem. Należy dodać, iż w grze wsytępuje popularny amerykański aktor Kevin Spacey, co na pewno jest jej dużym atutem.

Gra została pozytywnie przyjęta przez graczy, a efekty wizualne jakie prezentuje są doskonałej jakości. Do serii Call of duty należy także call of duty: black ops iii, która została stworzona przez amerykańskie wytwórstwo Treyarch i jest ona przystosowana do gry na platformy PC czy różne wydania Playstation. Fabuła gry rozgrywa się w przyszłości, a dokładnie w 2065 roku, stanowi kontynuację wcześniejszej wersji Call of duty Black ops II.

joystick

Źródło: http://www.morguefile.com/
Kolejną popularną grą komputerową jest trine 3: the artifacts of power.

Zapewne nada Ci się solidna treść (https://www.rego-bis.pl/kontakt.html). Więc wejdź w ów link oraz ciesz się tekstem, który z chęcią dla Ciebie napisaliśmy.

Została ona stworzona przez studio Frozenbyte, jest opisywana jako platformówka fantasy. Fabuła odbywa się w baśniowej krainie fantasy, a gracze mają za cel przejście kilku etapów gry, w czym pomocni są trzej bohaterowie, którzy posiadają rozmaitymi umiejętnościami. Grafika zostały wykonane na bardzo wysokim poziomie, gra zapewnia wiele rozgrywek pełnych emocji, gracze zmuszeni są również do odgadywania zagadek logicznych. Widzimy więc, że gra zapewnia nie tylko zabawę, ale i rozwój intelektualny zawodnika.

Comments are closed.