Należy zrealizować muzyczne marzenia!

Wieloletnie marzenia o graniu na jednym z instrumentów z pewnością można nietrudno spełnić. Wreszcie! Bo choć niewątpliwie pewne marzenia są piekielnie trudne do zrealizowania, na przykład granie dla milionowej publiki czy dostanie Fryderyka, lecz nie wydaje się, że granie na przykładowo perkusji mogłoby stanowić znaczący problem.

Perkusja
Autor: bigdrumthump.com
Źródło: http://www.flickr.com
To tak naprawdę ciekawe, iż ostatnimi czasy coraz więcej osób w naszym kraju wreszcie uświadamia sobie, że spełnianie swoich celów to nie powód do wstydu! W takim razie: miłośnik muzyki, któremu marzy się na ten przykład tomy perkusja (Sprawdź – drumsetpro szkoła) niech w żadnym przypadku nie zakłada, iż kupno takiego instrumentu muzycznego, umilacza czasu, to kiepski pomysł!

Pewnie nie będziemy geniuszami perkusji jak słynny Phil Collins, lecz nie można myśleć, że perkusja albo werble są piekielnie ciężkie w użyciu. Tzn., pewnie początkowo będzie niemiło, będziemy tylko rzępolić, postronni będą zdenerwowani, bo w istocie perkusja może trochę zirytować. Jednak jak to się zwykło mówić: praktyka czyni mistrza, po prostu należy ciągle ćwiczyć, a po jakimś czasie będziemy świetnie przygrywali na perce (moduły zestawów najlepszych producentów: najlepsze perkusje Tomy).

Zresztą czy to nie często nie jest przypadkiem tak, że jeśli coś naprawdę uwielbiamy, po pewnym okresie czasu będziemy w owej materii być może nie jakimiś tam geniuszami, lecz będzie nam wszystko dużo solidniej się udawało? Kiedy w rachubę wchodzą akurat zestawy perkusyjne elektroniczne bądź klasyczne bez dwóch zdań nie można sądzić, że jest jakoś inaczej. Bardzo cieszy jeżeli ktokolwiek kto do teraz miał wiele wątpliwości, nareszcie doszedł do wniosku, iż muzyka jest zbyt wspaniała, abyśmy mogli jej się obawiać. To wyłącznie muzyka – należy na zawsze zapomnieć o wszelkich kompleksach, a pewnie nareszcie będziemy pod każdym względem zadowoleni.

Zapamiętajmy, że chociaż zestawy perkusyjne klasyczne są fascynujące, powodujące, że nareszcie będziemy mieli ciekawe hobby, pasję, która tak jakby daje życiu sens, to jednakowoż byłoby doskonale gdybyśmy realizując własne muzyczne marzenia po prostu nie popsuli sobie słuchu. A ryzyko jest niemałe, a więc byłoby super gdybyśmy chociażby zakupili ochronę uszu, to nic drogiego – zobacz pełne perkusje do gry: perkusyjne zestawy.

Comments are closed.