Categories

Archive

Czas na skuter – co należy pamiętać

Z pewnością wielu z nas lubi podróżować. Pokonując wiele kilometrów często przekonujemy się, że świat jest faktycznie fascynujący i to od nas samych zależy, czy zechcemy go odkrywać, czy też nie. Jeśli pasjonujemy się wycieczkami, zarazem krótkimi, jak długoterminowymi, to z całą pewnością już dawno przekonaliśmy się, że przemierzać nowe tereny możemy na wiele różnych sposób.

Read more ›

Categories

Sklep turystyczny- punkt warty odwiedzenia w czasie planowania wyjazdu w góry, pod namioty, jaki i na kamping.

Wybierając się na wyjazd zdecydowanie warto zadbać o wszystkie akcesoria, które są przydatne podczas podróży i wypoczynku. Każda osoba, której zależy na wygodzie musi zdawać sobie sprawę, że może je zapewnić wyłącznie profesjonalne wyposażenie, dzięki któremu mamy świadomość, że żadna błahostka nie będzie w stanie utrudnić całego wyjazdu.

Read more ›

Categories

Uprawiasz sport? Przemyśl jak dobrać własciwe ochronę stóp

Ostatnimi laty na całym świecie, także w Polsce, króluje moda na zdrowe życie. Powiększyła się znacznie popularność kuchni roślinnej, ludzie zaczęli ciekawić się tym, jakie składniki odżywcze posiada ich jedzenie. Kolejnym ważnym aspektem nowego trendu jest to, że wszyscy znacznie chętniej decydują się sporty. Wspinaczka, jogging, cardio, piesze wycieczki. Te wszystkie dziedziny potrzebują właściwego obuwia. Jaki typ wybrać w którym przypadku? I gdzie powinniśmy sporządzać zakupy?

Read more ›

Categories

Jak snowboard jest tak popularny w obecnych czasach, główne elementy wyposażenia dla miłośnika tego sportu.

Narciarstwo przed wiele lat było najpopularniejszym zimowym sportem, jednak w ostatnich latach bardzo dużo więcej osób można zobaczyć zjeżdżających na deskach. Przebojem się one wdarły na narciarskie stoki, zdobywając bardzo dużą popularność. Na początku narciarze nieco lekceważyli snowboard, ale coraz większa ilość uprawiających ten sport spowodowała, że snowboardziści zaczęli być tolerowani na narciarskich trasach.

Read more ›

Categories

Najlepsze buty górskie we Wrocławiu

Gdy naszym hobby jest wędrowanie po górach, wspinaczka oraz przy okazji na przykład zwiedzanie jaskiń musimy posiadać dobrze dobrany sprzęt, który da nam komfort i poczucie bezpieczeństwa w trakcie wyjazdów. Każdy sprawdzony sklep turystyczny ma takie wyposażenie w swojej ofercie jak chociażby buty do wspinaczki ściankowej. Ostatnio zbyt często słyszy się w różnych serwisach informacyjnych wiadomości o ludziach, którzy giną na szlakach, ponieważ wybierają się w góry bez przygotowania. To właśnie brak solidnego przygotowania planu wycieczki górskiej jest częstą przyczyną tragedii.

Read more ›