Wygrzewaj się na plaży w majowym słońcu

Organizowanie dni wolnych to miłe zajęcie. Oczywiście, jeśli odpoczynek projektuje się na kilkanaście tygodni przed wyjazdem. Wybieranie lokalizacji na spędzenie wolnym majowych dni w kwietniu to kiepski pomysł, który zapewni tylko dużo zdenerwowania. Z tego powodu zastanów się nad tą kwestią już teraz. My wskazujemy ciekawe rozwiązanie: majówka nad morzem.

Morze, Bałtyk

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Relaksowanie się podczas słonecznych dni majowych nad polskim morzem posiada same zalety. Po pierwsze, w hotelach i na promenadach nie będzie tłoku – huczne najazdy turystów zdarzają się głównie latem. Secundo, zwykle w maju jest przyjemniejsza aura niż w lipcu, który potrafi być dżdżysty. Po trzecie, odpoczywanie kilka dni nad Bałtykiem potrafi dodać dużo energii i podratować kondycję psychofizyczną. Mocno dobry dla zdrowia jest jod. Eksperymenty wykazały, że szum fal wykazuje działanie uspokajające. A nasze polskie morze szumi ślicznie.

Jeśli szukasz dobrej lokalizacji na spędzenie dni majowych nad morzem, proponujemy obszar Pomorza Zachodniego. Fajnym punktem jest bardzo stare miasto Kołobrzeg. To obowiązkowy dla każdego, kto interesuje się historią Polski i architekturą zabytkową. By zarezerwować pensjonat w tym miejscu, do Google wstaw hasło „wypoczynek kołobrzeg”.

Dysponujesz sporą ilością pieniędzy? Kochasz luksusy i chcesz spędzić te kilka dni w ekskluzywnych warunkach? Do wyszukiwarki internetowej wklej słowa „ apartamenty Kołobrzeg”.

Morze, Mielno

Autor: powazny
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli nie chcesz spędzać urlopu w mieście, proponujemy zaciszną miejscowość Grzybowo (galeria), która znajduje się niedaleko Kołobrzegu. Aby odszukać i zabukować urlop w tej wiosce do Google powinno się wstawić sformułowanie „Grzybowo pensjonaty”.

W tym roku ilość urlopowych dni na początku maja będzie spora. Pierwszy dzień miesiąca wypada w środę, co powoduje, że do roboty trzeba będzie wrócić dopiero pięć dni później. O ile oczywiście wcześniej zaklepie się dzień wolny na drugi dzień maja. Nie ma co się ociągać, już dziś zabukuj sobie wakacje wakacje objazdowe nad Bałtykiem i wyproś u szefa wolne na drugie maja.

Comments are closed.