Amsterdam – świetny, gdy zamierzamy spędzić weekend z kimś bliskim

Wolny weekend w przeciągu roku to nie lada wyzwanie. Zwykle musimy coś załatwić, po jakąś rzecz podjechać, zrobić poważniejsze zakupy, zająć się remontem czy wpaść do rodziców, ponieważ w ostatnich czasach trochę ich zaniedbaliśmy. Dlatego kiedy trafiły nam się dwa dni tylko dla siebie, warto spędzić je w roztropny sposób, np. jechać na wypad do Amsterdamu z ukochaną lub ukochanym. Taki weekend spędzony daleko od zwykłych problemów jest idealnym sposobem na przyjemny czas we dwójkę. Z jakich przyczyn dobrze pojechać właśnie do Amsterdamu?

Amsterdam przyciąga turystów z całej Europy i nie jedynie, toteż bez wątpienia jest warty odwiedzenia.

Nie bój się, że informacji na opisywany wątek nie odnajdziesz, gdyż są tu. Wystarczy kliknąć na proponowany link (stojo.pl/kubek-do-auta/), który znajduje się pod odsyłaczem.

Przepiękne plantacje wielobarwnych tulipanów, rewelacyjne piwo i pyszne sery, od których żaden ich smakosz nie będzie mógł się oderwać, interesujące muzea kryjące wiele pamiątek to wyłącznie niektóre plusy tego miasta. Gdy odwiedzamy Amsterdam niewątpliwie powinniśmy odwiedzić Plac Dam umiejscowiony w samym centrum miasta, dlatego na pewno nie będziemy mieć problemu, aby do niego trafić. To w tym miejscu znajduje się Pałac Królewski i muzeum z figurami woskowymi Madame Tussand. Należy także wybrać się na przejażdżkę kanałami, których jest ponad sześćset.

Poznań
Autor: Filip Maljković
Źródło: http://www.flickr.com

Są nadzwyczaj malownicze oraz zapewniają miastu klimat, a by przepłynąć się jakimś statkiem, musimy wybrać się do przystani w centrum miasta oraz kupić bilet na statek, jaki przeważnie odpływa co godzinę. Jeżeli natomiast lubisz rozrywki wieczorne, powinieneś zahaczyć o Dzielnicę Czerwonych Świateł . To naturalnie nie rozrywka dla dzieci, zatem idźmy tam sami, bo przecież wszystko należy zobaczyć. Nie zapominaj jednakże, żeby nie robić zdjęć, to zabronione we wskazanym miejscu.

Poznań
Autor: eisenbahner
Źródło: www.flickr.com

Obecnie do Amsterdamu można polecieć z każdego lotniska w Polsce. I Warszawa, i Poznań lub Wrocław to pewność sprzyjających cen na loty dla ciebie. Aby nie przepłacić oraz oszczędzić pieniądze na zwiedzanie, warto tropić bieżące promocje oraz kupić bilet wówczas, gdy koszty jego zakupu nie będą większe niźli kilkadziesiąt złotych (przejdź na tą stronę).

Zaabsorbował Cię ten wpis? To świetnie, gdyż też ta pomocna treść (https://www.koneser.eu/wydarzenia-aktualnosci/koncerty/) zafascynuje Cię bez reszty, zatem sprawdź to!

To rzeczywiście do zrealizowania, chociaż teraz zapewne w to nie wierzysz, ale tanie linie lotnicze wielokrotnie kuszą podróżujących dobrymi ofertami, z których obowiązkowo trzeba skorzystać.

Comments are closed.